Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 203
Členov: 0
Spolu: 203

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• kuko9999
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Wargames zakapalo?
    Obsah fóra WarGames -> Airsoft všeobecne
    Odoslať novú tému Odpovedať na tému     Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší  
     Wargames zakapalo? Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

carver11
    Poručík

Založený: Sep 16, 2008

Predmet: Odpovedať s citátom

iwo1222 Napísal:
    hold kazda povinnost si vyziada dake obete, v pripade organizovania akcie to je nehranie, pripadne minimalny vstup (citaj ze organizator nebude po ihrisku s kverom) organizatora do hry

u nas casto vsak take nieco neexistuje. ono sak, ked je vipka a ludia sa navzajom poznaju, tak staci rano navrhnut scenar a ficime. ale ked robi clovek velku session a stretnu sa aj navzajom cudzi hraci, potom musi mat organizacia dostatok ludi na aktivne zasahy, aby prebiehalo vsetko co mozno najlepsie. rovnako si myslim, ze jeden piatkovy vecer na vsetky pre a proti pri prvej akcii v zivote (z pohladu organizatora) urcite nestaci.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
     Príspevok Zaslal: Št Feb 02, 2012 8:22 am

whiskey
    never sleeps at home

Založený: May 12, 2003

carver11 Napísal:

ono sak, ked je vipka a ludia sa navzajom poznaju, tak staci rano navrhnut scenar a ficime.

huh? Naozaj by si mal skusit nejaku akciu zorganizovat, nez zacnes taketo perly pustat...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Št Feb 02, 2012 10:19 am

Suckmyturban
    Poručík

Založený: Nov 25, 2010

Ma pravdu ak je ta akcia a scenar "Tu je bomba teroristi obranuju a specialne jednotky utocia a potom sa vymenime"...... lenze myslim,ze o tomto druhu VIPiek sa tu prave nehovorilo icon_wink.gif

Príspevok Zaslal: Št Feb 02, 2012 10:25 am

whiskey
    never sleeps at home

Suckmyturban Napísal:
    Ma pravdu ak je ta akcia a scenar "Tu je bomba teroristi obranuju a specialne jednotky utocia a potom sa vymenime"...... lenze myslim,ze o tomto druhu VIPiek sa tu prave nehovorilo icon_wink.gif

myslim, ze je zasadny i terminologicky rozdiel medzi akciou na pozvanky a VIP akciou, tebou opisany scenar mi pride ako uplne niekde inde, i ked prirodzene, moze byt aj invitation only...

Tuna je nieco k diskusii na temu "co sa povazuje za VIP akciu" u starsich rocnikov...
    VIP 2 - The Buy 2008

VIP 3 - Ninety Ways to Die 2009

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Št Feb 02, 2012 10:33 am

Mighty323636
    Nadporučík

Založený: Jan 05, 2006

Môj subjektívny názor :

Celú tému som od úvodu prečítal a uznáte, že tu môžme mrhať svoj čas do nekonečna a aj tak si budeme hovoriť každý to svoje bez dosiahnutého výsledku. Veľmi dobre to zhodnotil napr. Mike, a keď niekto nedokáže pochopiť čo napísal tak je to smutné a odporúčam tomu človeku to prečítať znova a znova a znova až pokiaľ to nepochopí.

Na tomto fóre je CELKOVO : 11 788 užívateľov / hráčov, čím narážam na to, že nie je možné aby sa všetci poznali, hrávali spolu a hlavne mali rovnaké očakávanie od privátnej akcie. Preto sa organizujú privátne akcie = "VIP" (i keď to označenie je podľa mňa klamlivé), na ktorých sa stretávajú známy i menej známy jednotlivci a tými, ktorí majú spoločné hobby napr. military, reenactment, čistý fun airsoft a vedia presne čo na tej akcií dostanú a sú za ňu ochotný zaplatiť aj bližšie neurčenú sumu. Kvôli tomu nemajú byť prečo v plánovači.
    To : Carver, Hawran možno by sa Vám vôbec nepáčila "VIP" akcia, ktorú by robil napr. nejaký prudko military tým, kde by si nachodil 30km, nestretol by si nepriateľa za celé dva dni, alebo reenactment tým, kde by sa bojovalo v počte 20 ľudí v dobových uniformách vykrikujúcich slová v rôznom jazyku a tváriacich sa, že prežívajú peklo WW II... Opakujem preto sa organizujú privátne akcie, lebo ľudia čo tam prídu, vedia čo DOSTANÚ ! Preto pre niekoho "VIP" akcie je úplne to pravé orechové.

A ak napriek tomu, chcete ísť na privátnu akciu, oslovte jednotlivca, tým, občianske združenie, KVH atď., ktorý takéto akcie organizuje a dohodnite sa s ním, že by si/ste mohli prísť na jeho akciu, nech zbytočne nespamujeme toto fórum. A keď ho nedokážete osloviť s rôznych dôvodov urobte si vlastnú privátnu akciu, kde pozvete tými s Vašim zameraním a získate veľmi dôležité kontakty...

Amen...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Št Feb 02, 2012 10:56 am

Suckmyturban
    Poručík

Založený: Nov 25, 2010

Whiskey prave preto bola v mojom prispevku ta posledna veta. Lebo myslim,ze on prave hovoril o takej "VIP" akcii co je vlastne Lokalka na pozvanky.... icon_smile.gif Inak ako tak citam tie zazitky z akcii co si tam dal tak mi je luto,ze ma nenapadlo zacat hravat skor......

Príspevok Zaslal: Št Feb 02, 2012 11:15 am

carver11
    Poručík

Založený: Sep 16, 2008

myslel som presne take akcie. nejake military, reenactment, pripadne nieco ine privelmi specificke nepovazujem za typ podujatia, ktory by pritiahol nejaku sirsu AS zakladnu. ale normalne lokalky, ktore su len pre pozvanych znamych.

chapem, ze ludia chcu hrat hlavne pohodovo a sa zabavit, ale ostatni potom maju smolu.

inac len tak na okraj, s celkovym cislom uzivatelov na WG by som velmi neoperoval ako so slovom bozim icon_smile.gif vacsinou ide o jednorazovky kvoli inzeratom, alebo z kratkodobeho zaujmu.

mozem tuto cestne prehlasit, ze nemam tolko skusenosti s organizaciou podujati, ale skusim to tento rok s klubom napravit a mozno na tie moje prispevky budete pozerat inac. a mozno sa len utvrdite, ze som neschopny a mam drzat usta icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: Št Feb 02, 2012 12:40 pm

whiskey
    never sleeps at home

carver11 Napísal:

mozem tuto cestne prehlasit, ze nemam tolko skusenosti s organizaciou podujati, ale skusim to tento rok s klubom napravit a mozno na tie moje prispevky budete pozerat inac. a mozno sa len utvrdite, ze som neschopny a mam drzat usta icon_smile.gif

krok spravnym smerom

Príspevok Zaslal: Št Feb 02, 2012 2:10 pm

shooter_vm
    Poručík

Založený: Mar 27, 2010

Mighty323636 Napísal:
    Môj subjektívny názor :
    ... možno by sa Vám vôbec nepáčila "VIP" akcia, ktorú by robil napr. nejaký prudko military tým, kde by si nachodil 30km, nestretol by si nepriateľa za celé dva dni, alebo reenactment tým, kde by sa bojovalo v počte 20 ľudí v dobových uniformách vykrikujúcich slová v rôznom jazyku a tváriacich sa, že prežívajú peklo WW II... Opakujem preto sa organizujú privátne akcie, lebo ľudia čo tam prídu, vedia čo DOSTANÚ ! Preto pre niekoho "VIP" akcie je úplne to pravé orechové.

suhlasim, sam som uz asi 4krat zorganizoval VIPcku pre kamaratov, scenar bol konkretne Zombie, nieje takzky na pochopenie, pomerne zabavna a zazivna, z pociatku aj dost stresujuca kedze nevies komu verit, ale napriek tomu si myslim, ze ludom ktory maju zaujem hrat milsim a tazke takticke scenare takato "pukanica" pre kamaratov vela vraviet nebude.
    Tym som nechcel povedat, ze mna nebavi poriadny milsim a larp, ale clovek nema vzdy na to naladu.

Príspevok Zaslal: Št Feb 02, 2012 9:40 pm

HawraN
    Major

Založený: Jan 13, 2007

Mighty323636 Napísal:
    Môj subjektívny názor :

Celú tému som od úvodu prečítal ...
    A ak napriek tomu, chcete ísť na privátnu akciu, oslovte jednotlivca, tým, občianske združenie, KVH atď., ktorý takéto akcie organizuje a dohodnite sa s ním, že by si/ste mohli prísť na jeho akciu...

Ak napriek tomu, že si to prečítal stále píšeš toto, tak si asi nevnímal to, čo čítaš ...

Ja mám problém presne s tým, že síce by som oslovil, ale neviem koho, lebo možnosť sa o tom dozvedieť je nulová ... mám za sebou LARPy aj akcie s Daxom (Mighty bude vedieť) a to sú akcie, ktoré ma bavia, lenže sa k nim neviem dostať, lebo sú oznamované na mailoch, v krčmách alebo na facebooku či neviem ako ... to je to o čom tu hovorím ... ja by som tých ľudí rád oslovil, viem, že to treba spraviť tak, lenže mám očividne smolu, lebo ich akosi nepoznám a ak aj poznám, neviem, kedy takú akciu vôbec robia ... a či takú akciu robia ...

Príspevok Zaslal: Pi Feb 03, 2012 9:15 am

Tom
    Sewer Explorer First Class
    Sewer Explorer First Class

Založený: Sep 03, 2003

hawran prestan plakat a prihlas sa na blue valley. minuly rok tam bolo dost ludi, stavim a ze dakto kto tam bol sa moze za teba zarucit.

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: Pi Feb 03, 2012 10:13 am

HawraN
    Major

Založený: Jan 13, 2007

Na Blue Valley som bol aj minulý rok a tento rok mám už potvrdenú registráciu, čiže nie je problém. Skôr by som si tak ako minulý rok na BV rád zahral častejšie ako raz za rok ...

Inak minulý rok som spadal pod ISAF - Alfa2 ...

Príspevok Zaslal: Pi Feb 03, 2012 7:53 pm

iwo1222
    Generálporučík

Založený: Apr 25, 2007

zac nacrtnem do tejto bezodnej temy icon_smile.gif

je vazne skoda ze tu na fore sa v poslednom roku, nerisilo nic vazne, a aktivnic je mozno 20 uzivatelov..

kudia vas ten fuck-book uplne zozral ?

Príspevok Zaslal: St Apr 11, 2012 7:06 pm

Cepo
    Poručík

Založený: Jun 13, 2010

Na FB aspon nie su trable s registraciou icon_razz.gif

Príspevok Zaslal: St Apr 11, 2012 8:51 pm

komisar
    Kapitán

Založený: Nov 08, 2010

Iwo, 20 po tom, čo odišlo 20 WW2 bojovníkov icon_razz.gif

Príspevok Zaslal: St Apr 11, 2012 10:08 pm
      Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
    Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
     Časy uvádzané v GMT | Strana 4 z 6
    Prejdi na: