Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 171
Členov: 0
Spolu: 171

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Zľava v Muničáku
Obsah fóra WarGames -> Obchod
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     1, 2, 3 ... 48, 49, 50  Ďalší  
 Zľava v Muničáku Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Jameson
RQMS

Založený: Apr 20, 2003

Predmet: Zľava v Muničáku Odpovedať s citátom

Mám taký vodojem, že súhrnná cena zľavy v Bratislavskom muničáku už dosiahla potrebnú hranicu... Tož, kto bude kontaktnou osobou s Jocom? Ja osobne by som najviac uvítal Stepkara, nakoľko objednáva toho najviac... Ale samozrejme, musí s tým súhlasiť icon_wink.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Júl 08, 2003 10:36 pm

Depres
Vojak

Založený: Jun 04, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

Hm, aj ja by som sa este pridal, ale vyplata bude posielana zajtra, cize na ucte bude asi az tak v piatok alebo pondelok icon_sad.gif
Ak to dovtedy nevybavite rad by som sa pridal.
V tom pripade to tam nahodim, ked budu praxy na ucte.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: St Júl 09, 2003 12:08 pm

Zarofka
Čatár

Založený: Jun 03, 2003

no ja mam cas tak pondelok-utorok keby sa zadarilo tak mozno aj v piatok.......

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: St Júl 09, 2003 7:41 pm

Zarofka
Čatár

a prosimvas poradte aku baterku si dat do m4a1 od TM ja sa v tom nevyznam :/

Príspevok Zaslal: St Júl 09, 2003 7:45 pm

Jameson
RQMS

No, ak sa nemylim, tak tam mas pazbu, takze vleze kludne aj large type. Ak mas pazbu zasuvnu, tak sa baterka tusim cpe do predpazbia, ale pravdu povediac netusim, aka tam leze. Kazdopadne, cim vacsia, tym lepsia. Dlhsie vydrziii :). Inak, nechapem, ako to myslis s tym volnym casom. To chces akoze ty konzultovat s Jocom? Totiz, ide iba o to, ze JEDEN clovek musi vyzbierat od vsetkych prachy a potom dojst za Jocom so zoznamom a povedat "chcem TOTO a tu su prachy!". No a potom uz ostatni musia nejako doliest za tym jednym clovekom a zobrat si tie vecicky :-). No a ja som sa pytal, kto bude ten JEDEN clovek ;)

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: St Júl 09, 2003 8:34 pm

Zarofka
Čatár

ne ale sak ved ked sa pojde do toho municaku to kupovat xel by som ist s nim pretoze 20litrov neni 5 korun ze aby som to niekomu daval a ze niekedy mi to dones.... a navyse som z tn takze sa musim dohodnut kedy dojdema dam mu tie prachy icon_rolleyes.gif

Príspevok Zaslal: Št Júl 10, 2003 7:36 pm

GT66
Rotný

Založený: Jun 30, 2003

No ja by som povedal ze najvyhodnejsie by bolo aby vsetci sa stretli na jednom mieste(napriklad pred municakom), dali jednej osobe peniaze, dotycny nakupi, a ked vyjde tak kazdy si zoberie co si zaplatil. Aspon toto je moja predstava nakupu so zlavou.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Pi Júl 11, 2003 5:42 am

Dufi
Sergeant Major of the Army

Založený: May 18, 2003

GT66 Napísal:
No ja by som povedal ze najvyhodnejsie by bolo aby vsetci sa stretli na jednom mieste(napriklad pred municakom), dali jednej osobe peniaze, dotycny nakupi, a ked vyjde tak kazdy si zoberie co si zaplatil. Aspon toto je moja predstava nakupu so zlavou.

Ono to nebude take jednoduche. Predstav si ze sa tam secia zidete a ten JEDEN pojde donutra s prachmy a za 5 minut je nazad s tym ze toto a toto a toto a toto nemaju teraz a bude to ja neviem napr. za mesiac.
Lepsie bude asi, ak bude Joco ochotny, tak nech JEDEN vybraty mu najprv povie co vsetko chce, nech to Joco zozenie, a ked to vsetko bude v municaku tak to ten JEDEN pride vyplatit a potom uz postupujte podla vyzsie napisaneho....
Ja osobne tak napr. teraz kupujem komp, som si vybral diely a do pondelka cakam kym vsetko pride a potom to pojdem vyplatit a zobrat.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Pi Júl 11, 2003 7:19 am

Zarofka
Čatár

no tak nejak som si to predstavoval aj ja...... takze.... co objedname? nech sa vyjadria prosim vsetci co maju napisanu objednavku....

Príspevok Zaslal: Pi Júl 11, 2003 12:19 pm

Jameson
RQMS

Pani, tusim ste to nepochopili. Dovnutra jeden celkom iste NEPOJDE. Skutocne najskor treba dohodnut s Jocom co vlastne chceme, dohodnut ako a kedy a kde mu to zaplatime a kde a kedy vyda tovar. A podotykam, ze to bude dohadovat iba s JEDNYM clovekom. Ale bacha: nesmie sa stat cosi take, ze niekto to dohodne, vybavi a zrazu daky ftipalek povie "oops, ja som len tak skusal, ci to funguje!". Preto je lepsie $$$ vybrat dopredu. Je vsak logicke, ze treba vybrat doveryhodnu osobu, najlepsie niekoho, kto je znamy z akcii a pod. Pre mna napr. nie je problem dat $$$ niekomu z Omegy Black a proste neverim, ze by zrazu "zmizli". Na druhu stranu vsak pochybujem, ze sa na organizaciu vrhne niekto, kto chce jeden balicek BBciek alebo jeden silikonovy sprej :).

Príspevok Zaslal: Po Júl 14, 2003 10:38 pm

Jeremius
Vojak

Založený: Jul 25, 2003

pred chvili jsem si objednal Skorpika vz61 od Marui a nejspise si jeste objednam nejake kulicky. Chci se zeptat, jak rychle to pak muzu ocekavat?
Dalsi problem: Jsem z Brna. Snad bych to mohl nejak dohodnout pres kamose, nebo bych prinejhorsim mohl i na otocku prijet, ale potreboval bych co nejvic predem vedet podrobnosti ohledne platby...

Príspevok Zaslal: Pi Júl 25, 2003 7:55 pm

Jeremius
Vojak

halooo, vy jste vscihni umreli nebo co? rad bych si zahral jeste letos :-/

Príspevok Zaslal: Po Júl 28, 2003 8:26 pm

Jameson
RQMS

Jo, lenze to by musel byt zaujem nie len sa pripisat do objednavky, ale aj daco pre to spravit icon_sad.gif. Stepkar vymrel alebo nesleduje forum, pripadne oboje? Chyti sa toho dakto? Na mna nepozerajte, ja tammam len silikonovy spray :]

Príspevok Zaslal: Ut Júl 29, 2003 9:11 am

Anonymný

...ja jsem z CR, takze jakakoli organizace jde mimo me, mam dost problemu se shanenim nekoho, kdo by mi to pak privezl do Brna icon_sad.gif
ale jestli z toho nic nebude, tak reknete rovnou! nemam zadnou bouchacku a jeste tohle leto bych si jaksi rad zahral

Príspevok Zaslal: Ut Júl 29, 2003 9:37 am

Jeremius
Vojak

...tu posledni zpravu jsem psal ja :-)

Príspevok Zaslal: Ut Júl 29, 2003 9:42 am
  Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
1, 2, 3 ... 48, 49, 50  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 50