Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 84
Členov: 0
Spolu: 84

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• x-SCYTHE
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - OZNACENIE NATO - odhalenie
    Obsah fóra WarGames -> Off-topic
    Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší  
     OZNACENIE NATO - odhalenie Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

UPIR
    Vodca proletariátu

Založený: Apr 29, 2003

Predmet: OZNACENIE NATO - odhalenie Odpovedať s citátom

ODHALENIE PÔVODU LOGA NATO!

Chcete vedieť, ako to bolo s novým označením jednotiek NATO na operácii BLACK FORCE I.? Šokujúce odhalenie špionážneho oddelenia BETA FORCE opäť dokazuje nekalé praktiky imperialistov. Viac čítajte na stránkach BETA FORCE v sekcii DOKUMENTY!

[east response to delta force]

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Št Apr 15, 2004 12:15 pm

winterwolf
    The AK Customizer

Založený: Aug 30, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

To je onoo!! Aj ja som sa pozeral na tie ubohe nalepky co mali polepene po vestach a bolo mi do placu. Imperialisticki hajzli si nevedia spravit ani originalne logo. Inak momentalne robim pracu do skoly o NATO a jeho neschopnosti vo vojne v Juhoslavii. Kto ma zaujem na tuto temu nech sa ozve, mam doma dobre zdroje v ktorych sa daju docitat pekne skutocnosti vyrazajuce dych. Pani cudovali by ste sa ake pozadie stoji za NATO a tymi ich vojenskymi operaciami!!! Je to vsetko o rozsirovani zapadneho vplyvu v Europe..

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
     Príspevok Zaslal: Št Apr 15, 2004 7:14 pm

Diwiak
    Generál

Založený: Aug 17, 2003

winterwolf Napísal:
    To je onoo!! Aj ja som sa pozeral na tie ubohe nalepky co mali polepene po vestach a bolo mi do placu. Imperialisticki hajzli si nevedia spravit ani originalne logo. Inak momentalne robim pracu do skoly o NATO a jeho neschopnosti vo vojne v Juhoslavii. Kto ma zaujem na tuto temu nech sa ozve, mam doma dobre zdroje v ktorych sa daju docitat pekne skutocnosti vyrazajuce dych. Pani cudovali by ste sa ake pozadie stoji za NATO a tymi ich vojenskymi operaciami!!! Je to vsetko o rozsirovani zapadneho vplyvu v Europe..

..ty si snad objavil ameriku.. icon_twisted.gif icon_twisted.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
     Príspevok Zaslal: Št Apr 15, 2004 8:17 pm

atr30
    Plukovník

Založený: Nov 27, 2003

mily upir vzhladom ze som zakladatel tohto napadu podam velmi jednnoduche vysvetlenie. KÚT je zacinajuci team z Trnavy a ako taky povazoval za vhodné sa aspon trochu zviditelniť, a ako vydím sa to aj podarilo icon_wink.gif (aj negativna reklama je reklama). Ne druhu stranu sa nepokladame ani za clenov nato icon_twisted.gif a vzhladom na to ze IBA beta ma svoje oficialne insignie povazovali sme to (a stale povazujeme) za dobry vtip icon_lol.gif . Osobne sa my pacily vyorane tvare prislušnikov
    B-force, ktory nevedeli pochopit ze niekto sa stavia oficialne proti icon_redface.gif . co sa tyka tej nalepky mas pravdu je to z kampane ved naco by sme do tak lacných polyticko-airsoftových hádok typu west-east hadzali prachy
    2winter nevies napocitat do jedna icon_question.gif icon_lol.gif
    PS ja niesom ziadny krestansky alebo jaky demokrat tak laskavo neurazaj icon_twisted.gif
    oz. fakajte na gramatiku

Príspevok Zaslal: Št Apr 15, 2004 8:21 pm

Majacik
    Slovakia SWAT Alliance

Založený: Sep 26, 2003

re atr30 drzim s vami a plne vas podporujem len tak dalej idete spravnou cestou ako oslobodit svet. icon_twisted.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Št Apr 15, 2004 8:53 pm

UPIR
    Vodca proletariátu

atr30 Napísal:
    a vzhladom na to ze IBA beta ma svoje oficialne insignie povazovali sme to (a stale povazujeme) za dobry vtip icon_lol.gif .

IBA BETA bola dosial totiz schopna sa k jednotnemu oznaceniu dopracovat icon_smile.gif A aj taketo 'spionazne' odhalenia mozno dopomozu jednotkam NATO konecne k normalnemu menu a spolocnej organizacii...

atr30 Napísal:
    Osobne sa my pacily vyorane tvare prislušnikov
    B-force, ktory nevedeli pochopit ze niekto sa stavia oficialne proti icon_redface.gif.

Tie vyorane tvare sa iba pucili od smiechu, tak si to tak neber icon_biggrin.gif

atr30 Napísal:
    co sa tyka tej nalepky mas pravdu je to z kampane ved naco by sme do tak lacných polyticko-airsoftových hádok typu west-east hadzali prachy

Evidentne ti nejako nedochadza o com je 'lacna polyticko-airoftova hadka typu west-east', tak ti to budem musiet vysvetlit. Je to o zgrupovani airsoftovych hracov do dvoch (zatial) velkych armad pre ucely velkych celoslovensky organizovanych hier. Aby sa nemusela robit loteria pred kazdou jednou hrou, ze kto s kym bude hrat. Aby to bolo jasne uz vopred a ludia mali sancu sa spolu zohrat. Ja v tom nevidim hadku. A ze je to delene na east-west? No a co? Mohli sme to kludne spravit Tombraiders vs. Raiders Of Lost Ark, pripadne Montagueovci a Capuletovci. Tak v tom nehladaj ziadne hlboke myslienky. Okrem toho vzajomna provokacia patri k tomu, aby ludi motivovala k co najvacsej ucasti na akciach ('ved my im to dnes ukazeme, kto je lepsi'), to vsetko je tak trochu psycho-efekt. U nas to funguje, zacali sme si robit Stredoslovensku ligu, hned na prvom treningu nas bolo skoro 40. Tak to prestan brat vazne a odviaz sa...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Pi Apr 16, 2004 6:50 am

atr30
    Plukovník

atr30 Napísal:
    Osobne sa my pacily vyorane tvare prislušnikov
    B-force, ktory nevedeli pochopit ze niekto sa stavia oficialne proti .

UPIR Napísal:
    Tie vyorane tvare sa iba pucili od smiechu, tak si to tak neber

silno pochybujem ze sa iba smialy prikladom bol napr alex ktory sa kapicko nasral ked to u Joca v aute vytiahli moji spolubojovníci a aby si nehovoril ze je to vynimka tak dalsí beťák dost nevrlo zahlásil dalsiemu kolegovi v zbrani "co to más icon_question.gif icon_exclaim.gif , dás to dolu icon_question.gif "
    apropo uz som to raz pisal ze sila demokracie nespociva v centralizovanej vlade ale v spolku rôznordych nazorov eusa_hand.gif icon_exclaim.gif

UPIR Napisal:
    Okrem toho vzajomna provokacia patri k tomu, aby ludi motivovala k co najvacsej ucasti na akciach ('ved my im to dnes ukazeme, kto je lepsi'), to vsetko je tak trochu psycho-efekt. U nas to funguje, zacali sme si robit Stredoslovensku ligu, hned na prvom treningu nas bolo skoro 40.

nechcem ta sklamat ale to je len slaby priemer badboys eusa_dance.gif

UPIR Napísal:
    Tak to prestan brat vazne a odviaz sa...

kto to bere vazne icon_twisted.gif
    ale nie icon_mrgreen.gif

Príspevok Zaslal: Pi Apr 16, 2004 7:32 am

atr30
    Plukovník

Predmet: Re: OZNACENIE NATO - odhalenie Odpovedať s citátom

UPIR Napísal:
    ODHALENIE PÔVODU LOGA NATO!

Chcete vedieť, ako to bolo s novým označením jednotiek NATO na operácii BLACK FORCE I.? Šokujúce odhalenie špionážneho oddelenia BETA FORCE opäť dokazuje nekalé praktiky imperialistov. Viac čítajte na stránkach BETA FORCE v sekcii DOKUMENTY!
    >

ze spionazne oddelenie jaka babka demokratka ti prezradila skade sme to mali

Príspevok Zaslal: Pi Apr 16, 2004 8:34 am

UPIR
    Vodca proletariátu

atr30 Napísal:
    silno pochybujem ze sa iba smialy prikladom bol napr alex ktory sa kapicko nasral ked to u Joca v aute vytiahli moji spolubojovníci a aby si nehovoril ze je to vynimka tak dalsí beťák dost nevrlo zahlásil dalsiemu kolegovi v zbrani "co to más icon_question.gif icon_exclaim.gif , dás to dolu icon_question.gif "

Alex neni z tych co by sa hnevali, ten to berie s nadhladom. Rovnako chapem aj reakciu DAS TO DOLU.

atr30 Napísal:
    nechcem ta sklamat ale to je len slaby priemer badboys eusa_dance.gif

Urcite mas pravdu, ale este pred par mesiacmi bol uspech, ked na akcii bolo 15 ludi a frekvencia lokalnych treningov bola tak raz za tri mesiace. Takze je to da sa povedat masova mobilizacia. Navyse BadBoys je cosi viac nez len lokalny trening, aj ked mozno posobi ako BA zalezitost. Ale nikto to tu nechce porovnavat, je diametralne odlisne AS prostredie v Blave a okoli a tu. Ja budem rad, ked kazdy druhy-treti tyzden budeme mat trening s ucastou nad 40 ludi a budem to pokladat za vyborne, aj ked niekomu sa to bude zdat malo a smiesne.

Príspevok Zaslal: Pi Apr 16, 2004 11:37 am

UPIR
    Vodca proletariátu

Predmet: Re: OZNACENIE NATO - odhalenie Odpovedať s citátom

atr30 Napísal:
    ze spionazne oddelenie jaka babka demokratka ti prezradila skade sme to mali

Babka demokratka je produktom 'importu zapadnej kultury', nas to oznacenie NATO zaujalo a chalani po tom zacali patrat. Tot vsjo.

Príspevok Zaslal: Pi Apr 16, 2004 11:38 am

goodoldalex
    Major

Založený: Jul 28, 2003

No aby som uviedol veci na pravu mieru: ked som uvidel v Jocovom aute tu nalepku, vytiahol som Glocka (vzdy pripraveny!) icon_smile.gif Chvilku trvalo onemu "spolubojovnikovi" atr30 kym pochopil ze to naozaj beriem s nadhladom (ostatne takyto paskvil s ktorym sa vytasili sa ani neda brat vazne), a ked sa tak stalo tak si siel dotycny vymenit trenky... Nemozem za to ze vyzeram tak hrozivo ked predstieram ze som nasraty icon_smile.gif

Podpis

Príspevok Zaslal: Pi Apr 16, 2004 6:27 pm

atr30
    Plukovník

o tom glocku mi nic nehovoril len ze si ziavne nebol nadseny icon_twisted.gif .

Príspevok Zaslal: Pi Apr 16, 2004 8:48 pm

Majacik
    Slovakia SWAT Alliance

Založený: Sep 26, 2003

no zalezi na otm o co ti ide mam doma nejake knihi od brotiov. ale kruci britov

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Pi Apr 16, 2004 9:33 pm

atr30
    Plukovník

rbmajacik Napísal:
    no zalezi na otm o co ti ide mam doma nejake knihi od brotiov. ale kruci britov

nehul tolko sekol si si temu icon_lol.gif

Príspevok Zaslal: Pi Apr 16, 2004 9:38 pm

winterwolf
    The AK Customizer

Založený: Aug 30, 2003

Pocuj Atr 30, nie si nahodou ten neprijemny typek s tou ciernou baretou na hlave??? Na tom som si vsimol tu nalepku.. A co neurazaj?? Ja som povedal nieco na tvoju adresu alebo co?? Preco by som nemal vediet napocitat do jedna?? Si proste enemy a tak sa k tebe staviam, je mi jedno ci pouzivam vulgarizmy alebo nie. Ked prides na Duchonku tak ti to poviem do xichtu ak xces. A ku komu sa stavias ked nie k NATO ked nosis nalepky s preskrtnutym kosakom a kladivom??? To je nejaka nova formacia??

To majacik: Si si isty ze NATO zchranuje svet?? Este musis vela precitat a pojest aby si teoriu NATO ako tak z casti pochopil synko.

Príspevok Zaslal: So Apr 17, 2004 3:40 pm
      Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší
     Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 9
    Prejdi na: