Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 182
Členov: 0
Spolu: 182

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• kuko9999
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Airsoft Reverz
    Obsah fóra WarGames -> Airsoft všeobecne
    Odoslať novú tému Odpovedať na tému     Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší  
     Airsoft Reverz Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Cepo
    Poručík

Založený: Jun 13, 2010

Predmet: Odpovedať s citátom

A teraz je z teba hovado, co si papulu nezatvori ani na minutu icon_biggrin.gif Sry za OT, ale musel som icon_smile.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ne Apr 22, 2012 2:27 pm

gewehr
    Generálmajor

Založený: Apr 20, 2005

iwo1222 Napísal:
    5 ci 6 rokov dozadu, ked som zacinal, som drzal hubu a krok, spraval som sa uplne slusne, nesnazil som sa byt napadny, nikomu neprekazalo ze som nemal 18, a nikto to neriesil ziaden reverz
    co bolo, to bolo, terazky som majorom... pred X rokmi, ked cinske airsoftky ese neboli k mani bolo vela veci inak. AS akcie vacsinou organizovali dospeli ludia, pravdepodobnost pruseru bola minimalna. Dnes, ked male decka behaju po sidliskach s airsoftkami je ostre riesenie skor otazkou casu.
    Straním se zásadně lihovin. Alkohol nikdy nebyl přítelem pistolníka. Podlamuje tělesný organizmus vůbec, a prěsné míření zvláště. 4:05

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
     Príspevok Zaslal: Ne Apr 22, 2012 6:18 pm

iwo1222
    Generálporučík

Založený: Apr 25, 2007

no, a zas sa cely dej zacina cyklovat pri tich "cinskich airsoftkach"

casi ked airsoft nebol tak silne propagovany, ked nebol fejsbuk, ked este veci fungovali tak jak mali,
    ked sa cinske zbrane dali zohnat len v vo velkosklade icon_smile.gif

a je kazdemu myslim jasne ze to treba riesit

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Po Apr 23, 2012 11:05 pm

Dufi
    Sergeant Major of the Army

Založený: May 18, 2003

Doba o ktorej hovori gewehr je este davnejsia ako si ty iwo pamatas. icon_cool.gif

V tej dobe sa cinske airsoftky nedali zohnat ani v tych velkoskladoch a zakladna Tokio Marui stala od 500-600 EUR vyssie. icon_eek.gif
    O nejakych upgradoch sme snivali ako o niecom bozskom. icon_wink.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: Ut Apr 24, 2012 7:35 am

archmagus
    Poručík

Založený: Feb 18, 2008

Heh tiez si pamatam ako sme sporili krvopotne na dajaky TM manual ktory stal cez 1000sk.A chodili v teplakovych supravach a rifliach sa kalit a painbalisti si z nas srandu robili(uz prisli gulickovi teplosi a pod.).A ked kamos dostal kalacha od tm za 24000sk tak sme nato kukali ako nma zjavenie.Inac ta zbran funguje dodnes.Aktivne som zacal s manualom po skole a naslednej zakladnej vojenskej niekedy 2003-4.Neskor som kupil cybergunovsky sig na plyn najvacsi smejd aky som mal. 2700sk vyhodenych von oknom.Neskor prisiel airsoftovy boom vdaka cisnkym zbraniam tak som sa stal majitelom JGMP5SD5.Boli to ine casy aj ked nejaky bohac mal nato kupit daco od TM tak stale ostala eticka rovina rodica.Kupim mojmu nezletilemu faganovi dajaku zbran?Dnes uz to je vdaka tym cinam jedno detsko si zapyta dostane cinu za 100€. Co kludne si kupi aj pouzitu s vreckoveho z bazosu. Som za drzanie zbrane kategorie D len nad 18.
    Kiwarius tu niekde napisal ze airsoft na slovensku neupada ale evolvuje.No podla mna tiez evolvuje ale nie dobrym smerom.

Edit: inac je rok 2012 je to presne 20 rokov co TM vymyslelo mechabox

Naposledy upravil archmagus dňa Ut Apr 24, 2012 9:46 am, celkom upravené 1 krát

Príspevok Zaslal: Ut Apr 24, 2012 9:00 am

Tom
    Sewer Explorer First Class

Založený: Sep 03, 2003

zda sa mi ze Igor z DF o reverze pisal pomerne jasne - je to vec ktora na sude organizatorovi (ergo po pruseriku) nepomoze, nakolko nas pravny poriadok neumoznuje vzdat sa svojich prav VOPRED (napr. ja ako rodic sa nebudem sudit s organizatorom akcie ked moj 17rocny syn spravi daku blbost a zlomi si obe nohy a ruky na as akcii). cize mozem sice podpisat taky papier ze moj synator moze ist na as akciu a preberam plnu zodpovednost, ale napriek tomu taky papier nie je platny a kludne sa potom mozem sudit a vyhrat.

(mozno lepsi priklad: z rovnakeho dovodu u nas su velmi pochybne predmanzelske zmluvy - manzelka sa totiz nemoze vzdat nejakeho naroku predtym nez ten narok ziskala nech je v takej zmluve napisane cokolvek)

ale mozno si to iba zle pamatam - je to uz nejaky cas a reverzy sa ma nikdy netykali icon_smile.gif

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: Ut Apr 24, 2012 9:43 am

kiwarius
    Poručík

Založený: Jun 02, 2007

dakujem za citaciu. pozitivum evolucie airsoftu na slovensku som videl vo vip akciach kde sa individua 18- nedostanu. v bystrici by sa dal taky krasny poriadok spravit uplne jednoducho. vcera som si pozeral upozornenie co daval niekto na neserioznu akciu co organizuje polka1696 (myslim ze nema este ani obciansky). podla mna ju admin nemal zrusit. stacilo poslat na mestku policiu mailik ze tam a tam planuju, nezletili porusovat zakon a poslat tam jednu hliadku. myslim ze by tym trpaslikom s cinskymi flusatkami tak zaredlo ze by mali vsetci hnede adidas jednopasikave slipky.

reverz a strazenie nezletilej osoby na akciach sa mi zda prinajmensom pritiahnuty za vlasy ak nie uplne postaveny na hlavu. ten organizator co toto dovoli na akcii je bud blazon alebo masochista.

uvediem len jeden priklad: boli sme na akcii xy s novym clenom. ten nas clen mal 18+ ale bol take nemehlo pripadne mal taku smolu (tazko povedat), ze spadol trikrat do rigolu pricom si skoro vytkol obidva clenky, sadol si na osie hniezdo, dostal silnu alergicku reakciu na kvety a este si aj rozbil nos a to vsetko za necelych 18 hodin. Komicka prihoda ale co keby sa stalo nieco vaznejsie nejakemu nemehlu 18-. kto ma potom za neho zodpovednost?

u mna raz a navzdy na celom slovensku 18- "NO GO". nech si pockaju nic im neujde.

Naposledy upravil kiwarius dňa Ut Apr 24, 2012 2:01 pm, celkom upravené 1 krát

Príspevok Zaslal: Ut Apr 24, 2012 1:25 pm

carver11
    Poručík

Založený: Sep 16, 2008

zdielam nazor. pokial tomu predavajuci nemozu zabranit (a ak pride neplnolety s rodicom, tak skratka nemozu), potom proste prisne kontrolovat pri zaciatku akcie a hotovo. zacal som kvoli velmi slusnemu dodrziavaniu pravidiel chodit na rendez a meranie, 18 plus a ine specificke zalezitosti sa tam proste dodrziavaju.

este keby sa trosku ludia spamatali a nemali furt potrebu strielat od chrbta na meter a tak podobne, potom uplna parada. samozrejme to uz je osobna preferencia a off topic icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: Ut Apr 24, 2012 1:45 pm

krtko_herec
    Vojak

Založený: Nov 19, 2008

Tom Napísal:

(mozno lepsi priklad: z rovnakeho dovodu u nas su velmi pochybne predmanzelske zmluvy - manzelka sa totiz nemoze vzdat nejakeho naroku predtym nez ten narok ziskala nech je v takej zmluve napisane cokolvek)

ale mozno si to iba zle pamatam - je to uz nejaky cas a reverzy sa ma nikdy netykali icon_smile.gif

Není to náhodou u nás tak, že náš právny poriadok termín predmanželská zmluva nepozná? Aspoň tak to do mňa priateľka už istú dobu hučí... icon_biggrin.gif

Príspevok Zaslal: Ut Apr 24, 2012 5:06 pm

Majacik
    Slovakia SWAT Alliance

Založený: Sep 26, 2003

Na celom 18- nie je moc čo riešit, pretože keď prídem na nejakú lokálnu facbukovú akciu a vidím tam tie deti, tak mi nie je všetko jedno. Ešte si občas zabudnú ochranu na respawne a hlavne je to ako na hummeroch naháňať africké deti, čiže nič kvalitne.
    Ako písal kiwarius, aj ja mám mnohokrát pohnutky to vzdať a zavolať policajtov. Lebo sa niekam dotrepem a tam je 25% deti... ďakujem zabitý deň, ktorý som mohol venovať napríklad dcére...
    Ale aby som nekrivdil 18- zažil som jedného kreténa čo mal presne 18 ako šiel po nás po hrebeni pričom mu v podstate trčala len hlava so zbraňou a okuliare mal nad očami, pretože sa mu mlžili icon_rolleyes.gif
    našťastie som to videl skôr ako som po ňom strieľal, lebo tých mojích asi 550fps neviem ako by to dopadlo.. to bola akcia kde nás pozvali hráčí z Bánoviec o ktorých sme ani netušili, že existujú, potom sme ešte šli s nimi na jedno družstvo kde sme z kufra vytiahli zbrane so 160tkami strunami, pretože chlapci priznali, až keď kňučali od bolesti... to je kombinácia facbuku a číny s 18- a k nim prisluchjúcimi kamarátmi...
    Takže kašlať na reverz

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ut Apr 24, 2012 9:38 pm

Tom

Založený: Sep 03, 2003

krtko_herec Napísal:
    ...

Není to náhodou u nás tak, že náš právny poriadok termín predmanželská zmluva nepozná? Aspoň tak to do mňa priateľka už istú dobu hučí... icon_biggrin.gif

ano, presne o to v mojom prispevku islo. icon_rolleyes.gif

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: St Apr 25, 2012 8:29 am

Skyneo
    Nadrotmajster

Majacik Napísal:

našťastie som to videl skôr ako som po ňom strieľal, lebo tých mojích asi 550fps neviem ako by to dopadlo.. ........

potom sme ešte šli s nimi na jedno družstvo kde sme z kufra vytiahli zbrane so 160tkami strunami, pretože chlapci priznali, až keď kňučali od bolesti... to je kombinácia facbuku a číny s 18- a k nim prisluchjúcimi kamarátmi...
    Takže kašlať na reverz

troska OT ale nedami...toto su reci presne ludi na ktorych nadavas. decka z cinami a ludia co si cosi kompenzuju rvanim 550 do aeg...

[img:e97a462783]http://www.borderwar.cz/sources/img/download/bwt-01.pn

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Yahoo Messenger MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: St Apr 25, 2012 10:11 am

kiwarius
    Poručík

Založený: Jun 02, 2007

550 fps si myslim neni nic strasne ked ich clovek pouziva s rozumom. sam mam v puske silnu strunu rovnako ako moji spoluhraci a pocitam s tym. nic si nekompenzujeme. akurat ked mas scenar a akciu postavenu na osb tak ti 350 fps moc nepomoze. silna struna este neznamena slaboducheho cloveka co nevie co od radosti.

problem by som skor videl v tom frajerovi co sa mu hmlili okuliare...

ako vychovny prostriedok pouzivat 160tku? krute ale povedzme si otvorene myslim ze uz priznali potom kazdu jednu.

Príspevok Zaslal: St Apr 25, 2012 10:48 am

archmagus
    Poručík

Založený: Feb 18, 2008

suhlas skyneo ak hras s nepriznavacmi treba jednoducho odist a hotovo.by som rad vedel na aku rit su vam take high fps zbrane. vsak vsetky milsim akcie na SR su okolo 400 fps.kurna hrame airsoft nie modelarsku sutaz.

Príspevok Zaslal: St Apr 25, 2012 10:55 am

carver11
    Poručík

to vysoke fps ( miestami absolutne privysoke, podla mojho nazoru) je riziko, aj ked s tym hra clovek absolutne maximalne zodpovedne. lebo ide o airsoft a nemoze nikto tvrdit, ze sto percent situacii mal vzdy pod kontrolou.

ta situacia s tymi zdvihnutymi okuliarmi. co keby si nevidel, ze ich dotycny nema. potom co? alebo si myslis, ze dodrzis neajku minimum engagement distance, niekto ti vsak vleti do rany nejako nestastne a trafis ho na spanok z piatich metrov. potom je sakra rozdiel, ci to bolo 400 fps alebo 600. ked maju vsetci normalne zbrane podla limitu na osb, tak sa da zahrat bez problemov hocijaka akcia, ci je to osb alebo cqb. akurat riziko zranenia je podstatne nizsie ako u high fps setupu.

a vychovavat vysokym fps, to je uz len vychova. nabuduce ten dotycny mozno donesie ne 160 ale 170 a mozno netrafi z desiatich metrov ale z troch. potom nastupi vychova pastami, palicami, alebo pazbou?

Príspevok Zaslal: St Apr 25, 2012 11:22 am
      Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
    Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
     Časy uvádzané v GMT | Strana 2 z 3
    Prejdi na: