Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 183
Členov: 0
Spolu: 183

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - CZ 75
Obsah fóra WarGames -> Plyn - NBB pištole/revolvery
Odoslať novú tému Odpovedať na tému      
 CZ 75 Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

djmarec
Vojak

Založený: Jan 03, 2009

Predmet: CZ 75 Odpovedať s citátom

Ahojte. V nasom teame maju dvaja ludia tuto zbran s tym ze jeden ma NBB a druhy GBB, obe na CO2,
Priblizny odhad je
NBB 180 rán
GBB 120 rán
Sila - na cqb by som povedal extrem (boli to dost)
Presnosť - velmi skromna, BBčka občas skutočne uletia niekam inde. na tých 30 metrov nanu nie je spolah, pokial hrate cqb napriklad v starej nemocnicy kde mate 30 metrovu chodbu a potrebujete trafit niekoho kdo sa vytrča mate smolu.
Naši chalani sa zhodli na použivaní streliva o váhe 0,28 - zbran s tym nema problem.
Spušť ide na oboch zbraniach naozaj dosť ťažko čo bohužial ešte viac prispieva k nepresnosti tentokrát chybou strelca icon_biggrin.gif
Zbran je na CO2, bombičky cena cca 12sk/kus.
Na záver by som Vám chcel poradiť, že ak rozmýšlate nad kupou tejto zbrane, kupte si ju vo verzii GBB s blow backom pretože cenovy rozdil je malý - myslím si že nemate šancu na akcii vystrielat celu bombičku, a na konci akcie bombička musi von v ramci šetrenia tesnení a musite ju vybrat(vyfučat). To zrovna možete mať blow back aj tak to nemyniete.
Z 10 bodov by som tejto zbrani dal maximalne 5.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: St Sep 30, 2009 6:55 pm

MAKROS74
Práporčík

Založený: Nov 18, 2008

Predmet: Re: CZ 75 Odpovedať s citátom

pri vykone 460fps je nbb cz 75 ideal na cqb icon_lol.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: St Sep 30, 2009 7:02 pm

Bekmen
Nadporučík

Založený: Jan 01, 2008

Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam doma 2 tieto zbrane jedna je moja a jedna bratova ta moja zbraň ma trochu naprd hop up ale to sa ešte doladí lebo mam ju len krátko ale bratova cz ide úplne super používame do toho GD 0.25g a na 30m nieje problém trafiť osobu a aj na 40m . Jediný problém tejto zbrane je že treba vypustiť bombičku na konci akcie a neviem odkial kupuješ za 12sk/ks lebo ja poznám takú lacnejšiu za 0.70€ .

Príspevok Zaslal: Št Okt 01, 2009 7:45 pm

djmarec
Vojak

Bekmen Napísal:
Ja mam doma 2 tieto zbrane jedna je moja a jedna bratova ta moja zbraň ma trochu naprd hop up ale to sa ešte doladí lebo mam ju len krátko ale bratova cz ide úplne super používame do toho GD 0.25g a na 30m nieje problém trafiť osobu a aj na 40m . Jediný problém tejto zbrane je že treba vypustiť bombičku na konci akcie a neviem odkial kupuješ za 12sk/ks lebo ja poznám takú lacnejšiu za 0.70€ .

Joj, 12sk/ks to kupuju moji spoluhráči a neviem odkial, ja som len mal tu čest strielat z oboch zbraní preto som sem pisal moje prve dojmy. Mas pravdu ze po kazdej akcii musis vyprazdnit bombicku, dalej mas pravdu v tom ze osobu trafis na 30 metrov ale ........pre mna osobne to je skromny vykon. Bohuzial casom dospievam k záveru že airsoft je bohužial všeobecne nepresný lebo strielame gule a nie diabolky alebo niečo, čo je lepšie aerodynamicky tvarované. Takže ten rozptyl tam jednoducho bude forever navždy. Jediné čo "skumam" je to, aký rozptyl maju jednotlive zbrane/výrobcovia. Máš naozaj zbrane z nejakou dlžkou hlavne ktoré maju stale nejaky štandartný rozptyl, a máš zbrane ktorých nejaká ta gulka letí "mimoštandart" BBčko leti uplne nekam dokelu(každe druhe alebo tretie) a to sa = neni spolah. A práve nad touto zbranou som rozmýšlal(kúpa) ale som velmi zdržanlivý. Ovšem kolegovia a kamoši čo ju maju si už objednali na CZ75 presnu hlaven a tak čakam na vysledok, hned ako sa dozviem výsledky to SEM hodím.

Príspevok Zaslal: Št Okt 01, 2009 8:05 pm

Hazard
Nadrotmajster

Založený: Mar 15, 2009

"Bohuzial casom dospievam k záveru že airsoft je bohužial všeobecne nepresný"

Ak si strielal len z tento zbrane CZ 75, tak dost unahlene zavery robis. Pistol sa obvykle pouziva ako zalozna zbran, ci na CQB ako primar. Keby mali vsetky zalozaky strielat na 50-60m ci 100, tak naco kupovat dake AEG, alebo daku plynovu ci manual sniperku popripade daky GBB automat icon_smile.gif

Ale zbran celkovo sa mi paci a budem ju objednavat casom ale GBB CO2 verziu. Krasne padne do ruky, je pevna a tak isto aj z hladiska vykonu spolahliva. No myslim, ze zalozakov co sa tyka pomeru kvalita, vykon, cena je dobra volba.
Ale to su len moje prve dojmi po par vystreloch icon_smile.gif

Naposledy upravil Hazard dňa Pi Okt 02, 2009 6:05 pm, celkom upravené 1 krát

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Pi Okt 02, 2009 5:50 pm

Karol
Nadporučík

Založený: Feb 11, 2009

djmarec Napísal:
Bohuzial casom dospievam k záveru že airsoft je bohužial všeobecne nepresný lebo strielame gule a nie diabolky alebo niečo, čo je lepšie aerodynamicky tvarované. Takže ten rozptyl tam jednoducho bude forever navždy. Jediné čo "skumam" je to, aký rozptyl maju jednotlive zbrane/výrobcovia. Máš naozaj zbrane z nejakou dlžkou hlavne ktoré maju stale nejaky štandartný rozptyl, a máš zbrane ktorých nejaká ta gulka letí "mimoštandart" BBčko leti uplne nekam dokelu

Bravo! Braaaavo! Tot objav... Mozes navrhnut system co namiesto guliciek striela strelivo v tvare slz... Samozrejme ze rozptyl mas vsade!!! Dokonca aj keby si strielal prerusovane laserom... icon_rolleyes.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Pi Okt 02, 2009 6:02 pm

djmarec
Vojak

Karol Napísal:
djmarec Napísal:
Bohuzial casom dospievam k záveru že airsoft je bohužial všeobecne nepresný lebo strielame gule a nie diabolky alebo niečo, čo je lepšie aerodynamicky tvarované. Takže ten rozptyl tam jednoducho bude forever navždy. Jediné čo "skumam" je to, aký rozptyl maju jednotlive zbrane/výrobcovia. Máš naozaj zbrane z nejakou dlžkou hlavne ktoré maju stale nejaky štandartný rozptyl, a máš zbrane ktorých nejaká ta gulka letí "mimoštandart" BBčko leti uplne nekam dokelu

Bravo! Braaaavo! Tot objav... Mozes navrhnut system co namiesto guliciek striela strelivo v tvare slz... Samozrejme ze rozptyl mas vsade!!! Dokonca aj keby si strielal prerusovane laserom... icon_rolleyes.gif

Tak za prvé: Tvoj komentar berem ako keby si povedal : ano mas pravdu je to nepresne" nic vic !!!
Za druhé: Navrhovat nic nebudem, na to nemam podmienky ani kapital
Za tretí : všetko speje k tomu aby som si kupil mk23 socom - dlhsi hlaven - lepsi presnost, fyzika nepusti a skusenosti v poslednej dobe taky ne !
Za štvrté: airsoftove guličky nebarvia, v samotnom finále je jedno čim strielame je to len hra na vojacikov, a dalej hra na poctivych a na totalnych debilov. Takze socom vs. cz75 je to fuk..... kupme si co chceme stejne to bude len ako dekoracia na stehennej kapse lebo(guličky nebarvia a terminatorov je hojne)

Napisal sem to dobre ?
S pozdravom jeden z tych poctivejsich......

Príspevok Zaslal: Ne Okt 04, 2009 7:11 pm

djmarec
Vojak

Ahojte.

Omluvam sa po dlhej dobe za hore uvedenu spravu.
Bolo to sposobene tym že som sa vratil z väčšej akcie kde bolo hojne ludí ktorý nepriznávali a tak som na rovinu vyjadril svoje pocity. Nechcel som to tu nikomu znechuťiť. Airsoft zbrane hlavne ich vykon a presnost sa nikdy nebudu dat zrovnavat s realnymi. Je to všetko diskutabilne ale to čo robi naozaj radost v airsofte su poctivý ludia...... poctivé teamy ktoré si strážia svojich hráčov a hlavne svoje meno teamu.

Prepáčte My za spam nepatrí to sem, ja viem - je to omluva.

Príspevok Zaslal: Po Okt 19, 2009 8:10 pm
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 1
Prejdi na: