Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: Bryndza
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12229

ľudí online:
Návštevníkov: 7
Členov: 0
Spolu: 7

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - VIP misia DK2006 - recap
Obsah fóra WarGames -> Dynamická kampaň 2006 - UZAMKNUTÉ
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Ďalší  
 VIP misia DK2006 - recap Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

tomylee
AS král

Založený: Jul 25, 2003

Predmet: VIP misia DK2006 - recap Odpovedať s citátom

piste nazory postrehy, ja dam organizacne zhrnutie neskor trosku

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 10:40 am

SPECNAZorol
Kapitán

Založený: Feb 21, 2005

Predmet: Re: VIP misia DK2006 - recap Odpovedať s citátom

tomylee Napísal:
piste nazory postrehy, ja dam organizacne zhrnutie neskor trosku

bolo velmi velmi dobreeeeeeee.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 10:53 am

minoan
Imperator

Založený: Aug 13, 2005

Predmet: Odpovedať s citátom

Mne sa tiez pacilo bolo to zase nieco nove icon_biggrin.gif ale vyslo ma to dost draho tym bi som chcel poprosit niekoho kto nasiel alebo vydel dakde padnutu polozenu alebo u niekoho icon_smile.gif M4ku od TM (poznavacie znamenie prasklina na tele) mala este HiCap a 3 bodovy popruh aby mi dal vediet na cislo 0903 279 471

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 11:02 am

aranai
Plukovník

Založený: Jun 27, 2004

Bolo super, vyblázdnil som sa do sýtosti. Prišiel som o hlasivky, odpísal si nohy, "obviazal" 45 zranených a zastrelil si dvoch vlastných. Čo dodať ? Dik Tomik a tomylee za super akciu, ubytovanie a všetko ostatné a ostatným za super hru.
BTW Černo, to desiatové vrecúško s pochutinkami od tvojej mamičky, čo si si zabudol na našom aute večer sme ti odložili a na budúce ti ho donesieme icon_twisted.gif

Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 11:17 am

jez
Nadporučík

Založený: Jul 31, 2003

aranai Napísal:
zastrelil si dvoch vlastných

ja som počul o väčšom čísle!!!!!!

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 11:37 am

tomylee
AS král

Založený: Jul 25, 2003

aranai Napísal:
... a zastrelil si dvoch vlastných. Čo dodať ? ... icon_twisted.gif

ako svedok prehlasujem, že aranai zastrelil viacej vlastrntných, sice si ich potom ako medik aj oživil, ale vcera mal jasny friendly fire day !

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 11:51 am

Dufi
Sergeant Major of the Army

Založený: May 18, 2003

tomylee Napísal:
ako svedok prehlasujem, že aranai zastrelil viacej vlastrntných

Mozno vsetkych ostatnych okrem tych 2 nepocital za vlastnych...to by to vysvetlovalo... icon_twisted.gif icon_wink.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 11:58 am

Budo
The One

Založený: May 12, 2003

ja som sa velku vacsinu dna nudil, aj som si zopar statnicovych otazok stihol precitat. akcia plna presunov a neustaleho cakania na nieco/niekoho, a pomedzi to kratke prestrelky, o vysledku ktorych bolo vopred rozhodnute

Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 12:31 pm

aranai
Plukovník

Založený: Jun 27, 2004

Sám so zastreli len dvoch tých zvyšných dvoch zastrelili moji spolubojovníci na môj popud. Sám by som na vzdialenosť 30 metrov jednou dávkou štyroch skrývajúcich sa ľudí určite nedal. icon_wink.gif

Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 12:32 pm

Bacardi
Plukovník

Založený: Jul 30, 2003

no z mojho pohladu kamera - foto bola akcia super ... tie presuny sa mi pacili je to nieco nove co pridava akcii "dalsi rozmer" taktiez sa mi velmi pacilo "intro" na raketovke icon_smile.gif nice

Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 12:38 pm

Tom
Sewer Explorer First Class
Sewer Explorer First Class

Založený: Sep 03, 2003

ok, takze ja teda napisem svoje postrehy:

+ perfetkny napad ohladne scenarov
+ super uvod, kopec dymu a mrtvoly na devinskej naozaj navodili tu spravnu atmosku
+ chalani organizovali hru prvy krat, a velmi dobre myslim
+ uz nie som jediny zradca icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif som rad, ze aj niekto iny sa podujal a naozaj aspon trosku roleplayingu tam do hry vniesol...a bol to prijemny a necakany zvrat v hre icon_smile.gif podla mna super TT, ale niekto si Vas za to isto poda, tak sa na to pripravte icon_smile.gif
+ vyborne a neobohrate lokality (a uz spomenute scenare)

- ORG: zbytocne prestoje
- FWA: minimalne v abrahamove takmer ziadna organizacia/velenie az do prichodu zvysku FWA
- FWA: vacsina v abrahamove, aj ked vedela co maju robit to nerobila (cest TT a chalanovi co sedel pri futbalovom ihrisku a pozoroval) ale naopak, robila presne to co nemala (totiz permanentne bojovala). prisudzujem to faktu, ze tam nikto nevelil. tazko z toho obvinit jezka alebo flokyho, ktori to pochopitelne cez telefon nemohli riadit. pre mna velke sklamanie...
- FWA aj ORG: vecer v PN to myslim bolo celkom ok, az na zmatky ohladne zaciatku hry (prestoje) a s tym spojenim tlacenim vozika (kto tam bol, vie o com...)
- FWA: neviem ako na strane betaforce ale na FWA strane som nezaregistroval, ze by medici fungovali. osobne som nevidel ani jednu akciu medika, v abrahamove preto, ze vsetci traja boli na streche spolu a vsetci co boli dole mohli ist fajcit handry... ale ani vecer som nevidel, ze by to fungovalo lepsie.
- FWA: ziadne heslo sa nedodrzalo vecer (aj ked bolo akoze dohodnute), aspon o tom neviem. hodne FF na oboch stranach (stava sa) a vela nervov tieklo (sorry Cermo a Djinn)
k organizcii:

1. tazko sa dalo predpokladat ako sa cela hra bude vyvijat, kedze nic podobne tu predtym nebolo...prestoje sa asi cakat dali, ale zaroven sa im nedalo zabranit. verim vsak, ze nabuduce to chalani dokazu nejakym sposobom osetrit. zaroven to neustale cakanie dost znizovalo zazitok z hry a tak sa postupne atmosfera, tak super navodena hned na zacitaku - postupne vytracala

2. trosku ma zarazilo, ze nebolo presne urcene ako, kedy a preco sa zastavuje a zacina hra. jednak uz pri samotnom zaciatku (spomenuty vozik s palivom). pri cifovom zraneni sa ukazalo, ze ani signal pre prerusenie hry nebol dohodnuty, a ludia po sebe hulakali "nestrielaj" co sa bezne krici aj v hre. znovospustenie hry som zaznamenal ked beta zacala strielat z bezprostrednej blizkosti, ale ziadny povel ani nic podobne som nepocul. ceresnicka na torte boli betaci, ktori sa pocas prerusenia hry flakali po ihrisku a kludne dosli az k nam si pozriet postavenie a zase v pohode odisli icon_rolleyes.gif take detaily dost naseru...

to je zatial asi vsetko... dufam, ze daco podobne alebo kludne aj nieco uplne ine, nove - zazijeme od tejto organizatorskej zostavy coskoro opat icon_smile.gif

dakujem za namahu a nsahu vsetkym co v tom boli nejako zapojeni, myslim ze nam chalani naznacili, ktorym smerom by sa podla nich mal uberat airsoft a nemozem povedat, ze by som mal namietky icon_smile.gif

Tom

edit by tom: 2 bacardi - oki, nebol som pri tom, chalana som nevidel, iba som zacul, ze to bol cifo...ked to bol cvoky, bol to cvoky, myslim, ze vsetci vedia o co ide...

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Naposledy upravil Tom dňa Ne Okt 29, 2006 1:36 pm, celkom upravené 1 krát

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 12:56 pm

Bacardi
Plukovník

TOM co sa stalo cifovi ? .... pokial viem tak len cvoky chcel zburat hlavou lietadlo

Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 1:09 pm

Dufi
Sergeant Major of the Army

Založený: May 18, 2003

Tom Napísal:
+ super uvod, kopec dymu a mrtvoly na devinskej naozaj navodili tu spravnu atmosku

Toto je o com? To sa kedy dialo? Kde? Ako? Nieco som tusim premeskal....mozno nabuduce skusit pockat aj na zbytok kolony co zostane na semafore by nezaskodilo....este ze mame tie CBcka v autach a kecame do nich ked to nikto nepocuva.... icon_cry.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 1:18 pm

Bacardi
Plukovník

Dufi Napísal:
Tom Napísal:

Toto je o com? To sa kedy dialo? Kde? Ako? Nieco som tusim premeskal....mozno nabuduce skusit pockat aj na zbytok kolony co zostane na semafore by nezaskodilo....este ze mame tie CBcka v autach a kecame do nich ked to nikto nepocuva.... icon_cry.gif

sak som siel s wiskacom za tebou a vsetko som videl ....

Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 1:31 pm

Budo
The One

Založený: May 12, 2003

aby som zase neposobil tak negativne, urcite to bol vyborny napad a malo by sa to v buducnosti zopakovat. ale:
- akekolvek zmeny v scenari vyzadujuce prerusenie hry sposobuju neskutocne casove prestoje, v hre s 3 zmenami lokality si treba casovy harmonogram lepsie strazit
- absencia medikov a velitela v Abrahamove, spolu s 1h respawnom sa mi to postaralo o uzasne "napinavo" stravenu polovicu dna. z uvodnych 8h akcie som 7,5h stravil mimo hry - ale aspon som sa v klude najedol a naucil nieco do skoly. aj ked to nie velmi splna moju predstavu o dobrej airsoftovej akcii icon_sad.gif
- ako pisal Tom o signalizacii, megafon so sirenou by sa velmi hodil
- Tom: ja sa chalanom vobec necudujem, ze "robili to co nemali" a bojovali, po 7h postavania a obcumovania, ked uz 1,5h pocuvas "cakajte, posily su na ceste" mali moralku v minusovych hodnotach
- scenare zaujimave, ale nevyvazene. kolibu nemali (sancu) diforsi ubranit, abrahamov sme sotva mohli dobyt do prichodu posil, potom vsak uz nemali betaci sancu sa ubranit (aj ked sa posili flakali tak dlho, ze to stihli ltt). a vecerny scenar - tam by sa betaci ani za prvy hangar nedostali, kebyze ich nepustime

a btw. naco nam bolo treba terenaky? mimo asfaltu som presiel asi 10m

Príspevok Zaslal: Ne Okt 29, 2006 1:32 pm
  Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 11
Prejdi na: