Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 154
Členov: 0
Spolu: 154

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• Xyw
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Tronet - Sobota 07 Jun
    Obsah fóra WarGames -> Zážitky z akcií
    Odoslať novú tému Odpovedať na tému      
     Tronet - Sobota 07 Jun Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

warhog
    Čatár

Založený: Mar 31, 2008

Predmet: Tronet - Sobota 07 Jun Odpovedať s citátom

Takze dnesny tronet sa docela podaril. Bolo nas pomenej ale dalo sa dobre zahrat, trosku aj sprchlo ale dufam ze nikto neprechladol icon_smile.gif. Dufam ze buduci tyzden si zahrame znova a vo vecsom pocte.

Mam len par pripomienok:

Ak niekto na opacnom konci zakrici "Desaat" tak je pravdepodobne ze to nezapocuju hraci na druhej strane, takze logicky treba spravu zakricat dalej az sa ozve po celej budove a aj na druhej strane. Aby sa nestalo to co dnes. Dakto na opacnom konci zakrical 10(uprsal cas hry) aj ked sme mali este niekolko minut na hru. A ja + par dalsich sme ostali na opacnom konci a s AKckom som vystrelil po hracovi v nizsom poschodi - niekolko ran do noh na strednu vzdialenost. Potom sa dostalo aj knam ze je 10 a je koniec. Samozrejme zasiahnuty si to obehol, prisiel az k nam a po opytani ze kto po mne vystrelil. Povedal som ze "ja". Tak to do mna nasolil. Neviem ci je to bezne spravanie strielat po hre ked uz vsetci vedia ze je koniec do hraca + este pripecenem komentare, samozrejme huste ako keby hrac rano zjedol Rambo kasu. Do vtedy som nevedel ze som ho trafil po konci. Stacilo povedat kludne a ospravedlnil by som sa. Zbytocne takymto spravanim len hraci znervozneju apod, neviem ci by sa mu pacilo kebyze mu to vratim a strelim donho Mossbergom z 3 metrov par krat po sebe, alebo mu vrazim... Takze nabuduce prosim kludnejsie spravanie a lepsie predavat spravy.

Napr. dole na prizemi boli 2 civili - kusok od telocvicne - pytali sa ma kde vsade hrame ze chcu malovat - asi dake kraviny na stenu, zakrical som "PEEEEEEEEEEEEEET(5)" ale hraci hrali veselo dalej...

Inak sa akcia myslim ze podarila, takze aj nabuduce icon_razz.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
     Príspevok Zaslal: So Jún 07, 2008 5:32 pm

kovosrot
    Nadporučík

Založený: May 11, 2005

Predmet: Odpovedať s citátom

No vies,.. cim dalej tym viac je hracov novacikov a nevedia co znamena 10 a 5,.. traze im treba vysvetlit co vtedy robit a co nerobit,.. a ked niekto urobi nieco ako si vzpominal tak ho treba prislusne zhulakat nech je to ktokolvek(ako kolvek stary ako kolvek skuseny) a pripadne ho poslat domov. Ale urcite to neriesit fyzickym nasilim alebo podobnym opatovanim jeho ***** spravania.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: So Jún 07, 2008 7:11 pm

warhog
    Čatár

No ved hej, pravdu vravis ale stacilo povedat: Inak si od mna nakropil po konci hry... by som sa ospravedlnil a ze som nevedel ze je koniec, bolo nas tam 5 a nepoculi sme to jednoducho... ked to zakricia na jednom konci budovy a dalej nic tak ... co si mame vycucat z prsta ze je koniec? icon_smile.gif Chyba no, priznavam moja vina, nepocul som ani ja ze je koniec... za to ale teppek nemusi nabehnut ako terminator a nasit to do mna zblizka pretoze som ho nevedomky zasiahol a je nervozny... samozrejme ze potom sa rozculim aj ja...Tak isto ako ked si par hracov na spawne mava pred xichtom gunmi apod... icon_cry.gif

Príspevok Zaslal: So Jún 07, 2008 7:19 pm

hacker88
    Screaming Eagle

Založený: Apr 28, 2005

warhog Napísal:
    No ved hej, pravdu vravis ale stacilo povedat: Inak si od mna nakropil po konci hry... by som sa ospravedlnil a ze som nevedel ze je koniec, bolo nas tam 5 a nepoculi sme to jednoducho... ked to zakricia na jednom konci budovy a dalej nic tak ... co si mame vycucat z prsta ze je koniec? icon_smile.gif Chyba no, priznavam moja vina, nepocul som ani ja ze je koniec... za to ale teppek nemusi nabehnut ako terminator a nasit to do mna zblizka pretoze som ho nevedomky zasiahol a je nervozny... samozrejme ze potom sa rozculim aj ja...Tak isto ako ked si par hracov na spawne mava pred xichtom gunmi apod... icon_cry.gif

Povedz meno toho typka.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
     Príspevok Zaslal: So Jún 07, 2008 8:37 pm

BigFoot
    Major

Založený: May 08, 2004

nuz, aj ja mam par postrehov z dnesnej akcie:

1, Postavanie na respawne bez okuliarov, bolo mozno pozorovat hlavne u mladsich rocnikov. Pani, neviem ci si uvedomujete ze POVINNOST mat na nose ochranu zraku je jedno z najzakladnejsich pravidiel Airsoftu... To sa tyka aj ludi co nehraju a len sedia na respawne, pokial pre nich nemam okuliare, na akciu ich NETAHAM... Problem ktory som nacrtol je podla mna zavazny a treba s tym nieco spravit. (upozornovanie velmi nefunguje, skusal som...)

2, pre tych, co hraju v tronete len kratko, este raz zopakujem princip startovania hry: Strana A zakrici "pripraveni" Strana B zakrici "pripraveni" Strana A "3, 2, 1, HRA!" A prosime dodrzovat startovacie miesta...

3, Scenar ktory sa najprv hral, bol pre mna zahadou, bolo to asi sposobene tym, ze som sa nestihol pripravit kym sa zacalo hrat, a ked uz som bol ready, nejak nebola moznost pridat sa. Chaoticke bolo aj respawnovanie, bol som svedkom toho, ako chalnisko zastrelil typka z respawnovych dveri a potom odkracal nevedno kam (asi hrat) . De facto je mozno lepsie ze som ten scenar neskusil icon_rolleyes.gif ... Vypukavacka potom uz bola lepsie, aj ked velmi zuvackova na moj vkus.

4, Dakujem ludom co vydrzali do konca, to 2 vs 2 bolo celkom vydarene, aj ked velmi kratke ... icon_biggrin.gif

MFC Fireteam ECHO 

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: So Jún 07, 2008 9:53 pm

warhog
    Čatár

Bigfoot icon_biggrin.gif :

1. To je pravda, bez okuliarov by sa nemal pohybovat nikto a nikde v budove pre isotu, dobre vieme co dokaze aj odrazena gulka, ako dnes ma trafila do temena odrazena a som myslel ze mi okuliare spadnu... A znova pripominam nemavat zbytocne ako taky trtol ludom na !respawne! pred tvarou a saskovat furt...

2. Presne.

3. Ano dnesny scenar bol ... prinajmensom divny... ale Iwo sa posnazil nech sa nenudime, ja som akciu "vytvoril" ale neorganizoval icon_smile.gif treba este dake skusenosti.

Inak Bigfoot to z toho respawnu to som bol ja icon_redface.gif Neuvedomil som si to icon_confused.gif Viem ze z respawnu sa nestriela ale neviem... dako som zoskratoval .. Az ked som vystrelil tak som si povedal ze jezisi co robim... icon_redface.gif Za toto sa naozaj ale naozaj ospravedlnujem, este ked si povedal ze zo spawnu sa nestriela tak som myslel ze sa radsej skovam dakam a neukazem sa na ociach chvilku. Takze zastrelenemu sa naozaj ospravedlnujem. (odkracal som na respawn hore si posediet za trest icon_smile.gif )

Ozaj nehra sa ani ako je !respawn! a da sa vyskocit hore na tu "terasu" cez ten oblok priamo na respawne kde su zvecsa ulozene veci, lebo daka zabludena gulka moze zavitat az na respawn.

Hacker88:

Neviem ako sa volal, videl som ho prvykrat, ospravedlnujem sa ze som to donho nasolil po konci(este raz naozaj sme boli v tej casti budovi este v tom ze sa hra a v domneni ze sa hra ... no nevystrelte si na nepriatelske nohy) ale jeho reakcia bola prinajmensom provokativna, drza a neadekvatna.

Príspevok Zaslal: So Jún 07, 2008 10:48 pm

OIO
    Rotný

Založený: Mar 07, 2008

V dávnych dobách bolo na respawne na druhom poschodí napísané velkými písmenami "nestrielať", ale už je prestriekaný. Fakt je že treba zdôrazňovať bezpečnosť nielen ne respawne.

Príspevok Zaslal: Ne Jún 08, 2008 1:50 pm
      Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
     Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 1
    Prejdi na: