Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 150
Členov: 0
Spolu: 150

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Mashtoor oilfields 2006
Obsah fóra WarGames -> Zážitky z akcií
Odoslať novú tému Odpovedať na tému     Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší  
 Mashtoor oilfields 2006 Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Tom
Sewer Explorer First Class

Založený: Sep 03, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

V prvom rade chcem podakovat Omege a vsetkym ostatnym, ktori sa podielali na tejto akcii, ci uz rambovcom, filipovi a dalsim, ktorych nepoznam.

+ priestor
+ tazka technika
+ imaginarny svet s civilmi
+ vynikajuca schopnost organizatorov reagovat na meniacu sa situaciu a improvizovat

- slaba informovanost o misiach (ak dake boli - neviem ci vina velenia, alebo organizatrov)
- scenar iba jeden (aspon o ktorom som ja vedel), navyse bbch type, aj ked velmi dobre zapadal do story, na taku dlhu akciu je to malo
- ludia ktori sa neustale stazuju na nepriznavanie miesto aby to resili strelbou do makkej casti tela

Par dalsich pripomienok: ukazalo sa, ze ludia od nas este nie su pripraveni na taketo dlhe akcie, ci uz fyzicky, tak aj velenie myslim zlyhalo (minimalne LFM) v tomto ohlade a neexistovala ziadna vyclenena a ucelene jednotka, ktory by v noci nieco robila, zostali len odhodlani jednotlivci. Organizatori mali toho cely den dost, vlastne aj cele dni predtym a pocas celej akcie, ale aj tak mal byt aspon jeden ready riesit problemy. Ak taky bol, v tom pripade opat zlyhala informovanost, co vsak opat svedci o zlej organizacii... no nic, nabuduce budeme vediet, hlavne ze sa nic nestalo (o noci z piatka na sobotu tu ide, o druhje noci neviem) icon_smile.gif

Velka skoda, ze sa spravil specialny scenar na sobotnu noc, ale to vyplyvalo prave z nepripravenosti ludi na nocny boj a nechuti pokracovat v rovnakom scenari ako den a noc predtym. Mna OSOBNE prave ten scenar odradil a miesto toho som siel domov i ked som sa na vyhliadku dalsieho nocneho boja velmi tesil. Novy scenar ma vobec k nicomu nemotivoval, pretoze niejako realne nenadvazoval na predosle dianie. Velka skoda, ale nevinil by som z toho len organizatorov, navyse sa rozhodli pre osvedceny a v minulosti velmi uspesny scenar (Lang Vei)...
K nepriznavaniu len tolko: z osobnej skusenosti viem, ze vacsina ludi si bola sakra ista, ze slovinci nepriznavaju aj vtedy, ked slovinci na mieste nebojovali, alebo tam bojovali aj dalsie jednotky. Z dobrych zdrojov navyse viem, ze niekolki najvacsi "krikluni" sami zasahy nepriznavali (vedome) takze podobne poznamky na fore ma pomerne dost rozculuju a z moci admina ich pravdepodobne budem mazat v tejto teme. TReba riesit na mieste a to opatovnyou strelbou do mekkej casti tela. Viac nemam co povedat.
Co sa tyka incidentu s Mikom, nebol som tam, tak neviem, ale verim, ze to bol iba dosledok jednorazoveho zlyhania, ktore vyplynulo s teploty a pripadneho stresu. neprislusi mi ho hodnotit nijakym inym sposobom, ale rad by som tu na fore cital vyjadrenie aj opacnej strany, ak sa to tu bude rozoberat. Myslim vsak, ze to sa bude dat zariadit ked to bude potrebne.
Celkove zhrnutie: akcia v duchu predoslych omegacskych akcii, v ziadnom priapde to neboli vyhodene peniaze a a napriek mnohym negativam to bola najlepsia akcia na akej som bol...len skoda, ze mala potencial byt este lepsia a myslim, ze to citil kazdy jeden jednotlivec ktory tam bol.

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Jún 25, 2006 7:29 pm

minoan
Imperator

Založený: Aug 13, 2005

Mne sa akcia velmi pacila ja som sa tam perfektne pobavil
A myslim ze to je zaklad a "drobne" chybicky na krase my predsa nepokazia celkovy zazitok icon_smile.gif
Skoda ze len neprislo k stretu technykalov icon_twisted.gif
Zadna osadka sa strasne na to tesila icon_smile.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ne Jún 25, 2006 7:52 pm

Jaster
Pyrotechnik

Založený: Apr 14, 2004

Predmet: Foto Odpovedať s citátom

Tu http://sfx.sk/kc/?module=login si mozte stiahnut niakych cca 120 fotiek.

Uzivatel mo
Heslo napiste len heslo

Jaster

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ne Jún 25, 2006 8:21 pm

Joco
Generálporučík

Založený: Sep 02, 2003

2Tom&Jameson:
Hmm..frflat na velenie a organizaciu vlastnej armady... to je ako nadavat sam na seba a na svoj vlastny vykon icon_smile.gif. Treba sa pozriet najprv do vlastnych radov a polozit si otazku co ste vy sami urobili pre to aby fungovalo tak ako je to podla vas dobre.
Kazdy komandir robi svoju veliacu pracu navyse len preto aby pomohol spolocnej hre a z vlastnej skusenosti viem moc dobre ze to nikdy nie je med lizat. Namiesto frflania by som v hre cakal skor vsemoznu podporu, prisposobenie sa silne fluktuucej situacii a osobnu iniciativu od kazdeho zucastneneho. S pristupom "sak ONI su zodpovedni/menovani tak nech to robia" to nikdy nebude moc fungovat. A ked to pre nieco nejde, tak hladam preco a prispejem k odstraneniu ako mozem. Namiesto cudovania sa preco mam na oilrigu mix roztratenych ludi, radsej si ich sam zorganizujem do funkcnej unity, namiesto nadavania na nedostatok informacii ci uloh si ich jednoducho zozeniem a podobne. Nie sme v materske skole kde nam prinesu mliecnu desiatu presne na cas platene vychovavatelky a plati ze co si sam nevybavis to ti nikto neda.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Ne Jún 25, 2006 10:26 pm

Joco
Generálporučík

2Omega: Thanx za velmi slusnu zabavu.

Klady:
- dobre implementovany, jednoduchy, zrozumitelny a funkcny scenar
- dobre vymysleny a implementovany respawn system
- vynikajuce doplnky hry (casomierove oilrigy, obrnena technika, RPG, bankovky ...)
- paradne fungujuce erarne UHFky ktore castokrat pomohli
- vynikajuca live zabava ako prvu noc tak aj neskor v Jabbovom bare

Zapory:
- Mike incident
- chybali na papiery jasne napisane a pri prichode rozdane zakladne pravidla a zakladny scenar pre hracov
- uplne zbytocne ukoncenie hry o 18 hodin skor ako bolo slubene co dost pokazilo dojem celej inak excelentnej akcie mnohym

A este special thanx aj vsetkym ostatnym co prispeli svojim dielom k organizacii a priebehu. Za vsetkych spomeniem pre LFM pouzivane DForce technicke zabezpecenie.

Príspevok Zaslal: Ne Jún 25, 2006 10:41 pm

Joco
Generálporučík

Skoooooro by som zabudol este na jeden uplne specialny pozdrav Pierovi za jeho ociernujuce ohovaracky a ostatne polena pod nohami v pripravnej faze akcie.[/b]

Príspevok Zaslal: Ne Jún 25, 2006 10:44 pm

Tom

Joco Napísal:
2Tom&Jameson:
Hmm..frflat na velenie a organizaciu vlastnej armady... to je ako nadavat sam na seba a na svoj vlastny vykon icon_smile.gif. Treba sa pozriet najprv do vlastnych radov a polozit si otazku co ste vy sami urobili pre to aby fungovalo tak ako je to podla vas dobre.
Kazdy komandir robi svoju veliacu pracu navyse len preto aby pomohol spolocnej hre a z vlastnej skusenosti viem moc dobre ze to nikdy nie je med lizat. Namiesto frflania by som v hre cakal skor vsemoznu podporu, prisposobenie sa silne fluktuucej situacii a osobnu iniciativu od kazdeho zucastneneho. S pristupom "sak ONI su zodpovedni/menovani tak nech to robia" to nikdy nebude moc fungovat. A ked to pre nieco nejde, tak hladam preco a prispejem k odstraneniu ako mozem. Namiesto cudovania sa preco mam na oilrigu mix roztratenych ludi, radsej si ich sam zorganizujem do funkcnej unity, namiesto nadavania na nedostatok informacii ci uloh si ich jednoducho zozeniem a podobne. Nie sme v materske skole kde nam prinesu mliecnu desiatu presne na cas platene vychovavatelky a plati ze co si sam nevybavis to ti nikto neda.

joco, ale nebol si tam ked som sa prihlasil do opacnej armady, aby som ako spion pokusil co najviac pomoct nasej armade. nebol si tam ani v noci o pol stvrtej, z piatka na sobotu, ked sme spolu s par iniciativnymi "blbmi" ktori sa rozhodli ze nejdu spat snazili branit mnohonasobnej prevahe nepriatela, bez toho ze by sme mali jedineho medika. a nevidel som ta tam ani vtedy, ked sme rano plnili vrecia pieskom a budovali obranu tak, aby sme podobny utok dokazali ustat. nespal som ani sekundu celu noc a nespal som dlhsie ako 20 minut (vratane mikrospankov) od piatka 5:00am do nedele 0:15am. preto si myslim, ze nemas ziadne pravo mi tu kazat. ale mozem sa ta opytat, kde si bol, aby si vdedel posudit, ci moja kritika je opravnena?

my sme na tom oilrigu fungovali vyborne aj ako mixnuta jednotka, otazka je, preco tam taka jednotka vobec bola a preco tam nebola ucelena a hlavne pocetne SILNEJSIA jednotka (okrem ineho). ide o to, ze si myslim, ze mieris na nespravneho, informacie som zhanal kde sa dalo a jednotka na oilrigu bola zorganizovana dobre. spravil som co bolo v mojich silach a to site spravili aj vsetci ostatni, vratane pepa ktory v tej chvili velil...tvrdim (a za tym si stojim) ze na obranu v noci sa malo mysliet skor ako o 23:30 (kedy prevzal velenie pepo) a myslim, ze moja kritika je v tomto bode uplne opravnena.

ale joco, co si spravil ty? teda ak si vobec hral, videl som ta iba v kempe a nie na bojisku... a zda sa mi, ze som ta medzi prihlasenymi hracmi nevidel. ak si nehral, co ta opravnuje navazat sa do mna, ked absolutne nevies co som urobil/neurobil???

jo a joco, necakam, ze ma niekto zabavi, navyse ja som sa zabavil vyborne. kazdy kto ma len trochu pozna, vie ze nie som ten typ "som tu, teraz ma zabavte" ale chodim na akcie tak, aby som sa zabavil co najlepsie. asi si nepostrehol ze nedostatok zabavy som vo svojom prispevku nekritizoval. v tomto ohlade sa naozaj nemam na co stazovat, lebo to by som sa stazoval akurat tak sam na seba...

Príspevok Zaslal: Ne Jún 25, 2006 10:49 pm

Jameson
RQMS

Založený: Apr 20, 2003

K Jocovi tazko daco dodat, Tom povedal 98% toho co som chcel aj ja, dodam hadam len za seba, ze som sa bavil takisto vynikajuco, no nie vdaka funkcnej organizacnej strukture velenia, ale vdaka ochote 23 SAS, ktori nam dovolili sa k nim pripojit (za co im chcem za seba aj Shadea este raz podakovat). Postretaval som vsak mrtne jednotlivcov ale aj viacclennych teamov, ktori boli totalne dezorientovani a netusili, kde je sever. Ziaden div, ze nasledne frflali, ze je to cele BBCh-ckova traposina... Radia dostali iba vyssie sarze, takze ziskat si info nebolo vzdy jednoduche, ak proste prave nikto nebol po ruke alebo chlastal v bare, tak ziaden div, ze vznikal bordel (cest vynimkam).

Okrem toho k Jocovym kladom a zaporom:

- dobre implementovany, jednoduchy, zrozumitelny a funkcny scenar: na tento nadavalo najviac ludi, co som postretaval, pretoze BBCh sa da hrat den, ale nie dva dni a noc v kuse... Nastastie nastupila obrnena technika a ta scenar krasne spestrila, inak by sme podochli na rigoch nudou... Takze prave zakladny scenar (hoci krasne obkecany) by som moc pozitivne nevidel, hoci chapem, ze pre taku velku bandu ludi tazko vymysliet dake extradynamicke kampane a drobne "ceresnicky" (SAM sites, municak atd.) inak otravny scenar zmenili na pouzitelny a hratelny.

- dobre vymysleny a implementovany respawn system: to bol dalsi bod, na ktory ludia papulovali, pretoze sa tu priam nukal system "dobijania" si respawn pointov a'la Battlefield - organizatori mi potvrdili, ze skutocne to bolo povodne tak myslene, no vzhladom k mensiemu hernemu priestoru sa to rozhodli zmenit tak, ako to bolo. Podla mna bolo cakanie na technicaly na respawnoch a opatovne nasadzovanie zbytocnym zdrzovanim (najma pri pocasi, ktore bolo), ale vysvetlene mi to bolo tak, ze by sa potom ludia respawnovali kusok od dalsich baz (rigov) a tak by vznikal bordel, no budiz...

Co sa tyka zakladnych pravidiel, Tomy ich velmi jasne a v dvoch jazykoch predniesol na vecernom briefingu a kazdy s IQ vyssim ako opica na gume ich musel pochopit. Ako to bolo v druhom tabore netusim, ked nevedeli, ze na BVP sa moze strielat a frflali, ked sme ich sekali, ale na strane LFM neviem o nikom, kto by zakladnym pravidlam neporozumel (a ak nahodou niekto taky aj bol, pochybujem, ze by si to bol schopny z papiera svojpomocne precitat).

Este jedna drobna vyhrada: rozvoz medzi taborom a bazou bol strasne zle vyrieseny. Uz v uvode hry (v piatok rano) trval deployment neuveritelne dlho. V noci sa na battlefield prakticky nedalo dostat. Ako som sa dodatocne dozvedel, povodne tam mal jazdit daky nakladiak ci aka maria, ale dakde sa daco organizacne posralo a tak D-Force museli (ako sa uz stava zvykom) zachranovat situaciu vlastnymi vozami. No a ich kapacity proste pre tolkych ludi pri najlepsej snahe a hektolitroch spaleneho benzinu nemohli stacit...

Aaale kua mne sa aj tak pacilo, bolo to maso, nelutujem ani korunu a dojdem zasa, nech si kto chce hovori co chce! icon_smile.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ne Jún 25, 2006 11:17 pm

jez
Nadporučík

Založený: Jul 31, 2003

K vela veciam sa vyjadrovať nebudem ale k jednej musím. Som rád že som si vyskúšal velenie tak velkemu počtu ludí a rád si ho zopakujem ale NIE ZA PODMIENKY ZE BUDEM ZATIAHNUTY AJ DO ORGANIZACNYCH ZALEZITOSTI OKOLO AKCIE A NARYCHLO LEPENYCH PROBLEMOV S TYM VZNIKNUTYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1/3 času v ramci mojho a tomyho velenia sa venovala tomu ako kedy a kde koho dostat VON Z HERNEHO PRIESTORU!!!!!!!!! a nie presuvania v ramci priestoru. V piatok este ako tak funkcne jednotky sa na nasej strane v sobotu zmenili na pozliepance jednotlivých skupín braniace jednotlivé body. Tí ktorí mali vysielačky si učite v sobotu všimli že okrem call signov jednotiek som zacal pouzivat oznacenia oilrigov.Pre takovými bitkami sme musel i na kazdu drzanu bazu ( a mali sme ich vsetky icon_biggrin.gif ) zabezpecit rpg, vodu a vysielacku. To mi nevadí lebo to dokonca korešpondovalo s vývinom hry. Ale , Jameson, nadavat na štrukturu a velenie a pri tom si nezistit u velitelov ako to naozaj prebiehalo sa mi s tvoej strany nepaci. Mozno prave kvoli veleniu sme proti dost pocetnej prevahe vyhrali túto akciu. Igorov a Durov krik určite podaktorí ešte doteraz počujú vo svojich ušiach. A este poslednu vec. Ty si nikdy nevidel nečítal o bojoch s pozliepaných jednotiek?????

PS: škoda že sa posral ten povodny priestor ten by dal tejto hre uplne iný pohlad

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Po Jún 26, 2006 8:35 am

Pakistanec
Poručík

Založený: Sep 20, 2005

Nech si hovori kto chce co chce, ja som sa perfektne bavil, mal som len jedno nedorozumenie ale to som rychlo zabudol, chalan tam daval rambo kasu ( pat zasahov z tanaky, vsetky som cez optiku videl ako sa mu odrazaju od vystroje, ale monsinor rambo s L85 samoska zije dalej icon_smile.gif)))

Som iba nahnevany sam na seba, keby som bol vedel ze to bude takato fun akcia tak neberiem ostrelovacku ale sd6. Ta ostrelovacka sice pomohla, ale co je 12 ran proti 100-200 ktore po mne leteli icon_sad.gif( sa skratka neda.

a este jedna vec na zaver: Najvacsia zverina bola ked slovinci capli tomika99, vyzliekli mu tricko a priputali ku stromu icon_smile.gif))))

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Po Jún 26, 2006 8:43 am

luke
The Lama

Založený: Aug 12, 2004

skovinci chytii aj tomika? som myslel ze len toma

Príspevok Zaslal: Po Jún 26, 2006 8:59 am

Tom

mna chytili az potom. a zlizol som to o dost horsie ako tomik, lebo strom bol iba zaciatok...sak fotky budu na nete isto...som mal jedine stastie, ze akurat tusim tanky dosli, takze pozornost bola odvratena inde icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Príspevok Zaslal: Po Jún 26, 2006 9:23 am

Jameson
RQMS

Založený: Apr 20, 2003

Luke, jasne, ked im vkracal do tabora a zacal fotit mapu, tak dakomu sa to nelubilo icon_biggrin.gif

Bodlak: Ja som nenadaval na "strukturu a velenie" ale na "strukturu velenia" - proste serzanti jaksi neboli k maani a ked boli, tak nevedeli komu maju velit atd... Povodna idea bola ok, Tomy da vediet porucikom, ti serzantom a ti vojakom. Lenze dakde medzi porucikmi a serzantmi to zvyklo zakysnut a tak vojaci mohli ist hulit hovna...

Príspevok Zaslal: Po Jún 26, 2006 9:27 am

Xyw
Koala Hunter

Založený: Apr 18, 2005

No, konecne som sa dostal aj ja k netu, tak idem svojimi zazitkami obstastnit ostatnych icon_cool.gif .

A) organizacia -> dakujem organizatorom za akciu, bola super, bol som prvykrat na niecom tak rozsiahlom a urcite pridem znova. Nedoruiesene sa mi zdali len transporty ludi z/na BF, pretoze 3 hodiny cakat, kym mna a 3 dalsich zoberu na BF bolo dost zaujimave.

B) velenie -> uplne v pohode, take ako malo podla mna byt. Ako clen Bety som si vyskusal hru s clenmi FWA a musim povedat ze ich velenie je omnohoomnohoomnoho.... lepsie (dufam, ze nerozputam zase nejaky flame icon_wink.gif ). Hlavne co som si simol, tak nosne timy celej hry sa mi zdali Dífors( icon_biggrin.gif ) a SAS, ktori tam zostali cez 12 hodin(ja som bohuzial zostal bez gany, tak som siel po 12h do stanu).

C) samotna hra -> dal by som jej 9 z 10 bodov(asi aj preto ze som bol prvykrat na niecom tak rozsiahlom). Pacilo sa mi zaclenenie tankov a BVP do scenara, co hru znacne ozivilo, lebo zo zaciatku to vyzeralo ako obycajna obrana/dobijanie báz(oilrigov). LARP -ove prvky som zaregistroval len z dosluchu, sam som sa ich nezucastnil takze nemozem o nich moc rozpravat, iba sa mi zdalo ze MAF/UN akosi nechapali o co vlastne ide icon_confused.gif .

D) špecialne poďakovania -> VikingPK ďakujem za jeho neoceniteľnú, úžasnú, a dobrovoľnú pomoc pri oprave mojej AK-bety, do ktorej mi okamžite poskytol náhradnú pružinu, a dokonca za to nič nechcel!!! Takýchto ľudí by sme potrebovali viac icon_wink.gif .

-> Dífors za ich "roznos ľudí" a velenie, aj vďaka ktorému sme dosiahli konečné víťazstvo (ako sme sa presvedčili večer, okolo 2000, keď sme 26 urobili protiútok a získali sme (aspoň načas) Oilrig 2).

E) Fotky -> mal by už ísť tento link(dúfam, že náš admin to konečne spravil icon_evil.gif ) www.kkspd.sk/Mashtoor-2006-06-25.rar

eto vsio, teším sa na ďaľšiu podobnú akciu.

P.S.: človek, ktorému som točil video na foťák, nech sa ozve... Diks

edit by Tom: rar ma 105mb, len aby sa vedelo

Príspevok Zaslal: Po Jún 26, 2006 10:47 am

juradeus
Práporčík

Založený: Mar 03, 2005

Akcia bola vyborna, je hadam o tom aj zbytocne kecat, pretoze kto tam nebol, tak slova mu aj tak nemozu vykreslit tu zupr hru, ktora prebehla.
Chcel by som ale spomenum omansku dedinku plnu arabasov, ktora sa mi velmi pacila. Hlavne kasino, az kym sa nevymenil krupier, ktory ma obral o prachy. Zaujimave boli aj tie strelby z minihufnic, ci ako sa to volalo. V neposlednom rade bol dobre prepracovany dopad rakety SCUD, ale ako niekto podotkol, na nieco take je uz clovek od omegacov zvyknuty .-) Akciu kazdopadne vysokokladne hodnotim a patri podakovanie omege, dforce a clenom fwa a bf, ktori ukazali, ze spolocne to celkom dobre funguje...mimochodom neviete " s kym asi tak j*bala ivova mama, ked potom porodila spinaveho narkomana" Totok som si vyspevoval este hodinu potom, ako pocas refrenu som si dobre drbol hlavu o strechu auta..

Príspevok Zaslal: Po Jún 26, 2006 11:30 am
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 2 z 5
Prejdi na: