Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 191
Členov: 0
Spolu: 191

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• lucia
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:
    07. 09. 2018
    pre LIBERATION OF FRANCE - airsoft event

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - The Buy VIP 2
    Obsah fóra WarGames -> Zážitky z akcií
    Odoslať novú tému Odpovedať na tému     1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší  
     The Buy VIP 2 Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

jez
    Nadporučík

Založený: Jul 31, 2003

Predmet: The Buy VIP 2 Odpovedať s citátom

No buzny podme na to nech vieme co a ci vobec zlepsovat na takomto type hier. A jasne ze tu chcem vidiet popisy vaších zážitkov a situácii

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
     Príspevok Zaslal: So Nov 08, 2008 5:06 pm

masta0new
    Master of Puppets

Založený: Jun 04, 2004

Predmet: Odpovedať s citátom

Tak pani,
    behat medzi civilami, a hrat svoju rolu fakt neni ziadna svanda.
    Mal som co robit ked som obleceny do bezdackeho hubertusu tete o 5tej rano nakecaval, ze to policia ma zasah,len aby ma nechala na pokoji...
    A ospravedlnujem sa aj trom vodicom, ktorych sme skoro naburali, ked sme sa so SIS-kou nahanali po bratislavskom obchvate.....

Príspevok Zaslal: Ne Nov 09, 2008 12:28 am

cthulhu
    Kapitán

Založený: May 02, 2007

akcia z mojho pohladu bezchybna, atmosfera aka sa nikde nevidi

btw:kto ma u mna kurza zabudnuteho v aute?

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
     Príspevok Zaslal: Ne Nov 09, 2008 1:20 am

whiskey
    never sleeps at home

Založený: May 12, 2003

Nahlad do priprav Mossadu je mozny tu:
    http://cs.whiskey.sk/0811/

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ne Nov 09, 2008 11:40 am

Armyman1
    Rotmajster

Založený: Sep 28, 2003

Hra bola velice originalna, priestory super, konecne sa do hry zapojilo aj rozmyslanie a individualita, co doteraz velmi chybalo na scenarovych hrach - najskor to bolo tym, ze bolo viac oddielov/teamov - menej ludi, ziadne nezmyselne masove huráá utoky. Scenar sa mohol vyvijat /menit pocas dna. Zle boli len mensie organizacne chybicky ako napr. sledovanie imaginarneho whiskey-ho od pol piatej rano vonku v dazdi!!!!!!!! Alebo update info, ktore doslo neskoro (o sledovani aut a pod.) Inak ako v ramci airsoftu velmi zaujimavy krok vpred. Dakujeme

Príspevok Zaslal: Ne Nov 09, 2008 1:23 pm

Tomik99
    Generál

Založený: Oct 27, 2004

buznam jednoznacne velke DAKUJEM za to co sa udialo, ako sa to udialo, za pocasie ktore dalo prenasledovaniam a cakaniam dalsi rozmer a vobec vsetko ako malo byt. Jedine minus ktore sa prihodilo bol WH co nebol doma nakolko SSO dostalo informaciu ze ma byt doma. Paranoja ze kto kde ako a kazdy civil bol pomaly masovy vrah a zapleteny do konspiracie atd. Proste atmosfera hry vyborna. Hratelnost vyborna vdaka ludom. Zazitky budu neskor. Dam komplet spravu o cinnosti nasej bunky v ramci SSO v akcii... Afterparty v pohode, kopa zazitkov a hlavne kazda strana hrala svoju vlastnu hru a nasledne sa to prekrasne prelinalo.
    SSO mohli dostat nejake info ze na co sa maju pripravit skorej. I ked sme si mohli sami zistit na vikkipedii co SSO su. Ide mi o to ze napriklad som aj ja mal pripravene moznosti prevlekov atd a kazdy z nas mohol pripravit viacej a eliminovat tak to ze ako limitovana komunita sa pozname. Za seba akurat to sme mohli este doladit ze sme mali prist na aute ktore nie je vseobecne zname:) A male minus je aj to ze ako skupina som netusil do uvodneho brifinku s kym vlastne hram ako spolubojovnik. Mohli sme sa spolocne pripravit a dohodnut na veciach. Tak ako sa pripravili ostatne skupiny. Este len potom by pribudlo bezdakov na akcii:)
    Velke velke plus za to ze neslo o ziadne geotransnuklearne nemoznosti ale cele to bolo pripravene na zaklade realii v realnom svete realnom case...

btw WH odkial mas take pekne moje fotky??? sak taky stihlik som hadam nikdy ani nebol:)

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ne Nov 09, 2008 3:05 pm

whiskey
    never sleeps at home

Tomik99 Napísal:
    btw WH odkial mas take pekne moje fotky??? sak taky stihlik som hadam nikdy ani nebol:)

mossad vole, ne? icon_razz.gif

Príspevok Zaslal: Ne Nov 09, 2008 4:14 pm

Djinn
    Rotný

Predmet: BokeR Tov Odpovedať s citátom

Vdaka celemu DF za organizaciu. Akcia bola velmi dobre pripravena. Osobne som ziande vyrazne nedostatky nepozoroval. Mat v skupine gamemastra bol dobry napad, ktory zabranil prilisnemu chaosu. Treba vsak uznat ze paranoja predchadzajuca tuto hru isla miestami az do extremov a dodavala celemu urcitu rusku tajnosti.

Fazit: velmi dobra atmosfera, velmi dobry scenar, velmi dobra afterparty.

p.s. Mrzi ma ten chudak agent CIA ......i ked na druhej strane......nemrzi

zorz: nezabudni na medveda!

MAZEL TOV

WTF Minister of Foreign Affairs

Bad Company

Príspevok Zaslal: Po Nov 10, 2008 9:29 am

Enigma
    Nadrotmajster

Založený: Apr 28, 2003

Pridavam podakovanie chalosom za skvelo a do podrobna pripraveny scenar. Az do konca akcie som netusil kolko frakcii v skutocnosti je. Zaujimave boli aj male prestoje pri cakani na potvrdenie informacii z HQ ktore dodali na autenticite icon_smile.gif. Takisto skvele momenty pri zarezavani agenta CIA, okolo ktoreho sme 2x preslli autom a az potom ho Djinn zarezal. Vyborna atmoska pocas ACT II kde sme v lese pod palbou hladali kufrik ktory neskor Mino "vlastnorucne" icon_lol.gif vyhrabal. Kym sme ho dovliekli k autam tak sme mali ruky vytahane jak orangutany. ACT III nemal chybu uz aj koli spominanemu arealu, ktoreho atmosferu doplnal Miso stojaci v strede cesty s Kalachom povesenym popri tele.. Ako z filmu (komedie) icon_lol.gif . Nasledne usmevy strelcov z okien kde sa na nas jezilo niekolko hlavni.. nebolo mi vsetko jedno. Nakoniec sa rozputalo peklo jednak na ulici, terene a v budovach.. no nezabudnutelne zazitky masakru, podrezavaciek a vybuchov pasci... icon_lol.gif . Vyyborneee!

Södörström ~ Srödörström
    EX:Omega Black, Bad Company tactical airsoft solutions

Príspevok Zaslal: Po Nov 10, 2008 12:45 pm

winterwolf
    The AK Customizer

Založený: Aug 30, 2003

Zdravim Vas,

V prvom rade chcem podakovat vsetkym ktori sa podujali na vyrobe tejto skvelej akcie. Taktiez dakujem Tomymu z Dforce za ubytovanie v BA.
    Nuz a akcia bola ako inak skvela. Bola to sranda, niektore situacie boli fakt smiesne.. Najma ked sme cakali na agenta mossadu alias "osoba 1" od 04:30 na Cukrovej a Cintorinskej tusim ulici v zebrovom BMW.. Ked som sa prechadzal s vysielackou v ruke popri tych odparkovanych autach icon_smile.gif Normalne som sa bal ze na mna zavolaju policajtov okoloiduci obcania:)
    A co bolo naj, whisky nam najprv zdrhol a potom este bolo povedane ze doma ani nebol icon_smile.gif
    Prefikani su ti Izraelci!

Co sa tyka prvej bitky v Tronete tak tam to bolo tiez v pohode, akurat sme to mali tazsie dobijat to bez granatov.. No a to nespominam paintballistov ktori po nas obcas vysupovali zopar guli za to ze sme po nich omylom strielali icon_smile.gif.

Ale zaverecna bitka v tej nemocnici tak to bol narez! Super priestor a vyborny adrenalin..

Skoda ze som nestihol debriefing..

TO Zebra - No petko moj mne si sa veru nezdal zadrbany.. Mne sa zdalo ze ja som bol viac po tom pokuse sa vysplhat na striesku nemocnice cez hnilu odkvapovu ruru.. A to som chudakovi mastovi este aj kopol nechtiac do ucha icon_sad.gif

Takze este raz diky za akciu a dufam ze bude coskoro nieco podobne icon_smile.gif
    A tesim sa na fotky, najma na to spolocne foto co fotil jez na konci druheho battle.

Igor

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
     Príspevok Zaslal: Po Nov 10, 2008 5:59 pm

Tomik99
    Generál

Založený: Oct 27, 2004

Buzny z DF spravte toto na jar (marec/april) a zavolajte slovincov, vybranych cechov ci madarov a poliakov tak aby tvorili jednotlive frakcie a bude to mat absolutorium. A kludne rovnaky alebo len jemne zmeneny ci doplneny scenar. To k tym anvrhom ze co zlepsit. icon_smile.gif Potom to bude uplne ze bomba spica tetovane mrakodrapy. Atmosfera bude uplne na inej urovni. A eliminuje sa do istej miery poznanie sa ludi navzajom. Potom sa o Vas bude hovorit v celej Europe a nielen iba kdesi na zapadnutom slovensku icon_lol.gif icon_lol.gif

Príspevok Zaslal: Po Nov 10, 2008 7:37 pm

minoan
    Imperator

Založený: Aug 13, 2005

z mojho pohladu akcia uplne perfektna od v podstate mojho solovenia kedze ja som sa bavil uz davno pred akciou icon_smile.gif

no to vykopavanie toho kufrika bolo veru zaujimave icon_razz.gif

vcelku nebudem viac hovrorit bolo velmi dobre vymyslee a zoraganizovane

a prihoda z dnes vystihujuca celu sobotu icon_smile.gif
    kolegovy hovorim co som porabal v sobotu a a jeho reakcia bola aky som to pozeral film ze aj on si to chce pozret icon_smile.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Po Nov 10, 2008 7:40 pm

drobec
    Čatár

Založený: Jan 19, 2005

tak ten film Milanko by som si aj ja kukol icon_wink.gif

Príspevok Zaslal: Po Nov 10, 2008 8:31 pm

whiskey
    never sleeps at home

Mossad TEAM ALFA operačné hlásenie 0811
    ----------------------------------

Zloženie teamu:
    Budo - Sierra
    Dufi - Hotel
    Mythos - Zulu
    Mrnata - Mike
    Cermo - Oscar
    Djinn - Kilo
    Enigma - Papa
    Ozzy - Echo
    Mino - India
    Whiskey - Zero
    DF Psycho gejmaster - Delta

Deň D-1:
    1500 príjazd Mike/Oscar do BA, výmena vozidla Oscar za nenápadnejšie
    1500-1600 Prevoz osobných zbraní a vybavenia Zero na HQ
    1607 kontrola dvojice, vykonávajúcej podozrivé aktivity pred miestom bydliska Zero, s negatívnym výsledkom a následným vynadaním si do paranoikov
    1608 Zero vypína defaultný telefón a zapína záložný aparát s novou predplatenou kartou
    1930 presun Zero do konšpiračného bytu

Deň D:

0600 rendezvous na HQ
    0605 hlásenie o technických problémoch s elektrickou bránou a zdržaní Echo
    0630-0830 príprava zbraní, materiálu a personálu, príjazd kuriéra z McD s donáškou košer McD raňajok, Delta robí briefing

Zľava: Mike, Kilo, Oscar, Zero

Kilo prezentuje detský kočík (dočasne naložený vestami), ktorý mal v prípade potreby poslúžiť ako ďalší krycí prvok pre Mike

Úradník Oscar ukazuje obsah svojej aktovky

Situácia na HQ pred briefingom. Zľava: Kilo, India, Hotel, Echo, Zero a niečia noha

Hotel hľadá niečo vhodné na dôveryhodné naplnenie igelitiek v sklade na HQ

Hotel sa obtiera o autá, aby nepôsobil nereálne čistým dojmom

Team pozoruje, ako sa Hotel robí dôveryhodne špinavým. Zľava: India, Mike, Papa, Zero, Oscar, Zulu

Košer McD raňajky. Zľava: Echo, Oscar, Zulu, Mike

0835 India/Hotel en route na zaistenie prim8rneho prieskumu priestoru Alpha
    0842 Papa/Kilo/Delta, Oscar/Sierra/Zulu, Echo/Mike/Zero odjazd na miesto Alpha
    0851 Oscar/Sierra/Zulu, Echo/Mike/Zero odbočili pred Prístavným mostom na kruhový objazd pri Baumaxe. Zero prevzal od Oscar autonabíjačku na komunikačné zariadenie s HQ, ktorému umreli baterky (zariadeniu, nie HQ)
    0856 Papa/Kilo/Delta príjazd a zaujatie určenej pozície v priestore Alpha
    0858 Hlásenie India/Hotel o oneskorenom príjazde na miesto stretnutia (dylynovia zabudli odbočiť)
    0859 Oscar/Sierra/Zulu, Echo/Mike/Zero príjazd na miesto stretnutia
    0902 Hlásenie Delta so žiadosťou o preverenie posádky strieborného BMW na parkovisku pri Alpha 1
    0903 Echo potvrdzuje vizuálny kontakt s podozrivým BMW, vozidlo označené ako Charlie 1, posádka Bravo 1/Bravo 2
    0903 Sierra riskuje a fotografuje Charlie 1 za použitia blesku kvôli zhoršeným atmosférickým podmienkam (ROFL)

0904 Oscar vysadený v priestore Alpha 1, začína nenápadne manévrovať a udržuje pozíciu medzi Alpha 1 a Alpha 2, aby mal Bravo 1 neustále na dohľad
    0903-0907 Echo manévruje s čiernou toyotou RAV4 do vhodnej pozície, aby umožnil fotografovanie Bravo 1, ktorý vystúpil z Charlie 1 a presúval sa k Alpha 1
    0907 Mike bravúrne fotografuje z bezprostrednej blízkosti z idúceho vozidla Bravo 1 a dáta odosiela veleniu zabezpečeným komunikačným kanálom na identifikáciu

0907 India/Hotel na mieste, Hotel vysadený cca 100m od Alpha 2 a začína presun k Alpha 1 za priebežnej kontroly smetiakov po ceste, India zaujíma pozíciu uprostred parkoviska, vhodnú pre okamžité nasadenie na ľubovoľnom mieste priestoru Alpha
    0909 Echo nenápadne manévruje po parkovisku, kým sa čaká na potvrdenie identity Bravo 1 velením
    0911 Viacero callsignov hlási kontakt s podozrivým vozidlom, strieborný opel, vyžiadaná identifkácia od velenia
    0913 Zulu predstiera poruchu vozidla a simuluje jeho opravu
    0913 Echo hlási možný kontakt, osoba v červenej bunde, postávajúca ma pol cesty medzi Alpha 1 a Alpha 2, a ?žada povolenie na elimináciu
    0913 povolenie zamietnuté, všetkým callsignom je rádiom nariadený zákaz použitia sily
    0913-0925 priebežné sledovanie Bravo 1, Charlie 1 a nahlásených podozrivých kontaktov
    0926 Potvrdenie identity Bravo 1, Zero vysadený cca 20m od Alpha za účelom nadviazania kontaktu s Bravo 1
    0927 Kontakt nadviazaný, potvrdenie pozitívnej identifikácie úspešnou výmenou potvrdených hesiel
    0928 Vizuálny kontakt s podozrivou osobou na vzdialenosť cca 50m, dohoda, že zásielku od Bravo 1 prevezme Hotel
    0928 Zero nasadá do vozidla, Hotel inštruovaný prevziať zásielku
    0930 Hotel sa otáča od smetného koša a nadväzuje kontakt s Bravo 1, zásielka úspešne prevzaná
    0930 India berie Hotel do vozidla a začína manévrovať po parkovisku s cieľom striasť prípadných prenasledovateľov
    0931 Kilo hlási likvidáciu podozrivého kontaktu, ktorý autorizoval Delta (že podozrivý kontakt bol CIA s nie nevyhnutne nepriateľskými úmyslami sme sa dozvedeli až neskôr)
    0932 Zvyšné vozidlá pozbierajú ostatné pešie callsigny a po krátkom manévrovaní odchádzajú z Alpha na rendezvous point
    0935 Potvrdenie obsahu zásielky veleniu, zásielka obsahuje finančnú hotovosť
    0935-0940 čakanie na ďalšie inštrukcie
    0937 Menšia panika vyvolaná striebornou dodávkou VW, ktorá urobila okruh okolo nás. Vodiča sa nepodarilo identifikovať predtým, ako vozidlo priestor opustilo
    0941 Príjem GPS koordinát s novou úlohou, ktorou je lokalizovanie a vyzdvihnutie balíka
    0942-1100 Presun na miesto misie s dlhšími prestojmi, zapríčinenými nekvalitnou cestnou infraštruktúrou v mieste ďalšej úlohy (kvôli tomu dlho trval regroup, keďže team sa presúval na miesto určenia rozdelený na dve skupiny, aby zmiatol prípadných prenasledovateľov)
    1030 Mike začina v aute hrešiť, keďže v čižmičkách na opätku sa bude v lese nahovno bojovať, a hovorí, že má vybavenie do lesa na HQ
    1031 Zero začina v aute hrešiť, keďže si uvedomil, že na HQ zostali aj jeho kanady a goráčová bunda, zatiaľ čo vonku začína fajn pršať
    1109 Začiatok taktického presunu z parkoviska na bod určený GPS súradnicami
    1114 India eliminuje nepriateľského snajpera, ktorý ho mal dlhší čas na muške, ale kvôli nariadeným rules of engagement nestrieľal (potvrdilo sa, kto je najväčší itchy trigger finger)
    1114 Kontakty identifikované ako Rusi
    1114-1134 Lokalizácia presného miesta uloženia balíka a jeho extrakcia za neustálej nepriateľskej paľby. Máme prvé straty, medik behá od jedného raneného k druhému.
    1135 India má veľmi špinavé ruky, a balík je v skutočnosti kuuuurva ťažký kufrík.
    1136 Odpútanie sa od nepriateľa a presun na parkovisko
    1140 Odjazd z parkoviska, Echo navrhuje pustiť si v aute mp3 Barra Barra, Zero predkladá Leave No Man Behind ako protinávrh.
    1141 Echo/Mike/Zero pozorujú Delta, ako mávajúc rukami uteká za odchádzajúcim strieborným peugeotom, do ktorého bol na začiatku akcie pridelený
    1148 Hlásenie obsahu kufríka veleniu, celkové straty na našej strane v počte 3
    1148-1230 Presun na HQ
    1230-1320 Regroup, čakanie na inštrukcie a príjazd náhradného vozidla po bojovom poškodení strieborného peugeotu na predošlej misii
    1321 GPS súradnice z veliteľstva a inštrukcia odovzdať kufrík Bratovi, prevziať zvyšok peňazí a zaistiť jeho bezpečný odchod z miesta stretnutia
    1321-1350 Presun na miesto akcie
    1357 Priestor je zabezpečený gruzínskou diasporou, Brat už čaká
    1401 Výmena kufríkov, Echo je celý bez seba, že namiesto +-25kg kufríka s osmiom nosí ľahučký kufrík s peniazmi.
    1401 Hlásené kontakty na dvoch protiľahlých stranách perimetra
    1403 Kontakty potvrdené na jednej strane ako Rusi, na druhej ako CIA. Súc medzi dvoma mlynskými kameňmi Brat a jeho ľudia miznú v katakombách a my kryjeme ich ústup. Upozorňujú nás na ich nástražné systémy v budovách
    1410 Odvšadiaľ počuť výbuchy a streľbu
    1411 Sťahujeme sa pomedzi budovy na dolnom krídle. Ako posledný zostávajú kryť ústup India a Zulu
    1420 Po ústupe dole vonkajšími schodmi kryje ústup v lesíku Sierra
    1425 Po prechode kúskom džungle nečakaný kontakt pri budovách na násype. Po vzájomnej výmene pozdravov a niekoľkých stratách na oboch stran?ch zisťujeme, že ide o Brata a jeho ľudí, náš medik operatívne rieši situáciu
    1438 Zisťujeme, že sme na maličkom námestí zovretí do klieští z dvoch strán, a úniková cesta je odrezaná. Na hlavnej ulici nad nami si navzájom dávajú na prdel FSB a CIA.
    1450 Začíname presun dolu kopcom cez džungľu
    1452 Z jednej strany námestia kryje ústup Kilo s dvomi miestnymi chlapmi, z druhej strany Zero. Zboku je vysunutý Hotel
    1452 Zrazu sa ozve dávka odnikiaľ, a Kilo musí ošetrovať dvoch Bratovcov. Hneď ako je to možné, sa sťahujeme za zvyškom skupiny do džungle
    1455-1515 Čakanie v džungli, kým Bratovci nájdu nejakú schodnú cestu z pasce, v ktorej sme sa ocitli
    1515-1520 Po návrate prieskumníkov pokus o prielom hore drsným kopcom na debila za masívnej streľby všetkého, čo máme k dispozícii
    1523 Prielom sa podaril, spoločne s Bratom a jeho ochrankou sme sa prebili k vozidlám, Echo úspešne preniesol kufrík s peniazmi, a Kilo hrdinsky dovliekol kuuuurva ťažký kufrík s osmiom, ktorý prevzal od jedného z Bratových ľudí a poslednú pol hodinu vliekol na chrbte

Celkové hodnotenie z herného pohľadu:
    Pozitívne - Všetky misie splnené, straty akceptovateľné. Kvalitná príprava, pomerne úspešný odhad očakávaných protivníkov. Príjemne prekvapilo úspešné používanie dohodnutého spôsobu rádiokomunikácie všetkými členmi teamu bez dôkladného nácviku.

Negatívne - Absolútne zlyhanie, pokiaľ ide o zamedzenie sledovania vlastných ľudí. V prvom rade spôsobené mojou nedostatočnou koncentráciou spôsobenou časovým stresom pri rannom presune a neuvedomením si, že naše misie sú hrotvorné, a že všetky ostatné frakcie musia bezpodmienečne zistiť čo, kde a s kým robíme, ak chcú naše aktivity narušiť. Iba zhodou náhod sa nepodarilo odsledovať ma ráno priamo k HQ. Naviac som nerátal s tým, že aj samotné HQ môže byť sledované. Katastrofálna koordinácia presunu z BA na Záhorie.

Celkové hodnotenie z organizačného pohľadu:
    Pozitívne - i keď to určite bolo miestami veľmi natesno a LTT, podarilo sa to relatívne ukočírovať tak, aby sa stretli tie frakcie, čo sa mali stretnúť, a zhruba vtedy, kedy sa mali stretnúť. Veľmi náročné na koordináciu, hlavne keď sa do toho pridali problémy ako výmena vozidla kvôli utrhnutému výfuku a podobne.

Negatívne - nešpecifikovanie presného GPS formátu pred akciou, prípadne nepoužitie MGRS. Z môjho pohľadu absolútne nepochopiteľné trvanie na používaní MSN ako komunikačného kanála na spojenie s velením. Neuveriteľný hassle a zbytočná komplikácia v situácii, keď sme na Slovensku (i keď som na chvíľu zaváhal, ked GPS prehlásilo, že prvé GPS súradnice sú pri Gross Enzersdorf východne od Viedne) a všetci máme miestny mobilný telefón bez roamingu.

Naposledy upravil whiskey dňa St Nov 12, 2008 9:57 am, celkom upravené 1 krát

Príspevok Zaslal: Po Nov 10, 2008 11:01 pm

tomylee
    AS král

Založený: Jul 25, 2003

predtym než napíšem nejaky celkový report zo strany organizátora chcem objasniť niektorým teamom, ktoré hladajú odpoveď na otázku prečo na VIP2 neboli pozvaní dôvod.

Akcia takéhoto typu bola celkovo limitovaná na max 50 účastníkov vrátane DF. Kvôli tomu že sme nevedeli ako môžu účastníci reagovať nato že si možno za akciu ani nevystrelia a že to bude aj z velkej časti LARP nechceli sme riskovať podráždených ludí že sa drbú na akciu stovky kilometrov a potom je celá na hovno tak sme prednostne pozvali osvedčené teamy z BA a okolia a doplnili to niekoľkými osvedčenými teamami z mimo BA. Bolo nám dopredu jasné že nemôžeme zavolať všetkých, ktorých by sme chceli na VIP vidieť a to najmä:

601. , Rangers, Exterminate, KKSPD, Spiders, zbytok Kirov, Happy Merks, AIB Levice, 59.eng, Reapers a este pár jedincov.

Príspevok Zaslal: Po Nov 10, 2008 11:34 pm
      Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
     Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 8
    Prejdi na: