Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 184
Členov: 0
Spolu: 184

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• Jarmencell
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Wargames zakapalo?
    Obsah fóra WarGames -> Airsoft všeobecne
    Odoslať novú tému Odpovedať na tému     1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší  
     Wargames zakapalo? Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Lemures
    Poručík

Založený: Apr 20, 2008

Predmet: Wargames zakapalo? Odpovedať s citátom

Po trojročnej pauze som opäť zavadil o Wargames, ale celkom ma prekvapilo ako to tu vyzerá. V zime nával akcií nečakám, ale na fóre vidím, že kopa známych ľudí tu prispievala naposledy pred rokom a pol, téma nového webu sa tiež nejako neposúva, tímy porušené...

Ak by niekto vedel tak aspoň v skratke opísať aká je situácia, čo tu prebehlo, tak by mi to celkom pomohlo sa zorientovať, keď už ani nemám kontakty na ľudí. Díky.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
     Príspevok Zaslal: Ne Jan 22, 2012 5:19 pm

Tom
    Sewer Explorer First Class

Založený: Sep 03, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

vacsina starych co ja viem vymenilo skrine za trezory a akcie v lese za akcie na strelnici a as kvery vytiahnu tak 2-3x rocne, ak vobec. to tak v skratke icon_cool.gif

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: Ne Jan 22, 2012 7:29 pm

Lemures
    Poručík

Tom Napísal:
    vacsina starych co ja viem vymenilo skrine za trezory a akcie v lese za akcie na strelnici a as kvery vytiahnu tak 2-3x rocne, ak vobec. to tak v skratke icon_cool.gif

Díky, asi som si aj zvykol, že sa tu stále niečo mlelo, keď tu bola tá prvá vlna Čín. Nevie sa ako to vyzerá s tým novým webom?

Príspevok Zaslal: Po Jan 23, 2012 11:13 pm

whiskey
    never sleeps at home

Založený: May 12, 2003

Lemures Napísal:

Díky, asi som si aj zvykol, že sa tu stále niečo mlelo, keď tu bola tá prvá vlna Čín. Nevie sa ako to vyzerá s tým novým webom?

caka sa nan. Mozes poslat PMku cloveku menom floky, on je project manager implementacie noveho webu.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Po Jan 23, 2012 11:53 pm

Tom

urcite mu napis, ale nie na WG, lebo tuna tak skoro nebude. a na FB tiez nie je. a mail na domene hp90 si tusim tiez zrusil icon_lol.gif
    ale otravim ho zase na icq dneska tusim. on zase bude musiet otravit typkov co to programovali. co sa tyka noveho webu, myslim ze tak 3 mesiace minimalne sa na nom nic nove nepohlo. mozno to bude aj pol roka :/

Príspevok Zaslal: Ut Jan 24, 2012 10:48 am

Lemures
    Poručík

Tom Napísal:
    urcite mu napis, ale nie na WG, lebo tuna tak skoro nebude. a na FB tiez nie je. a mail na domene hp90 si tusim tiez zrusil icon_lol.gif
    ale otravim ho zase na icq dneska tusim. on zase bude musiet otravit typkov co to programovali. co sa tyka noveho webu, myslim ze tak 3 mesiace minimalne sa na nom nic nove nepohlo. mozno to bude aj pol roka :/

Ak by sa 3000 používateľov poskladalo po eure, tak by to hneď išlo rýchlejšie icon_biggrin.gif Nechcem meniť tému na "WG Nový Čas", ale HP90 sa teda zrušili? Lebo aj stránka je akosi vybielená pozerám.

Príspevok Zaslal: Ut Jan 24, 2012 12:33 pm

Nuso
    Rotný

Založený: Apr 01, 2004

Žeby nám SK airsoft išiel do sračiek ? icon_mad.gif Českému ekvivalentu sa podľa môjho subjektívneho pohľadu darí lepšie... where is the problem ??

Príspevok Zaslal: Ut Jan 24, 2012 9:48 pm

Tom

lemures: nie je to az tak uplne o peniazoch, aj ked ciastocne hej. ale popravde, necakaj ze sa ti tu vyzbiera po eure viac ako 100 ludi a za to mozes ist akurat tak na zmrzlinu a nie spravit porioadny portal icon_biggrin.gif
    navyse nam neislo o to spravit portal rovnako deravy a zly ako tento, chceli sme popridavat veci a opravit to co tu je zle (=vsetko?) a to je hodne velky projekt a hodne komplikovany. na profika sme nemali a boli tu fundovani dobrovolnici airsoftaci ochotni sa podujat za prijatelny peniaz to spravit. nuz ale nevydalo dako, pozdravujem konkretnu zodpovednu osobu tymto...

domena hp expirovala a floky ju tusim zabudol obnovit no... stava sa, preto si robim z neho srandu. skratka dobry project manager na spravnom mieste icon_biggrin.gif

nuso: slovensky airsoft ide do sraciek stale od kedy sa ja pamatam a ver mi ze to uz je ***** vela rokov. navyse co sa pamatam tak tento nazor bol prevladajuci u vacsiny starych uz ked som zacinal - takze to nebude nic nove. klasika ako medzi celou populaciou, vsetci akurat spominaju na stare zlate casy, ale to je iba taky feeling icon_biggrin.gif o stave slovenskeho airsoftu urcite nevypoveda, tak ako o nom nevypoveda ani stav jedneho as fora/portalu.

Príspevok Zaslal: Ut Jan 24, 2012 10:05 pm

shooter_vm
    Poručík

Založený: Mar 27, 2010

suhlasim, cele ako to so stavom AS na Slovensku je, je hlavne o ludoch. Ja som s VIP akciami ktore sa snazim pravidelne navstevovat plne spokojny, nehrame sice v poctoch presahujucich 50tkove hranice ale je to akurat, treba sa k tomu proste dostat a hlavne vediet cez koho, lebo verejne lokalky su IMHO kvalitou pomaly na odpis

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ut Jan 24, 2012 10:21 pm

Pa3ck6
    Major

Založený: Jan 01, 2010

Dosť veľa (akcií a pod.) sa toho presunulo na ksichtoknihu.

Príspevok Zaslal: Ut Jan 24, 2012 10:24 pm

iwo1222
    Generálporučík

Založený: Apr 25, 2007

cely fajsbuk treba zakazat,
    airsoftu treba vratit kvalitu, zaviest prisnu kontrolu veku a dodrziavat fps limity
    robit vacsie akcie

je to ho vela

Príspevok Zaslal: St Jan 25, 2012 7:06 pm

Eman
    Kapitán

Založený: Jun 03, 2008

FB je v pohode. icon_cool.gif Skor ti tam pomozu,ci poradia ako napr. tu.To je realita.
    A akcie boli,su, aj budu.... Len neboli,nie su a nebudu zverejnene v tunajsom planovaci.

Príspevok Zaslal: Št Jan 26, 2012 3:13 pm

BigFoot
    Major

Založený: May 08, 2004

Airsoft je len jeden, ale vedie k nemu vela ciest.

Ci je to, ze akcie z FB niesu aj tu, zle pre tento portal niesom schopny povedat. Isty som si tym, ze tu sa vyzaduju urcite pravidla (ktore som si sice nevymyslel, ale dokazem s nimi suhlasit) a uroven co u FB akcii zalezi od svojvole "organizatora", resp. osoby co to tam vypise. Tym samozrejme nepochovavam vsetky akcie z FB, mozno su aj take, ktore by s uverejnenim tu nemali vobec ziaden problem ... icon_wink.gif

Necudujem sa, ze sa ludia pytaju viac na FB, kedze neuspeli na WG. Castokrat (netvrdim ze vzdy) je to aj tym, NA CO sa pytaju. Hlavne ak je otazka uz 100x zodpovedana a odpoved len treba pohladat na fore, resp. aspon skusit pohladat.

Preco sa Vam zda, ze AS upada ?
    Mozno je to aj tym, ze ked zacinali niektori ludia, AEG nemal kazdy, a aj kvoli jeho cene si ludia uvedomovali, ze to uz nieje hracka a pristupovali k airsoftu celkovo zodpovednejsie. Teraz ? Ked AEG kupim za cenu kratkeho TM manualu z pred 8 rokov ? Ako by sa jazdilo po cestach, keby trojrocne auta stali 200 E ? icon_twisted.gif
    Co sa tyka akcii, stale sa hraju a organizuju akcie, ktorym nic nechyba, akurat ze su VIP, a vseobecna airsoftova verejnost ani nema paru o ich existencii. Je to prirodzeny vyvoj...

MFC Fireteam ECHO 

Príspevok Zaslal: Št Jan 26, 2012 3:56 pm

Tom

suhlasim s BF na 100%

keby som si mal vybrat na aku akciu pojdem (vip vs. nie-vip) tak 9x z 10x pojden na tu vip a tie zvysne budu v zahranici alebo budu cost-prohibitive pre vacsinu normalnych as tu na slovensku (berget naprikad icon_smile.gif )

OT: keby sa mi chcelo hladat tak tu dakde vyhrabem temu o akciach na pozvanky spred cca 10 rokov v ktorej sa par "starochov" (medzi nimi aj "nebohy" Autogen napr.) vyjadrovali, ze ked sa zacnu robit akcie na pozvanky tak to bude koniec airsoftu na Slovensku. celkom s usmevom na to spominam teraz icon_lol.gif

Príspevok Zaslal: Št Jan 26, 2012 4:56 pm

GogoI
    Nadporučík

Založený: Feb 17, 2008

BigFoot Napísal:
    Airsoft je len jeden, ale vedie k nemu vela ciest.

Ci je to, ze akcie z FB niesu aj tu, zle pre tento portal niesom schopny povedat. Isty som si tym, ze tu sa vyzaduju urcite pravidla (ktore som si sice nevymyslel, ale dokazem s nimi suhlasit) a uroven co u FB akcii zalezi od svojvole "organizatora", resp. osoby co to tam vypise. Tym samozrejme nepochovavam vsetky akcie z FB, mozno su aj take, ktore by s uverejnenim tu nemali vobec ziaden problem ... icon_wink.gif

Necudujem sa, ze sa ludia pytaju viac na FB, kedze neuspeli na WG. Castokrat (netvrdim ze vzdy) je to aj tym, NA CO sa pytaju. Hlavne ak je otazka uz 100x zodpovedana a odpoved len treba pohladat na fore, resp. aspon skusit pohladat.

Amen

Naposledy upravil GogoI dňa Št Jan 26, 2012 10:14 pm, celkom upravené 1 krát

Príspevok Zaslal: Št Jan 26, 2012 7:42 pm
      Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
    1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
     Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 6
    Prejdi na: