Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 161
Členov: 0
Spolu: 161

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Sweeper IV
Obsah fóra WarGames -> Zážitky z akcií
Odoslať novú tému Odpovedať na tému     1, 2, 3, 4, 5  Ďalší  
 Sweeper IV Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

RastoK
RastislavK Hviezdoslavov

Založený: Jul 20, 2007

Predmet: Sweeper IV Odpovedať s citátom

:o) stastne docestoval spat do Zvolena :o) nuz sedim pri PC a pisem...

Thanx 2 Reapers za organizaciu prijemnej akcie v neprijemnom veternom a mrazivom pocasi. Zvlast respawn bol mrazivy... :o)

Dobre rozdelenie sil protistran, jednotne velenie, jasne definovanie cielov, napad s low cap zasobnikmi. Mozno len rebeli nemuseli mat respawn tak daleko...
Tesim sa na dalsieho sweepera. RastoK

A teraz trochu OFF topic, ale teraz (rozumej v prijemne malatnom takom unavenom :o) stave) sa mi to zda ako dobry napad:

Hladam skupinu ludi, ktori by mali zaujem urobit si na Vianoce radost a kupit sebe, alebo svojmu blizkemu (airsoftakovi) radiostanicu.

Viac vo forume Obchod/Org. internetovych nakupov/nakup radiostanic.

Naposledy upravil RastoK dňa So Okt 20, 2007 8:39 pm, celkom upravené 1 krát

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: So Okt 20, 2007 8:16 pm

Slovi
Poručík

Založený: Apr 12, 2005

Predmet: Odpovedať s citátom

Za cele AlfaCommandos sa chcem podakovat za skvelu akcosku a grilovacku. Takto dobre som si uz dlho nezahral. Dufam ze sa dockame aj pokracovania:-) icon_smile.gif icon_wink.gif

P.S.: Dufam ze sa tie fotky objavia aj v galerii...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: So Okt 20, 2007 8:33 pm

mike99
Nadporučík

Založený: May 24, 2005

Pani prave som dorazil, nevydrzali sme v tej zime dlhsie ani grilovat icon_biggrin.gif Dakujem velmi vsetkym za ucast, urcite to nebola akcia bez chyb, ale myslim ze ako prijemne ukoncenie sezony to bohate stacilo icon_lol.gif
RastoK: som velmi rad, ze to stalo za tu cestu, dakujeme ze si ju meral a tesime sa nabuduce...
Klobuk dole pred povstalcami, napad s hubarom bol super a zrali sme to aj s navijakom icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Takisto ste nam davali pekne zabrat na letisku aj na checkpointoch... Akurat skoda ze stingery sme vystrielali naslepo a nie na balony... (specialne dakujem sadamovi ze si neublizil, lebo mal som dost strach hehe) Aj ked ani tie neboli zbytocne, helium je super icon_lol.gif
Fotky mi chalanisko fotograf odovzda buduci tyzdne, tak dam nejaky vycuc na WG a zvysok bude na dvd na poziadanie...
Takze este raz vsetkym kto prisli aj napriek rannemu snezeniu vdaka a vidime sa nabuduce.
Aby som nezabudol, vdaka patri aj "hosteskam" ktore nam sprijemnovali tu zimu...
P.S. ak ma niekto zaujem o tlacaky od Staru tu je info po otestovani: MP5, G36 a AK funguju skvelo, M4 majú problém pri podávaní v TM a v CA nefungujú niekedy vôbec. Dúfam že to pomôže pri kúpach...
Mike
a padam do vane icon_lol.gif

Naposledy upravil mike99 dňa Ne Okt 21, 2007 9:21 am, celkom upravené 1 krát

Príspevok Zaslal: So Okt 20, 2007 9:10 pm

junior
Poručík

Založený: Aug 31, 2003

Ahojte,

Tak ja by som sa tiez rad podakoval v mene Teamu STG za prijemne stravenu sobotu, akcia bola celkom fajn az na dleee prechadzky do battlefieldu a potom naspet na respawn, v poslednom case na vacsich akciach je to stale vid. Salvieska ale co uz neuskodi aj to icon_smile.gif , mrzi ma mensii vybuch emocii v zavere zo strany jedneho z nato - zato ze vam prekukneme rozpoznavacii kod a ako pravy partizani vas vlakame do pasce ( pekne ste vysli na cestu z krytu) nasledne nato vas brat pokropi gulometom zo M140 a vy ani jeden neoditete a potom si od vas vypocujeme nadavky jj good job icon_wink.gif

Ale aj tak radi prideme na dalsieho Sweepera icon_wink.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: So Okt 20, 2007 9:37 pm

saliven
Rotmajster

Založený: Feb 12, 2007

Za Team S.U.N sa chcem poďakovať za príjemnú hru s celkovo vyrovnaným priebehom bez velkých emócii počas hry icon_wink.gif
Tešíme sa na ďalšie pokračovanie série SWEEPER ... icon_cool.gif

PS: Dík Paxo a Abdul za zapožicanie zbraní... kedže ta moja hračka nejak skapala icon_sad.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 8:45 am

Darthman
Poručík

Založený: Jan 19, 2007

Predmet: Re: Sweeper IV Odpovedať s citátom

RastoK Napísal:
Zvlast respawn bol mrazivy... :o)

Respawn bol mrazivým a studeným zážitkom ako sa na smrt patrí.

Tenx Reapers a ostatnym organizatorom za akciu SWEEPER,
je to kvalitna airsoftova udalosť.

Tenx Dražnevskému a Hutovi za ten spoločný obchvat nepriatela okolo minoveho pola:D bol to masaker icon_biggrin.gif Škoda že ste padli icon_sad.gif

A dik za loooolec misii HNEDA. Paxo icon_smile.gif good napad, Tombo8 si skvelý hubár aj s košíkom plným zlých hribov.

Pre mna to bol skvelý záver sezony. Caw uvidime sa na budúci rok

Naposledy upravil Darthman dňa Ne Okt 21, 2007 4:33 pm, celkom upravené 2 krát

Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 10:09 am

Santixx
Rotmajster

Založený: May 22, 2005

Dakujem za tím S.E.A.S. CORPS za dobre organizovanú a príjemnú akciu aj napriek mrazivému pocasiu ani tá turistika neuškodila ale respawn bol pre povstalcou trochu daleko icon_biggrin.gif a dakujem legii 74 za dobré velenie a komunikáciu hlavne zo zaciatku akcie a aj hubárovy za dobre odvedenú prácu

MFC MULITARY AYRZOFT

Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 10:10 am

cthulhu
Kapitán

Založený: May 02, 2007

atmosferou minimalne pre mna zatial asi najlepsia akcia sezony a za to vdaka organizatorom

team charlie mal rozhodne najkrajsie zakopy a ani hliadky neboli na zahodenie, zvlast checkpoint 1 mal velmi idilicke postavenie

dakujem snakerovy za kable, slovimu za gulomet a povstalcom stingre icon_wink.gif

Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 10:35 am

MACHO
Čatár

Založený: Mar 03, 2007

Chcem sa osobne aj za 74´Legiu podakovat REAPEROM za dalsiu dobru akciu, pocko bolo fajn pre zmenu chute-nie vzdy musi byt slnecno a prijemne teplo, organizacia a taktika z oboch stran bola super, velka vdaka ,,hribarovi,, Tombovi za jeho spionaz, mozem naozaj povedat rovnocenny boj medzi NATO a povstalcami napriek pocetnej prevahe na strane NATO. Kazdy jeden z nas povstalcov si zasluzi pochvalu. Napad hrat len s tlacakmi tiez hodnotim len pozitivne.
P.S. Uz nech je dalsie pokracovanie...... the show must go on

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 11:07 am

matusko
Vojak

Založený: Mar 14, 2007

thx reapers za sice chladnu ale super akciu, len vam nejak ten dazd nevysiel;-)

to junior - ak to bol ten stret na ceste tak ja som dole isiel

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 1:28 pm

draznevsky
Poručík

Založený: Apr 11, 2005

Takze aj odomna ide vdaka organizatorom a vsetkym povstalcom. Akcia bola super, tesim sa na pokracovanie. Tiez dakujem destovy za ohník na respawne + pristresok, v ktorom bolo tolko dymu ze sa tam nedalo vydrzat icon_biggrin.gif ... takze este raz vdaka vsetkym z ucastnenym ...

Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 4:15 pm

mike99
Nadporučík

Založený: May 24, 2005

Citácia:
len vam nejak ten dazd nevysiel;-)

masochista icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Príspevok Zaslal: Ne Okt 21, 2007 8:01 pm

KenaiWolf
Kapitán

Založený: Mar 20, 2005

Ja by som chcel podakovat vsetkym s ktorymi som prisiel pocas boja, ale aj mimo neho, do kontaktu za sklvelu spolupracu a tym, ktory stirlali opacnym smerom, za kvalitne stvarnenei povstalcov. Dalej by som chcel ocenit velky pokrok v samotnej komunikacii, koordinacii a veleni v poli. Konecne to uz cacina robit dojem funkcnej armady, a nie dvoch znepriatelenych kmenov. Este raz VDAKA ZA UCAST.

http://www.pathfinder-platoon.sk

Instruktor http://www.confidence.sk/

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Po Okt 22, 2007 12:25 am

Syndrom
Vojak

Založený: Jan 08, 2007

bohuzial musim poukazat na absenciu vykonnych vysielačiek čim to velenie stracalo na efektivite.

btw. tie RF-y sa mali zobrat!

Príspevok Zaslal: Po Okt 22, 2007 7:58 am

RastoK
RastislavK Hviezdoslavov

Založený: Jul 20, 2007

[quote="junior"]...mrzi ma mensii vybuch emocii v zavere zo strany jedneho z nato - zato ze vam prekukneme rozpoznavacii kod a ako pravy partizani vas vlakame do pasce ( pekne ste vysli na cestu z krytu) nasledne nato vas brat pokropi gulometom zo M140 a vy ani jeden neoditete a potom si od vas vypocujeme nadavky jj good job.... icon_wink.gif

:o)
Ano. Partizanska akcia je o ucinnych manevroch typu "udri a utec", infiltracii do objektov nepriatela, utajenom zbere informacii, prieskume a spionazi, priprave pasci, vnasani chaosu, neporiadku, strachu a neistoty do "prehnane sebavedomych" radov protivnika...

Teda - moji kolegovia z NATO - vedzte, ze nic ine sa od povstalcov ani nedalo cakat (napokon hralo sa bez identify pasok), nez to, co urobili, a urobili to vyborne.

Takze bolo na nas, vojakoch NATO, aby sme sa koordinovali, striedali, vymienali si informacie a menili bezpecnostne kody. My sme boli ti, ktori sa pytali druhych na "farbu" a oni boli ti, ktori mohli - a mali - okamzite stielat. Inak by riskovali precislenie a porazku.

Aj ja by som si usetril hodinu respawnu, keby som sa tych dvoch ci troch banditov, co sa z juhu plazili k letisku neopytal "sest?.."..., ale namiesto otazky ich pokrobil BBckami...

Opakujem, ze rozdelenie sil bolo vyborne, respekt :o) povstalcom, ktorym sa s menej nez polovicnym poctom hracov darilo efektivne skakat nam do usmevu.

Emociam -aj negativnym- rozumiem, ale po ich vyprchani iste kolegovia uznaju, ze to bolo zo strany povstalcov v poriadku...

Príspevok Zaslal: Po Okt 22, 2007 8:34 am
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 5
Prejdi na: