Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 179
Členov: 0
Spolu: 179

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• kuko9999
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - DK2007 - misia c.5
    Obsah fóra WarGames -> Zážitky z akcií
    Odoslať novú tému Odpovedať na tému     1, 2, 3, 4  Ďalší  
     DK2007 - misia c.5 Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

viscius
    Vojak

Založený: Jun 17, 2005

Predmet: Odpovedať s citátom

AJ ked bolo snehovo bolo dost fajn len pocasie trochu studene ale pripadalo mz to ako s Medal of honor Ardeny nevyslo to celkom az do konca ale bolo dobre

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
     Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 11:27 am

Tina-z-BR
    Poručík

Založený: Apr 15, 2004

Chalani dakujem! Viem, ze organizacia nebola lahka a chybicky sa vludili, ale spravili ste (uz klasicky) skvelu akciu. Skoda toho romantickeho pocasicka a tiez, ze sa nedalo hrat v lesoch ako po minule roky...
    Co sa tyka celkoveho mojho subjektivneho ohodnotenia, dalo sa zahrat aj lepsie. Je skoda, ze RUF ma still co robit, aby plnohodnotne konkurovala ZOS, ale k tomu som prispela vo velkej miere i ja svojou chabou vystrojou a vyzbrojou. Ale to mam za to, ze mam AS veci rozhadzane v oblasti BR/BA/ZA/PHA. Ale sla som tam s tym, ze vas xem vsetkych konecne zas vidiet a ked sa zadari, aj si zahrat. (; A podarilo sa. Nocna akcia mala "říz" a soušlajzing bol skvely. (:

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 5:10 pm

LeftyDCA
    Nadrotmajster

Založený: Dec 11, 2005

Taaak chlapci velke DAKUJEM pre vsetkych co ste robili akciu a aktivne sa zucastnovali na zabezpeceni hry ako: Rambo, Marcus, Jaro, Mitch, viem bolo vas tam viac ale aspon vas podakujem takto. Nocna akcia bola super a pyrotechnika neskutocna a bar bol tento krat super zasobeny a nachystany na nase caste navstevy. Celodenna akcia bola fayn hlavne tie zvukove efekty sa naozaj podarili. Aj ked vacsina ludi odisla uz v sobotu vecer tak mi co sme ostali sme si spravili osobitny program ktory bol nadpriemerny Sledovanie AS videi na projektore diskutovanie a hlavne Ruske filmy. Este raz Dakujem. Este raz dakujem vsetkym za ucast a hracom za ferovu hru aj ked sa nasli aj ine individua nepriestrelny mnisi... ale dakujem aj tym aspon bolo o com kecat v bare. icon_biggrin.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 5:39 pm

Rebel
    Vojak

Založený: Aug 04, 2007

tak ja sa pripojim ku dakovackam...akcia bola super...mozno nebola az taka ako sa zo zaciatku ocakavalo vdaka pocasiu a niekolkym dalsim veciam...
    ale aj tak mozem hodnotit akciu kladne...scenar sa sice skoncil skorej ako sme cakali a ludia sa zacali roschadzat no myslim ze v noci a rano sme si prisli na svoje...

osobitne chcem este podakovat vsetkym ktori neodisli a zahrali si este s nami v sobotu poobede team deathmatch pri dobijani budy... a tiez ze si s nami zahrali smokeballl... a tiez banda odpalovacov zlyhaviek ma pobavila icon_biggrin.gif

...gulas bol tiez skvely takze sa nemam velmi na co stazovat icon_smile.gif

LOVU ZDAR!!!

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
     Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 6:50 pm

whiskey
    never sleeps at home

Založený: May 12, 2003

Vyyyborny gulas bol tento raz! Aj Kensington (nie ten zamok na notebooky...), aj caj s rumom, iked cierny caj sa velmi rychlo minul.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 7:13 pm

MASTAskola
    Rotný

Založený: Aug 21, 2006

Myslim,ze nielen ja som ratal s tym, ze na tejto akcii pojde, z nemalej casti souslajzing, a tak sa aj stalo,vecerne zazitky opisovat nebudem,ten kto bol, ten sa nasmial..... icon_wink.gif .
    Ihrisko perfektne,ale na tri dni fakt male.Zakopy, boli vynikajuco navrhnute,len ma trochu sklamalo, ze v noci, sa cez les, po ich pravej strane, nepustil aj RUF, a tak sme boli, prakticky, v permanentnej ofenzive......
    Takisto dakujem organzatorom,za prijemne straveny volny cas, zabavil som sa poriadne...

Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 8:04 pm

Raven601
    Vojak

Založený: Mar 26, 2006

Fuuu takze prve slova patria organizatorom. Akcia po organizacnej stranke pripravena nadpriemerne dobre, takze fakt dik , bolo vidno ze ste sa snazili chalani.

No co sa samotnej akcie tyka.Je par veci ktore si neodpustim a spomeniem. Napr. vsetci (teda mal som ten pocit pred akciou) tam idu hlavne aby si zahrali a zabavili sa.

Ako neviem ci som iba ja k.k.t alebo si to mysli aj viac ludi, proste polka ludi sa piatok este pocas/pred hranim nadr.balo , takze nakoniec to dopadlo ako dopadlo. A nasledne sobotu to tak aj zacalo , tych 50% ludi sa davalo dokopy z opice takze sa zacalo hrat az okolo pol 11 aj to v slabsej zostave. Ludia fakt ak sa chceme ist niekam naj.ebat tak si zaplatme chatu a vystroj/vyzbroj nechajme doma. Chapem ze chceme aj trochu souslajzing ale myslim ze ten mohol prist az sobotu vecer /nedelu rano.

Dalsia vec ktoru tu uz niekto spomenul. Fakt ze RUF ma znacne problemy
    zahrat nieco proti ZOS ( dufam ze sa teraz spusti flame icon_wink.gif, neberte si to osobne, je to proste tak).
    Dlhsiu dobu som rozmyslal ze preco to na slovensku tak s airsoftom stagnuje, myslim ze uz viem. Hlavny problem je v ludoch ( nie v organizatoroch). Hracska disciplina je na 0. Co podkopava akukolvek snahu , ludi ktori sa snazia nieco zorganizovat.

Zaverom dakujem vsetkym ludom ktory hrali na 100% (alebo snazili sa )

Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 10:15 pm

iwojima1
    Vojak

Založený: Nov 17, 2006

Predmet: :)) Odpovedať s citátom

dakujem za vyborne pripravenu akciu hlavne organizatorom..gulas bol super...aj scenar...vadila mi iba jedna vec a to ta ze sme nemali okrem tych malickych stahovacich pasok nic na rozlisenie stran
    A na druhej strane ma sklamali vsetci co prisli v sobotu rano a nie v piatok... ludia ved trocha snehu a teplota cosi pod nulou vam nic nespravi...
    vsetci vravia ze RUF nemalo v noci utoky na ZOS ale ked sa vezmu pocty RUF a ZOS tak to bolo trochu v nepomere ....
    samozrejme nepriznavacov bolo dost...
    najviac ma rozosmial posledny nocny utok ZOS na velitelsku chatku...najprv nevedeli ktora to je tak hadzali granty ku par dalsim a potom sa asi 25 minut snazili Valinora vygranatovat z chatky ale ten sa drzal statocne.....nastastie sa privolal airstrike a tento utok ZOS bol potlaceny
    prisiel som domov zablateny ako svina ale bolo fajn....
    tesim sa na dalsiu Korchan
    Iwojima1 za RUF icon_cool.gif

Naposledy upravil iwojima1 dňa Po Okt 22, 2007 7:23 am, celkom upravené 1 krát

Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 11:07 pm

Tom
    Sewer Explorer First Class

Založený: Sep 03, 2003

Predmet: Re: :)) Odpovedať s citátom

iwojima1 Napísal:
    ....
    samozrejme nepriznavacov bolo dost...

este jeden podobny citat a nemilosrdne mazem cely prispevok (to sa tyka aj vsetkych ostatnych prispievatelov). ze preco?
    po milionty krat na tomto fore to napisem: VOBEC NIC sa tym nevyriesi, je to rovnake akoby si zacal flamovat. zacni rozmyslat pred tym nez nieco napises, bolo to tu spomenute milion krat, ze tieto veci mas riesit NA MIESTE!
    okrem toho, nepriznavanie nie je samozrejmostou (jedine ak to chces brat ako "podla seba sudim teba"), ale ak mas pocit, ze je to za

iwojima1 Napísal:
    najviac ma rozosmial posledny nocny utok ZOS na velitelsku chatku...najprv nevedeli ktora to je tak hadzali granty ku par dalsim a potom sa asi 25 minut snazili Valinora vygranatovat z chatky ale ten sa drzal statocne.....nastastie sa privolal airstrike a tento utok ZOS bol potlaceny

mna najviac rozosmiala ta vasa "obrana" kedy ste tie super zakopy stratili v prvych desiatich minutach boja - cele prave kridlo. ta vasa "super" obrana po zvysok noci bola mega ustupom uplne do prdele pod chatky, kde ste predviedli typicky utok kempenim. vase JEDINE stastie bolo, ze sme nevedeli ktoru chatku mame dobyt, inac by bolo po scenari do 20 minut od jeho zaciatku.

ze vas bolo malo? no nahlasenych vas isto bolo viac ako vas prislo - a nie je vina ZOS, ze ti vasi "bojovnici" zostali doma a vysrali sa na vas, tak to sem laskavo netahaj (to je dalsi rozdiel medzi RUF a ZOS - nepamatam si, ze by sa niekedy ZOS, alebo predtym FWA stazovalo na to ze nas bolo menej. prestan plakat a dospej konecne)...

airstrike bola vasa jedina "obrana", ktorou ste nas dostali von z VASICH zakopov - a ani tak ste ich potom neudrzali. o utok ste sa ani nepokusili.

takze vies co? skor ako smiat by si mal horko zaplakat, lebo ta nocna akcia bola jednym z najvacsich fiask RUF co som kedy videl - mali ste iba stastie a nic viac. a mna osobne ten vas "vykon" celkom otravil a zbavil ma chuti hrat v sobotu.

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: Po Okt 22, 2007 12:13 am

Tom

co sa tyka organizacie:
    1. myslim, ze dat rovaky scenar na piatok noc aj sobotu den bola hlupost. ze to, co mohla byt vyborna atmosferka (nocna akcia - obojstranne utoky, zvukove ofefkty, pyro, airstriky...vsetko super) sa zvrhla vdaka protivnikom na nudu, za to nemozete. ale ze v sobotu sa cely scenar opakoval bolo trosku moc - prilis otvoreny teren, prilis maly teren, prilis nudny scenar (atmosfera chybala).
    2. ak sa nosili sutre (pocul som take reci, aj ked som nic take nevidel), tak to bol opat rovnaky scenar ako sme hrali v lete. osobne by som cakal nieco viac, pokial mozno nieco nove a originalne, ako byva na korchani zvykom. tak ci onak, nejako vela ludi sa nezapojilo a na strane ZOS celkom chybali informacie o takomto scenari
    3. samotna organizacia a jedlo fasa. osobne som nemal ani problem s ubytovanim, ale par ludi ubytovanie nemalo ani ked si ho vopred zarezervovali. viem, ze to nebola chyba organizatorov, ale treba to spomenut, aby sme (ste) s tym pocitali v buducnosti - postel nemate istu pokial na nej nelezite, nemate pri nej svoje veci a vo vrecku kluc od izby.
    4. vynovenie herneho priestoru bolo super, ale to samotne na vytvorenie dobrej akcie to podla mna nestaci. v kazdom pripade, ak sa vam podari presvedcit chatara aby si nechal rozryt "zahradku" este viac, bude to fasa icon_smile.gif
    5. sousalajzing super. take uzavretie sezony so znamymi aj menej znamymi pri pive, caji a filme bolo skvele. kludne (a velmi rad) sa takej akcie zucastnim aj nabuduce, len dajte vediet, ze mam nechat doma kver, handry a aj ocakavania dobrej strielacky.
    6. DAKUJEM za prijemene straveny vikend vsetkym co v tom mali prsty

7.dig a teraz dufi napise, ze sa furt len stazujem...

Príspevok Zaslal: Po Okt 22, 2007 12:14 am

Tomik99
    Generál

Založený: Oct 27, 2004

no ja to komentovat ani nejdem..... Ja poviem iba jednu vec k tomu. Zatial co ZOS chlastalo v zakopoch a snazili sa aspon nieco tak polovicu RUF som nasiel v noci v piatok chlastat v krcme. To myslim hovori za vsetko. Pocetne to bolo vcelku vyrovnane len sa zase prejavili ludia. A to na oboch stranach nie iba na jednej. Pretoze kazda akcia je taka aku si ju spravia ludia hlavne
    Hra inak pripravena poctivo. Vdaka ludom zo ZA.
    Pre mna kazdopadne jedna vec sa vyriesila. Koniec DK. Mam pokoj. Na buduci rok sa pod touto znackou uz nebude pokracovat a ak tak Invitation only a silne tematicke hry. Tam asi smeruje AS na slovensku.
    Tom.... No mas pravdu nic sa tym nevyriesi preto je blbost tu otvarat priznavanie a nepriznavanie. V tom s Tebou suhlasim. Akurat to ze koho vinou sa to zvrhlo nie je tak uplne 100% vina len jednej strany.
    K hre dodam este jednu vec. Neviem ludia na keru prdel niekto vymysli nejaku hru a jej pravidla atd ked ich ate uplne v riti. Vstup na bojisko, sposob hrania, spravanie pocas airstrike a podobne. ZA boys dali do hry dost vela veci a keby ste sa unuvali aspon polovicu z nich poctivo dodrziavat tak by to bolo hratelne. Svojim sposobom a spravanim sa typu "som anrchista pravidla mam v prdeli, kde je nejaky RUF nech si ho strelim" a podobne sa dost vela veci posralo. Nie vsetko je len preto ze proti uzasnemu ZOS nemal kto bojovat lebo tam ruf nebolo. Bryzgat na jednu stranu a nevidiet vlastne chyby dokaze kazdy...

Príspevok Zaslal: Po Okt 22, 2007 6:38 am

Enigma
    Nadrotmajster

Založený: Apr 28, 2003

Dakujem chalanom za organizaciu tekto akcie! Akurat teren bol skvely ale malicky, scenare mohli byt roznorodejsie ale celkovy dojem je pozitivny. V piatok v noci mi to pripadalo ako nocny masaker alebo cistky, skoda ze sme si (ZOS) skoro ziadnu defenzivu nezahrali..

Södörström ~ Srödörström
    EX:Omega Black, Bad Company tactical airsoft solutions

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
     Príspevok Zaslal: Po Okt 22, 2007 7:42 am

Tom

Tomik99 Napísal:
    ... Akurat to ze koho vinou sa to zvrhlo nie je tak uplne 100% vina len jednej strany.
    K hre dodam este jednu vec. Neviem ludia na keru prdel niekto vymysli nejaku hru a jej pravidla atd ked ich ate uplne v riti. Vstup na bojisko, sposob hrania, spravanie pocas airstrike a podobne. ZA boys dali do hry dost vela veci a keby ste sa unuvali aspon polovicu z nich poctivo dodrziavat tak by to bolo hratelne. Svojim sposobom a spravanim sa typu "som anrchista pravidla mam v prdeli, kde je nejaky RUF nech si ho strelim" a podobne sa dost vela veci posralo. Nie vsetko je len preto ze proti uzasnemu ZOS nemal kto bojovat lebo tam ruf nebolo. Bryzgat na jednu stranu a nevidiet vlastne chyby dokaze kazdy...

tomik, bud konkretny aspon tak ako ja prosim, nepis tu len take vseobecne bla, bla. netvrdim, ze ZOS bola bez viny, lenze vobec netusim o akom obchadzani pravidiel melies co sa tyka airstrike aj minoveho pola, co sa tyka navratu s respawnu, vsetko bolo v piatok OK podla mna. takze ja vobec netusim o com melies tomik.
    sobotu ohodnotit neviem, lebo v sobotu som stal na placi a pozeral sa a potom som znechutene odisiel do baru na caj...

Príspevok Zaslal: Po Okt 22, 2007 7:49 am

gewehr
    Generálmajor

Založený: Apr 20, 2005

no, kedze ma tu niektori povazuju za notorickeho frflosa, tak tiez nieco pridam:
    POZITIVA
    1. krasne prostredie, uzasne pocasie, hlavne noc z piatka na sobotu, krasne zasnezena luka... za teren a pocasi davam 11 bodov z 10tich
    2. organizacia OK, pyro (aj ked nieco navlhlo), zakopy, HQ, telefony... myslim ze to bolo nachystane velmi dobre
    3. pravidla starezname, ale mali par drobnosti z ktorych bolo par nedorozumeni, hlavne vstup z respavnu na bojisko priamo v jeho strede, inak to bolo OK, ziadna nesmrtelnost a podobne kraviny
    4. vyborne ukoncenie sezony s mne znamymi tvarami, pohodove, jednoducho OK, celkovo dobra akcia
    NEGATIVA
    1. ked niekde pridem hrat, tak najskor si zahram a potom sa opijem, opacne to je dost blbe. Vela ludi bolo prvu noc opitych, co dost ubralo na kvalite hry, druhy den sa skladali z opice, a tiez to na hre nepridalo
    2. Az na nejake sporadicke utoky typu BANZAI sa RUF na nic seriozne nezmohla. Aspon ja som 80% casu v hre stravil na strane RUF hoci som hral za ZOS. Je mi az luto Tomika ako ich nahanal do hry a aj napriklad Pepa a Valinora, ked som pocul ako sa z tej chatky snazia to nejak koordinovat a potom pohlad na reakcie ich ludi. Proste chybal seriozny nepriatel a problem velenia to neni.
    3. a co sa mi nepacilo najviac, to boli "chatkovi tarzani" Ked sme obsadili prvu liniu chatiek, sem tam niekto za RUF z chatky (na bezne ubytovanie) vysiel, dal par ludi a ked ho dali dolu, tak zaliezol naspat... vobec mi pristup niektorych ludi k nejakej fair play chybal. Mal som z nich pocit, ako by si prisli vyvetrat maskacie a peskusaky a o to, aby si kvalitne zahrali ani velmi zaujem nemaju.

celkovo to myslim bola dobra akcia, problemom AS na slovensku asi nie je organizacia a organizatori, ale skor urcita skupina hracov, ktora vie par blbostami dokonale zoobrat celkovy dojem z hy. Inak organizatorom vdaka, tento rok to bola jedna z tych lepsich akcii. A nebolo ich vela.

Príspevok Zaslal: Po Okt 22, 2007 8:53 am

Tomik99
    Generál

Založený: Oct 27, 2004

Tom nic konkretne tu riesit nebudem. Riesil som na mieste! Len som chcel povedat ze nie vzdy e to take ciernobiele ako sa tu obcas ludia snazia tvrdit. Inak aj ja som znechutene odisiel po cca 20 minutach sobotnej hry prec... Ako vravim, hru si robime taku ako si ju samyspraime. A ziadneho org za to vinit nemozme.

Príspevok Zaslal: Po Okt 22, 2007 9:02 am
      Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
    1, 2, 3, 4  Ďalší
     Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 4
    Prejdi na: