Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 177
Členov: 0
Spolu: 177

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• Jarmencell
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - video HAH2?
    Obsah fóra WarGames -> Akcie
    Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  
     video HAH2? Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Jameson
    RQMS

Založený: Apr 20, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

Ale Plho, vzdyt tady uz o tom pul hodiny mluvime! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Co takto kuknut dalsiu stranku? Inak skvele video, zatial asi najlepsia airsoftova reportaz, co som videl. A Budov drsnacky imidz Bruce Willisa pri vysvetlovani airsoftovych zakladov - proste skvele! icon_biggrin.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Št Nov 04, 2004 11:39 am

VitaminC
    Nadporučík

Založený: Jul 27, 2003

Citácia:
    Pustal si ho Vasim doma ? Dufam, ze sa im to pacilo a konecne pochopili o com AS je...

Jasne relativne sa im pacilo ale aspon zostali spokojny ze tam po sebe neskaceme s bajonetmi icon_biggrin.gif .
    Suhlasim,ze to bolo asi najlepsie AS video zo slovenskej produkcie icon_smile.gif icon_wink.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Št Nov 04, 2004 12:31 pm

Diwiak
    Generál

Založený: Aug 17, 2003

ten biely pas tam mam aj ja,

heh toto bolo dobre "A Budov drsnacky imidz Bruce Willisa pri vysvetlovani airsoftovych zakladov - proste skvele!" asi som poriadne nevidel brucea willisa alebo co icon_smile.gif
    alebo si este predstavit bruca willisa ako vysvetluje ze striela 6mm gulickami icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
     Príspevok Zaslal: Št Nov 04, 2004 10:09 pm

Taur
    C.K. polní maršálek

Založený: May 12, 2003

Ericek: Mozno by trebalo na zaciatku urobit zoznam "hercov", ktorych si ma vsimat kamera, lebo niektory sa stazuju ze ich tam nie je vidiet ani raz a iny, ako ja sa stve ze som tam aspon 3x a nechcel by som tam byt vobec. A tiez neviem ci je kazdy stastny z detailu SPZky svojho auta

A este par rypalskych nejasnosti (ako vzdy odo mna icon_redface.gif ), aby tu nebola sama chvala ....

Nie je mi jasne kde na HAH2 bola ta poschodova tehlova budova/budovy v ktorej na videu prebieha spusta bojov. Kua zas som nieco zmeskal.

"U plynoviek je nadrzka plynu vacsinou pevnou sucastou zbrane" (ved su to vacsinou pistole a nie sniperky) ???

To komando o ktorom tak suverene hovori rozspravac "Vyhodou nasho komanda je ze ak necheme, aby ste nas videli, tak nas neuvidite" je akoze Handlovska guerilla ? icon_lol.gif

Ach ta anglictina ...

PS: Inak organizacia bola cool, akcia bola spoko a aj pocasie bolo v pohode, vobec nekazilo akciu ako sa vravi vo videu ...
    PS2: Budo pred rokom napr. na HAH1 bolo tusim vyse 80 ludi, a nebol problem tam dostat viac ako 40ks icon_smile.gif V nasich koncinach sa do 30ks bezne stretavalo kazdy vikend. Ach ten cas, ale leti a AS sa siri .... icon_cool.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: So Nov 06, 2004 1:53 pm

Ericek
    Nadrotmajster

Založený: Jul 15, 2003

2Taur: Ako obycajne, niekolko pripomienok od Taura, uz mi to asi xybalo. Akceptujem, proti gustu ziaden disputat.

- Ak si pravidelne cital topic o priprave HAH2, tak som tam zdraznoval, ze ten kto nexce byt pod drobnohladom kamery, nex pri nakrucani kameramanovi zdvihne ruku a tym mu da najavo, ze nexce byt nakrucany... Takze asi tak.
    Kameraman bol jasne o tom pouceny a suhlasil.

- Ak si spravne poxopil o com bola reportaz, tak pri rozhovore z Budom to bolo o historii, vzniku, rozmaxu AS a vobec vseobecne o AS, cim vlstne Budo aj absolutne neznalym AS problematiky, vysvetlil, kolka bije. K tomuto rozhovoru boli pouzite ILUSTRACNE ZABERY - tehlova budova...

- Co sa tyka toho plynu - veskere info o AS si xlapci z TV Handlova ziskavali zo stranok slovenskeho AS, kde mimoxodom patri aj ta Tvoja stranka...

- To komando bolo brane vseobecne, ako skupina vsetkyx zucastnenyx hracov (nie len Guerila Los Handlos) a prednesene opat pre nezainteresovanyx ludi... icon_smile.gif

Za poxvalu dakujeme... icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: So Nov 06, 2004 5:29 pm

Taur
    C.K. polní maršálek

Ericek: No dakujem pekne, okrem nepriatela mam este sledovat kde je a co robi kameraman. Tazko sa nanho mava ked Ti stoji za chrbtom, alebo si Ta z dialky nazoomuje atd.
    A dvihnutie ruky sa casto pouziva ako znamenie, ze si to dostal, okrem slovneho MAM.
    To by chcelo nejak inak vyspekulovat. Co ja viem, trebars tych co nechcu alebo naopak tych co chcu byt TV-star nejak pre kameramanov/fotografov oznacit.
    Lebo Murphyho zakony funguju ako vzdy a vsade a potom vo videu je to naopak (kto nehce je tam a kto potom tuzi sa tam nedostane). icon_lol.gif

Príspevok Zaslal: So Nov 06, 2004 8:47 pm

autogen
    Podplukovník

Založený: Aug 04, 2003

2 taur:
    niekde to tu bolo povedane ze Guerilla Los Handlos sa distancuje od kecov na videu.Opakujem to tu uz asi 5 x. Nemame s tym nic spolocne .Robila to Handlosvska telka.uz to prosim poxopte. NIC S TYM NEMAME.moje nervy.!!!!!!!
    icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: Po Nov 08, 2004 8:52 am

jez
    Nadporučík

Založený: Jul 31, 2003

autogen Napísal:
    2 taur:
    niekde to tu bolo povedane ze Guerilla Los Handlos sa distancuje od kecov na videu.Opakujem to tu uz asi 5 x. Nemame s tym nic spolocne .Robila to Handlosvska telka.uz to prosim poxopte. NIC S TYM NEMAME.moje nervy.!!!!!!!
    icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

icon_biggrin.gif

Príspevok Zaslal: Po Nov 08, 2004 4:01 pm

Taur
    C.K. polní maršálek

Autogen: heh, no dobre. Ale tak naco tam tahate TV ked sa od toho potom distancujete ? Ci oni sa Vam tam natlacili proti Vasej voli ? No to nie je pekne od nich. icon_sad.gif

Príspevok Zaslal: Po Nov 08, 2004 4:30 pm

Budo
    The One

kua, tak to sa potom od reci na videu distancujem aj ja icon_biggrin.gif

Príspevok Zaslal: Po Nov 08, 2004 6:07 pm

Dufi
    Sergeant Major of the Army

Založený: May 18, 2003

Budo Napísal:
    kua, tak to sa potom od reci na videu distancujem aj ja icon_biggrin.gif

Sak to si vlastne nebol ani ty.... icon_twisted.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: Po Nov 08, 2004 6:20 pm

mugwai
    Staršina

Založený: Jul 16, 2003

..no tak ete raz.. icon_biggrin.gif
    Bola to reportaz HA-TV o AIRSOFTE. Ako povedal zodpovedny za HA-TV, islo o to, aby regionalne priblizili osobam neznalym tento zaujimavy adrenalinovy sport. Nikto z nas nevidel surovy material, nikto z nas nemal moznost ovplyvnit, co sa do reportaze dostane a co sa nepouzije. HA-TV len vyuzila prave organizovanu HAH2 a archivne materialy na tuto reportaz. K tomu sme samozrejme zvolenie dali. Preco by sme odmietali? Ved nie sme ziadna tajna sekta ani uzavrety klub a mna osobne sa zda, ze svoj zamer zvladli velmi dobre.
    Cize nebolo to ani o nas (Guerilla), ani o nikom inom osobne. Je jasne, ze pokial si urobime Guerillacke video, bude to o niecom uuuuplne inom...
    icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
    HOWGH...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Po Nov 15, 2004 2:27 pm

VitaminC
    Nadporučík

Založený: Jul 27, 2003

=====
    Zmena temy icon_smile.gif
    MatoPD by chcel vediet ci nahodou neexistuje nejake video zo Sviniarne
    *22.5.2004 � 23.5.2000
    .
    Dik
    =====

Príspevok Zaslal: Št Dec 23, 2004 11:14 am
      Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
    Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
     Časy uvádzané v GMT | Strana 6 z 6
    Prejdi na: