Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 138
Členov: 0
Spolu: 138

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - TM Hi-CAPA 5.1
Obsah fóra WarGames -> Plyn - Gas Blow Back pištole
Odoslať novú tému Odpovedať na tému     Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  
 TM Hi-CAPA 5.1 Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

doodeec
Rotmajster

Založený: Nov 23, 2005

Predmet: Odpovedať s citátom

ja toto puzdro nosim na opasku + jeden pas okolo stehna...lebo cisto na stehne to aj pri behu dost lieta, niekedy bol problem to udrzat. Ale dal som dole jeden pas na stehno, na opasok som dal tu nizsiu uchytku a v pohode to drzi

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Po Apr 07, 2008 2:15 pm

poil
Rotný

Založený: May 15, 2007

No,poradte prosim konkretne ktory plyn kupit,kupil som z municaku hicapu 5.1 pred par dnami,k nej greengas,objednaval som tento ,ale podla obrazku je to iny,ako mi poslali.Ten,co mi poslali je biela flasa,zelenozlta nalepka,na nej velkym green gas, cez green ide cervena ciara (znazorena draha bbcka). Vydrzi mi iba 50 bb a to posledne uz letia slabo. V Upirovej recenzii som sa docital,ze mu vydrzala 84 bb na jedno naplnenie icon_confused.gif

Naposledy upravil poil dňa So Jún 14, 2008 11:29 pm, celkom upravené 1 krát

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: So Jún 14, 2008 11:28 pm

poil
Rotný

Založený: May 15, 2007

Este jedna otazka, na kolko naplneni hi-capy asi vydrzi litrova flasa plynu. Diki moc za odpovede.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: So Jún 14, 2008 11:29 pm

SonnyDark
Vojak

Založený: Dec 01, 2008

Tiez vlastnim TM Hi Capa 5.1 .. je to super zbran krasne kope, presne striela a verte mi na cele po zasahu zanecha nechutny krvavy *****. Plnim ho Ultrair GG z municaku(zlta flasa je to iste ako zelena flasa toho isteho vyrobcu - zmenil sa len obal, pozor cerveny je uz silnejsi). Mal som moznos porovnat Green Gas (ten v bielej flasi so selenym napisom).
Sila : co sa tyka dostrelu, spetneho narazu atd nebol v nich ziadny badatelny rozdiel. (testovali sme to traja v izbovej teplote)
Vydr: ultrair vydrzi cca 50-55 taakze som si dokupil nahradny zasobnik a vravim borci niet nad vacsiu akciu ked pod palbou prebijas a vrhas sa s5 do boja .. Green Gas v bielej flasi so zelenym napisom vydrzi 80-85.
Zaver : Ked budes pouzivat ultrair (zeleny abo zlty) tvojej Hi Cape sa pravdepodobne nic nestane. Ten druhy plyn je vsak kvalitnejsi pretoze obsahuje aj mazaciu prisadu, ma vacsiu stlacitelnost(je pravdepodobne redsi a tak sa ho viac mesti do zasobnika) ale rovnaku rozpinavost. Tieto fakty maju za nasledok viac vystrelenych gul pri rovnakej sile. Problem je ze je tazke ho zohnat.
Poznamka : co sa tyka tej stlacitelnosti a rozpinavosti, su to len moje zavery, teda mozem sa mylit ale logicky to sedi icon_wink.gif.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: St Dec 03, 2008 10:17 pm

Dade_Murphy
Kapitán

Založený: Nov 16, 2006

TM vydalo dalsi klon 5.1-ky. .... tento krat ide o ,,Stainless,, verziu .... a ako cerecnicku si vsimnite 50-ranovy zasobnik na obrazku icon_wink.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Pi Júl 24, 2009 1:33 pm

mutant
Vojak

Založený: Apr 18, 2006

Predmet: Problem so zaverom Odpovedať s citátom

Caute,

Pocas akcie mi vypadla High Capa 5.1 z puzdra a narazila dlanovou poistkou o zem. (vid. obr.)

http://img194.imageshack.us/i/tmhc51.jpg/

Zbrani sa v podstate nic nestalo, az na ten oder co som sa snazil na obrazku naznacit (v cervenom kruhu).

Problem je teraz v tom, ze po vytreleni BBcka sa zaver uplne nevrati do povodnej polohy, cize ho treba manualne "dotlacit". (ostane trochu vzadu).
Zaujimave je ze cim viacej vystrelov z jedneho zasobniku clovek v tomto stave spravi, tym tazsie sa zaver do povodnej polohy dotlaca. (cca po 10-15 vystreloch ho treba dotlacit uz naozaj serioznou davkou sily.)
Situacia s gradujucim odporom zaveru sa opakuje vzdy po vymeneni zasobnika (skusal som tri) takze v zasobniku by som to nevidel a snad ani v mazani.

Zaver som mal rozobraty do sroubu a pochybujem ze je v nom nejaky komponent narazom "ohnuty".
Funkcne (poistky. mag release, natiahnutie zaveru pred prvym vystrelom) ide ok. Dokonca bez zasobnika sa zaver obtahuje v pohode.

Zaujimave na celom je fakt ze odpor zaveru narasta s poctom vystrelov. (taktiez by som vylucil mazanie lebo potom by sa situacia neopakovala za kazdym novym zasobnikom odznova)

Keby sa nasiel nejaky guru na tento specificky problem budem mu velmi vdacny. Pokial som na omyle tak skuste poradit.

Diki a caute

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Po Apr 04, 2011 1:00 pm

_predator_
D-Fens

Založený: Jul 10, 2005

Pomohla by originálna fotodokumentácia. Ak zbraň narazila o zem dlaňovou poistkou, tak sa aj mierne obtiahol záver a tiež mohol naraziť zadom o zem, vybiť bb zo zásobníku, to by sa v takejto situácii dostalo pod valec a mohlo niečo poškodiť pri dovretí záveru späť.
Rozober ešte aj rám, hlavne spúšťový mechanizmus a skontroluj všetky páky a pružiny. (pozor! nie je to taká sranda ako záver)
Nedrhne manuálna poistka o záver?
Záver ostáva zaseknutý vždy v rovnakej polohe? Pruží, drhne, alebo je zaseknutý tak že uvoľnením sa "vycvakne". Pomohol by presný údaj vzdialenosti chýbajúcej k úplnému dovretiu záveru. Toto je jediný spôsob ako nájsť kde je problém.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Po Apr 04, 2011 6:43 pm
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Časy uvádzané v GMT | Strana 4 z 4
Prejdi na: