Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 144
Členov: 0
Spolu: 144

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Bitúnok 11.12.2004
Obsah fóra WarGames -> Akcie
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší  
 Bitúnok 11.12.2004 Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Budo
The One

Založený: May 12, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

len tak mimochodom, Kondik ma najvacsi pocet prispevkov na jeden den, tromfol dokonca aj aranaia a diwiaka. 150 prispevkov za 2 mesiace, to sa len tak nevidi. nuz co, asi nam ma co povedat ...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Ne Dec 19, 2004 7:50 am

Diwiak
Generál

Založený: Aug 17, 2003

chlapi co sa hadate tresnite si icon_smile.gif

2budo: noo tak to uz je co povedat.. !! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

btw KondajZ sem-tam trepe dve na tri, to je pravda, ale kazdy sme nejaky.. este mi niekto vysvetlite pojem "stalica AS neba".. icon_lol.gif

Príspevok Zaslal: Ne Dec 19, 2004 10:18 am

Floky@work
Anonymný

Kondik: mal by si si uvedomit ze airsoft poznas asi 2 mesiace a robis zo seba najvacsieho sefa co vsetko pozna a vsetko zazil, absolvoval vsetky akcie, je najlepsi hrac proste si super. Problem je ze si to myslis len ty. Poznam kopec ludi na tomto fore, ktori airsoft hravaju niekolkonasobne dlhsie ako ty, niekolkonasobne lepsie ako ty ale nikde o tom nepisu, nikde sa tym nechvalia. Co keby si sa nad tym zamyslel a prestal urazat ludi, ktori sa ti snazia len pomoct.
Teraz mi urcite napises ze som debil alebo sprosty, ale mne je to jedno pretoze od takeho cloveka ako si ty to ma rovnaky ucinok ako GBB v -35° C.

A inac sorry za OT, ale podobne ako zebra mi to uz nedalo.

Príspevok Zaslal: Ne Dec 19, 2004 1:57 pm

Kondik
Práporčík

Založený: Oct 15, 2004

V pohode Floky ... tvoj nazor primam a nic so o tebe nemyslim.
Zebra Diwiak : uz mi je to fuct fuk ludia .. nebavi ma furt s dakym daco .. END

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Dec 19, 2004 2:56 pm

Tina-z-BR
Poručík

Založený: Apr 15, 2004

na vianocnu akciu sa s najvacsou pravdepodobnostou nedostavim, no na novorocnej zapracujem.

co sa tyka tej roztrzky, myslim, ze sa to zbytocne nafukuje.
Kondik sa zrejme len nevhodne, resp. nepresne vyjadril. co podmienilo to, ze jeho prispevok nebol pochopeny tak, ako ho myslel. je sice pravda, ze niekoho Kondikove prispevky drazdia, ale verim, ze on to mysli dobre a nad nikoho sa nechce vyvysovat.
viem, ze je tazke prijat kritiku. dajte mu cas. nazacnite teraz vsetci vyjadrovat svoje negativne nazory. uz bol upovedomeny.
na margo kritizovania Kondika - povazujem za vhodnejsie napisat mu to do privatnej spravy, nie riesit to takto verejne na fore.
tak to uzavrime, prosim.

PS: na nikoho nechcem tymto prispevkom utocit. vyjadrujem len svoj subjektivny nazor. je pochopitelne, ze s nim nemusite suhlasit. ziadam len o istu mieru tolerancie a pochopenia.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Dec 19, 2004 3:02 pm

PePo
Nadporučík

Založený: Aug 04, 2003

Uuuuplne s tym suhlasim Tinka icon_smile.gif. Je to detinske a trapne takze koniec plz a rieste to cez privatne spravy.
VSETCI VAM DAKUJEME

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Dec 19, 2004 10:17 pm

PePo
Nadporučík

Nikto tu zatial nespomenul nejake konkretne datumy nastavajucich akcii, tak by som chcel nieco navrhnut!
Co poviete na poslednu tohtorocnu stredoslovensku akciu 26.12 na bitunku (pochopitelne icon_smile.gif...) a prvu novorocnu 2.1.?
Potesim sa ak vsetci budu suhlasit a bude zase raz hojna ucast icon_smile.gif!

Príspevok Zaslal: Po Dec 20, 2004 12:17 am

VALINOR
Rotný

Založený: Mar 21, 2004

26.12. moze byt ale novorocna musi byt 1.1. inac nemam najmensiu sancu sa tam ukazat icon_sad.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Po Dec 20, 2004 8:29 am

Drak_BR
Vojak

Založený: Nov 20, 2003

Mozete mi niekto upresnit kde sa nachadza ten bitunok? (Nie je to nahodou komplex dvoch rozostavanych budov byvaleho masokombinatu na Vrchdolinke, nad SAD?)

Príspevok Zaslal: Po Dec 20, 2004 1:51 pm

VALINOR
Rotný

Založený: Mar 21, 2004

dRAKU GRATULUJEM UPLNE PRESNE SI TO LOKALIZOVAL icon_biggrin.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Po Dec 20, 2004 5:33 pm

Diwiak
Generál

ste sa scvokli na novy rok po silvestri.. ??? HUH, to sa tam mam doplazit.. ?? icon_lol.gif co tak ten volny stvrtok 6.ho ??

Príspevok Zaslal: Po Dec 20, 2004 6:54 pm

Anonymný

No vidím že Budo na mňa ešte nazabudol a zaradil ma do svojej veselej štatistiky. Neva, poriešime to na ďalšej veľkej akcii bodákovým útokom na Budovu soldatesku icon_biggrin.gif
2Zebra: na to, že Kondik sa tomu venuje tak dlho ako sa venuje je na tom celkom dobre nie ? Poznám ľudí, čo sa AS venujú ( aspoň raz sa mesiac chodia zahrať ) aj dva roky a stále behajú v teplákoch s manuálmi a keď ich nebodaj zavolám na dáku väčšiu akciu tak sa na to vy... A tomu zodpovedá aj kvalia ich hry samozrejme.... Ale tema "kto je profík a kto začiatočník " tu už raz bola že ??? icon_biggrin.gif Takže keď sa považujete za začiatočníkov, proti gustu žiaden dišputát, ja si pripadám ako pokročilí icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

S pozdravom ( z basy icon_biggrin.gif ) ARANAI

Príspevok Zaslal: Po Dec 20, 2004 6:56 pm

PePo
Nadporučík

No, niektori citia potrebu vyjadrit sa aj k uzavretym debatam icon_rolleyes.gif ! Verim, ze to bol posledny prispevok nepatriaci do tejto temy a ze sa bude riesit nastavajuca hra na bitunku icon_smile.gif ...

1veho je dost odvazny termin, ale koli tebe Valinorko by sme sa hadam aj prisposobili sak ano icon_smile.gif ! Takze 26teho, bude vsetkym (okrem frflajuceho diwiaka icon_smile.gif...) vyhovovat?

Príspevok Zaslal: Po Dec 20, 2004 8:24 pm

Diwiak
Generál

PePo Napísal:
No, niektori citia potrebu vyjadrit sa aj k uzavretym debatam icon_rolleyes.gif ! Verim, ze to bol posledny prispevok nepatriaci do tejto temy a ze sa bude riesit nastavajuca hra na bitunku icon_smile.gif ...

1veho je dost odvazny termin, ale koli tebe Valinorko by sme sa hadam aj prisposobili sak ano icon_smile.gif ! Takze 26teho, bude vsetkym (okrem frflajuceho diwiaka icon_smile.gif...) vyhovovat?

tak bohuzel ale po vianociach to su family visity, po silvestri je spatie a triezvenie... AS asi neprichadza do uvahy... icon_sad.gif icon_sad.gif

Príspevok Zaslal: Po Dec 20, 2004 8:41 pm

PePo
Nadporučík

Ja viem diwiacik, mal som tu istu dilemu, ale nakoniec som si nejako zorganizoval family aj AS icon_smile.gif. Budes nam tam chybat icon_sad.gif!

Príspevok Zaslal: Po Dec 20, 2004 9:15 pm
  Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 3 z 5
Prejdi na: