Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: Bryndza
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12229

ľudí online:
Návštevníkov: 11
Členov: 0
Spolu: 11

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - CQB Zilina/Varin - Mojs 27.11. 2004
Obsah fóra WarGames -> Akcie
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     1, 2  Ďalší  
 CQB Zilina/Varin - Mojs 27.11. 2004 Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

UPIR
Vodca proletariátu

Založený: Apr 29, 2003

Predmet: CQB Zilina/Varin - Mojs 27.11. 2004 Odpovedať s citátom

Aby ste si to viaceri vsimli, 27.11. robime so zilinskymi S.A.S. asi posledny tohorocny trening, takze treba dojst. Podla meteorologov (tym este niekto veri, sag viacej klamu uz len politici) sa ma na vikend oteplit, bude fajn. Zraz o 9.00-9.30 pred Zilinskym HyperTescom. Zaciatok akcie o 10.00, koniec az ked bude koniec.
[east response to delta force]

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Nov 23, 2004 9:21 am

Kondik
Práporčík

Založený: Oct 15, 2004

Predmet: Odpovedať s citátom

Tak nakoniec jak som vravel nepojdem ani ja bo ma stuzkovu safra... Maybe priste

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ut Nov 23, 2004 4:41 pm

aranai
Plukovník

Založený: Jun 27, 2004

zebra Napísal:
No nevim, ako to vyzera s odvozom? Pojde daco z BB, bo asi na 90% nepojdem, lebo mi to buhuzial velmo nesedi... No este porozmyslam a uvidim co bude cez weekend.
No BB je negatívna, už sme v podstate zalomili túto sezónu, ajkeď dneska som bol s Pepom a rozprávali sme sa, že tá teplota ešet nieje až taká kritická, ale ja osobne mám dosť veľa roboty a 4 GDP sú na tom obdobne icon_cry.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Nov 23, 2004 8:03 pm

Diwiak
Generál

Založený: Aug 17, 2003

Z roznych dovodov sa asi nezucastnim, chysta sa rodinna navsteva vychodneho bloku icon_smile.gif , pocasie uz tiez nie je ideal, a toto zilinske CQB je dost OSB icon_sad.gif

btw UPIR nezastavis sa s tym manualnym zazrakom ked pojdes ak pojdes okolo??

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Ut Nov 23, 2004 10:59 pm

UPIR
Vodca proletariátu

Diwiak Napísal:
Z roznych dovodov sa asi nezucastnim, chysta sa rodinna navsteva vychodneho bloku icon_smile.gif , pocasie uz tiez nie je ideal, a toto zilinske CQB je dost OSB icon_sad.gif

Pozdrav Taura icon_smile.gif To zilinske CQB ma sice prvky OSB ale aj preto sa da hrat cely den vkuse, na poslednom Viglasi mi tie 20-minutovky uz nejako moc nerezali...

Diwiak Napísal:
btw UPIR nezastavis sa s tym manualnym zazrakom ked pojdes ak pojdes okolo??

Mozem sa zastavit, ale asi len ked sa budeme vracat, bo ak chceme byt v tomto pocasi a pri nasich cestach o 9.00-9.30 v Ziline, tak pojdeme asi nechutne skoro. Takze by som ti prezvonil... Neni som si isty, ci mam tvoje cislo, tak mi ho pre istotu hod na majla upir(at)upirsoft.sk

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: St Nov 24, 2004 6:19 am

Diwiak
Generál

2UPIR: zavolam v piatok vecer a dohodneme na sobotu moze byt? mozem dobehnut aj nechutne skoro icon_smile.gif v sobotu rano niekam na miesto vasho "prejazdu", vecer neviem ako, ci nebudem prec icon_sad.gif . ak by s tymto bol nejaky problem napis na PM, maila..THX
btw ja som mal "akciu" dneska v BA vcelku mi stacilo roznych "prepadovych prekvapeni" so zbranami v rukach icon_smile.gif len toto bolo real.... icon_sad.gif icon_sad.gif

Príspevok Zaslal: Št Nov 25, 2004 12:07 am

UPIR
Vodca proletariátu

zebra Napísal:
Upir, namate nahodou 2 miesta volne? ak hej, tak mozno pojdem ja + psyxo... do BB nebude problem sa dostat.

Ja mam este 2 volne miesta urcite... Treba sa len ozvat, inak ako to vyzera s pocasim, tak asi nebudem riskovat Sturec, a radsej pojdem cez Kremnicu, takze mozno by ste nemuseli ani chodit do BB icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: Št Nov 25, 2004 6:08 am

UPIR
Vodca proletariátu

Diwiak Napísal:
2UPIR: zavolam v piatok vecer a dohodneme na sobotu moze byt? mozem dobehnut aj nechutne skoro icon_smile.gif v sobotu rano niekam na miesto vasho "prejazdu"

OK, neni problem, zavolaj - dohodneme sa.

Diwiak Napísal:
ja som mal "akciu" dneska v BA vcelku mi stacilo roznych "prepadovych prekvapeni" so zbranami v rukach icon_smile.gif len toto bolo real.... icon_sad.gif icon_sad.gif

Povypravaj, celkom ma to zaujima!

Príspevok Zaslal: Št Nov 25, 2004 6:09 am

Diwiak
Generál

2UPIR: aaaaale mali sme dohodnuty jeden obchod v BA (neboj sa, ziadne zbrane icon_smile.gif ani nic, vsetko legalny bezny tovar na papieri ) a pani policajti si to nejak nespravne vydedukovali ze ideme kupovat tovar ktory asi mesiac dozadu vykradli z jedneho skladu.. Takze akcia jak svina na parkovisku pred pollusom, vyjazdovka v civile, oprety o auto, hlavy dole, nakoniec sa ale vsetko vysvetlilo, dotycny pani policajti zistili ze ide o omyl, a to teda KURWA omyl, a poobede nas aj pustili..
Nezelam nikomu ten pocit ked vybehne cca 20 chlapov nevies skade vseci s "kvermi" v rukach (a urcite nie ersoftovymi icon_smile.gif ) tebe daju puta nalozia do auta, hlavu ti zakryju a vezu ta nevies kam.. Celu noc som spal s rukami nad hlavou.. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
a jedine co mi ostalo je hrca na hlave, a pocit ze nasa policia je uplne na prd lebo si vsetko odseru nevinny a ten kto za to moze sa niekde chechta a uziva bubaky.... icon_sad.gif
a za cely ten cas som nepocul ani len jedine SKURWENE "prepacte".....

ps da sa to nejakym sposobom pravne napadnut-zalovat??
Koniec OT icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: Št Nov 25, 2004 7:44 am

Kondik
Práporčík

Založený: Oct 15, 2004

Sak si im mal povedat ze patris do specialnej jednoty ako oni iba ze nepuzivas take male prditka jak oni ale mas AK47ku betu, mas zarucene ze budes vediet kam ta vezu icon_biggrin.gif end of OT icon_cool.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Št Nov 25, 2004 8:42 am

mao
Nadrotmajster

Založený: Oct 06, 2003

Diwiak Napísal:

Koniec OT icon_smile.gif

Diwiak: zazalovat sa to da, ale vybojujes asi tak maksimalne ospravedlnenie (ale draho to zacvakas pravnikovi) icon_sad.gif
pozri sa na to tak, ze niektori boli uplne zmodreti, vyflieskani a skopani a nedostali ani ospravedlnenie, dokonca si odsedeli v base niekolko rokov za to co nezrobili. este stale si myslis ze si zle obisiel ? icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_sad.gif viem si predstavit ze taka noc u Panov policajtov urcite nebola prijemna icon_sad.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Nov 25, 2004 3:02 pm

Madden
Vojak

Založený: Nov 01, 2004

mao Napísal:
Diwiak Napísal:

Koniec OT icon_smile.gif

Diwiak: zazalovat sa to da, ale vybojujes asi tak maksimalne ospravedlnenie (ale draho to zacvakas pravnikovi) icon_sad.gif
pozri sa na to tak, ze niektori boli uplne zmodreti, vyflieskani a skopani a nedostali ani ospravedlnenie, dokonca si odsedeli v base niekolko rokov za to co nezrobili. este stale si myslis ze si zle obisiel ? icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_sad.gif viem si predstavit ze taka noc u Panov policajtov urcite nebola prijemna icon_sad.gif

pre tých, čo hovoria po slovensky - "nezrobili" znamená "neurobili"
(nechcem sa dotknúť autora icon_smile.gif )

Príspevok Zaslal: Št Nov 25, 2004 4:01 pm

Hicks
Poručík

Založený: May 20, 2003

Madden> preklep v jednom pismenku a uz preklad? icon_lol.gif

Admini/Moderatori - kludne si to zmazte mne je to uz jedno...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Št Nov 25, 2004 6:43 pm

Majacik
Slovakia SWAT Alliance

Založený: Sep 26, 2003

bolo dobre ale kratko

Príspevok Zaslal: So Nov 27, 2004 8:54 pm

HULL-O
Vojak

Založený: Oct 14, 2004

Dnesna ZA bola dost dobra ale kratka neskoro sme zacali a skoro sme odisli ale ako hovorim celkom super.Dobry teren zime,ale cez leto to musi stat za to.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: So Nov 27, 2004 9:06 pm
  Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
1, 2  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 2
Prejdi na: