Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: Bryndza
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12229

ľudí online:
Návštevníkov: 10
Členov: 0
Spolu: 10

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Bitúnok 11.12.2004
Obsah fóra WarGames -> Akcie
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     1, 2, 3, 4, 5  Ďalší  
 Bitúnok 11.12.2004 Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Kondik
Práporčík

Založený: Oct 15, 2004

Predmet: Bitúnok 11.12.2004 Odpovedať s citátom

Taaakze sumarum (: Velmi velmi dobra akcia... Kondik je nadseny aj mnozstvom zucastnenych. Novym sa pacil velmi aj teren. Uz sa tesim na Bitunok dakedy ked budu vysoko plusove teploty (: ( + 15 icon_biggrin.gif ) Co sam tak vcera sumarizoval tak som viac ludi zlikvidoval bez vystrelu jak s vystrelom icon_biggrin.gif ( dakujem popravenym K3mu, Valinorovi za ich spolupracu ) do ostatnych bolo nutne vystrelit ( cak UPIRe icon_twisted.gif ) A ospravedlnujem sa Palidovi za tu malu neprijemnost ... fakt som nechcel. A potom Valinorovi, ktoremu moje objavovania sa na miestach sposobovali dusevne soky icon_cool.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Dec 12, 2004 10:09 am

Diwiak
Generál

Založený: Aug 17, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

jj SUPERSUPER akcia, vyrovnane skore, perfektny teren ako z americkeho akcneho filmu icon_smile.gif , strecha nemala chybu..

2kondajz: ty si aj dakoho strelil?? sak si viacej nadaval ze ti to nejde ako hral.. icon_lol.gif icon_lol.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Ne Dec 12, 2004 1:33 pm

Anonymný

Predmet: Re: Bitúnok 11.12.2004 Odpovedať s citátom

Kondik Napísal:
Novym sa pacil velmi aj teren.

icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Príspevok Zaslal: Ne Dec 12, 2004 2:36 pm

Kondik
Práporčík

No tak nadaval som len na plyn lebo ten po 2 vystreloch zamrzol icon_biggrin.gif po hodine som o rozmrazil na tvojom narazniku ale potom som ho zadrbal vodou a ihlicim (: z hlavne my vypadlo tolko ihlicia ze by som mohol postavit new stromcek (: Ale ako sak sa spytaj Pepa,K3ho a Valinora na moje tiche prepady bez vystrelu icon_biggrin.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Dec 12, 2004 3:12 pm

Kondik
Práporčík

zebra Napísal:
Sorrac, som sa neprihlasil.

2Kondenzator: pekne to znie ked ty povies "Novym sa pacil aj teren" icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Mno jako novym ... myslel som tym co tam este nikdy nebol .... detajlista icon_cool.gif

Príspevok Zaslal: Ne Dec 12, 2004 3:13 pm

Diwiak
Generál

tak tak, nezucastni sa a potom podrypuje icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: Ne Dec 12, 2004 5:39 pm

UPIR
Vodca proletariátu

Založený: Apr 29, 2003

Kondik Napísal:
... do ostatnych bolo nutne vystrelit ( cak UPIRe icon_twisted.gif )

Tak tak, tymto ti Kondiku dakujem za ten vystrel na hrudnik, nakolko som prave dotelefonoval s manzelkou a hovorim si, uz by ma mohli zastrelit, sam od seba nepojdem. Tak si mi prisiel celkom vhod.

Akcia velmo fajna, tak ako som zo zaciatku bitunok nemal rad, tak sa mi zacina pacit, zvlast pri kombinovanej hre na obidve budovy. Nepochopitelne dobre som si so snajpou zahral nielen na velke vzdialenosti (ze, Handarbeit, Pavlos & Palid?) ale aj nakratko v budove (R.I.P. vsetci hrdinni obrancovia z BB, ktori sa mi tam dostali do optiky icon_smile.gif))). Uz sa neviem dockat dalsej akcie, dufam, ze sa tam zideme aspon v takom pocte, ako tuto sobotu... Howgh, dostrielal som

[east response to delta force]

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Po Dec 13, 2004 3:53 pm

Diwiak
Generál

UPIR Napísal:
Kondik Napísal:
... do ostatnych bolo nutne vystrelit ( cak UPIRe icon_twisted.gif )

Tak tak, tymto ti Kondiku dakujem za ten vystrel na hrudnik, nakolko som prave dotelefonoval s manzelkou a hovorim si, uz by ma mohli zastrelit, sam od seba nepojdem. Tak si mi prisiel celkom vhod.

Akcia velmo fajna, tak ako som zo zaciatku bitunok nemal rad, tak sa mi zacina pacit, zvlast pri kombinovanej hre na obidve budovy. Nepochopitelne dobre som si so snajpou zahral nielen na velke vzdialenosti (ze, Handarbeit, Pavlos & Palid?) ale aj nakratko v budove (R.I.P. vsetci hrdinni obrancovia z BB, ktori sa mi tam dostali do optiky icon_smile.gif))). Uz sa neviem dockat dalsej akcie, dufam, ze sa tam zideme aspon v takom pocte, ako tuto sobotu... Howgh, dostrielal som

no ono je pravda ze ked clovek vojde do miestnosti v ktorej drepi clovek a v rukach ma zbran ktorej dlzka hlavne sa rovna sirke tejto miestnosti icon_smile.gif tak ostane znacne v rozpakoch ze uz ani vystrelit nestihne icon_lol.gif
kazdopadne super budova, ked sa tak nad tym zamyslam..

btw ani novu hodnost ste mi nepochvalili este icon_twisted.gif

Príspevok Zaslal: Po Dec 13, 2004 9:52 pm

UPIR
Vodca proletariátu

Založený: Apr 29, 2003

Diwiak Napísal:
no ono je pravda ze ked clovek vojde do miestnosti v ktorej drepi clovek a v rukach ma zbran ktorej dlzka hlavne sa rovna sirke tejto miestnosti icon_smile.gif tak ostane znacne v rozpakoch ze uz ani vystrelit nestihne icon_lol.gif

A co mam povedat ja??? Najprv som si myslel, ze to bude minimalne odvaha (skor realnejsie samovrazda) ist s takou dlhou zbranou do budovy, ale ked som dal dole tlmic, tak uz mi to take nezmyselne nepripadalo icon_smile.gif

Diwiak Napísal:
btw ani novu hodnost ste mi nepochvalili este icon_twisted.gif

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, tykokso, jaka fajna hodnoooooooooooossssttttt icon_twisted.gif

[east response to delta force]

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Dec 14, 2004 12:46 pm

VALINOR
Rotný

Založený: Mar 21, 2004

Nuz pani kedze sa mi postastila dalsia volna sobota. Preto sa pytam mate chuti prist na bitunok aj tento vykend?

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: St Dec 15, 2004 12:22 pm

Kondik
Práporčík

VALINOR Napísal:
Nuz pani kedze sa mi postastila dalsia volna sobota. Preto sa pytam mate chuti prist na bitunok aj tento vykend?

Hm tento víkend ? Ja tazko ... som na tom dost zle icon_evil.gif ... nielen s casom takze asi ja urcite ee

Príspevok Zaslal: St Dec 15, 2004 2:19 pm

Diwiak
Generál

co hovori zbytok?? ale auto nebude tak nevim ze ako..

Príspevok Zaslal: St Dec 15, 2004 9:13 pm

pavlos1
Rotný

Založený: May 10, 2004

2Valinor: ani ja sa na 100 % nedostavim.

Príspevok Zaslal: Št Dec 16, 2004 7:23 am

Tina-z-BR
Poručík

Založený: Apr 15, 2004

detto ):

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Št Dec 16, 2004 8:17 am

K3
Kapitán

Založený: Jun 27, 2003

eee makam f robote ale co tak o tyzden na 2. svietok fianocny?
<P><FONT face="arial, helvetica, sans-serif" color=#0000d0></P></FONT>
<P><FONT face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif" size=1><FONT color=#00ff00><EM>cop.Nóblhoch</EM></FONT></FONT>&

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Št Dec 16, 2004 9:16 am
  Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 5
Prejdi na: