Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: Bryndza
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12229

ľudí online:
Návštevníkov: 12
Členov: 0
Spolu: 12

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Rozlisenie podla maskacov pocas kampane
Obsah fóra WarGames -> Dynamická kampaň 2006 - UZAMKNUTÉ
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší  
 Rozlisenie podla maskacov pocas kampane Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Ktora kombinacia maskacov by som prijal na kampani pre rozlisenie zucastnenych stran?
woodland - flectarn
20%
 20%  [ 10 ]
woodland - csl vz 60 (ihlicaky)
2%
 2%  [ 1 ]
woodland - desert
14%
 14%  [ 7 ]
maskace - nemaskace (cierne a pod)
16%
 16%  [ 8 ]
sustaky - ine druhy teplakov
8%
 8%  [ 4 ]
woodland - vsetky ostatne
32%
 32%  [ 16 ]
desert - vsetky ostatne
4%
 4%  [ 2 ]
flectarn - vsetky ostatne
2%
 2%  [ 1 ]
ihlicaky - vsetky ostatne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 49

Anonymný

Predmet: Odpovedať s citátom

Nepoznam airsoftovu zbran, ktora dostrely na 50 metrov... Dalsia vec, ked je ta na 50 metrov vidiet - nooo asi sa zle maskujes a pohybujes... icon_smile.gif

Ozaj k tym maskacom... takze nech je nejake info - ja mam maskace ASR (vzor neviem - aktualne pouzivane) a ihlicnaky CSL aj blede aj tmave...

Ako poznam chalanov u nas v teame tak traja maju americke a jeden ma nemecke... no a jeden nema ziadne icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 10:09 am

Anonymný

Faxman neprihlaseny

T o tych 50 metroch patrilo winterwolf-ovi...

Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 10:11 am

Bacardi
Plukovník

Založený: Jul 30, 2003

Anonymous Napísal:
Nepoznam airsoftovu zbran, ktora dostrely na 50 metrov... Dalsia vec, ked je ta na 50 metrov vidiet - nooo asi sa zle maskujes a pohybujes... icon_smile.gif

Ozaj k tym maskacom... takze nech je nejake info - ja mam maskace ASR (vzor neviem - aktualne pouzivane) a ihlicnaky CSL aj blede aj tmave...

Ako poznam chalanov u nas v teame tak traja maju americke a jeden ma nemecke... no a jeden nema ziadne icon_smile.gif
nepoznas ? .. chyba.. icon_biggrin.gif tuto sezonu sa zucastnuj vecsich akcii a spoznas icon_smile.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 10:13 am

Budo
The One

Založený: May 12, 2003

Anonymous Napísal:

ocuj, taketo kraviny vypisuj do Bordelu icon_wink.gif

Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 10:16 am

Tom
Sewer Explorer First Class
Sewer Explorer First Class

Založený: Sep 03, 2003

podla mna ked sa to rozdeli napr. tak ako whiskey navrhuje (desert vs. woodland) tak je vysledok ten isty ako ked sa opaskujeme, akurat to bude lepsie vyzerat. znova to bude len o tom, ze zeleni strielaju na hnedych bez toho aby museli co i len sekundu rozmyslat. s paskami je to rovnaky princip akurat je to lacnejsie a horsie to vyzera...

stale zastavam nazor ze to ma byt na veleni a ne na organizatorovi akcie. pasky sa pouzivali napr. aj pocas konfliktu v byvalej juhoslavii, kde mala kopa vojakov podobne/rovnake/ziadne maskace a vystroj. znova opakujem, ze aspon pre mna je tato diskusia zmysluplna IBA VTEDY ked prinuti ludi rozmyslat pred tym nez vystrelia na koho to vlastne strielaju A ZAROVEN ked prinuti jednotlive velenia armad zorganizovat sa a dohodnut sa vopred na sposobe odlisovania svojich vlastnych jednotiek od cudzich.

a ako som uz napisal inde, netrvrdim, ze to musi byt hned, ze to musi byt na kazdej akcii, alebo ze ked sa organizacia necha na veleni, tak sa pasky nebudu pouzivat.

tom

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 11:57 am

Cifo
Rotmajster

Založený: Jan 12, 2004

Anonymous Napísal:

Vy ste team alebo klauni, keď ste každý v inej uniforme?My sme sa dohodli v teame na jednom druhe maskáčov a je pokoj. icon_lol.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 3:28 pm

Meky
Nadporučík

Založený: Jul 09, 2004

Zosuladime maskace. A co pride potom? Zbrane? Kalachy proti M16 icon_question.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 3:49 pm

Mitch
Corporal

Založený: May 12, 2003

Jednoznacne ... budeme sa rozlisovat podla siluety zbrane.... ja to furt tvrdim ze omega je na opacnej strane

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 5:24 pm

aranai
Plukovník

Založený: Jun 27, 2004

Odhliadnuc od faktu že sa téma uberá nesprávnym smerom by som rád upozornil na to že zatiaľ čo v prípade maskáčov som ochotný a schopný akcepovať akékoľvek rozhodnutie, v prípade zbrane sa najmä z finančných dôvodou odmietam podriadiť akejkoľvek unifikácií.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 5:46 pm

Dufi
Sergeant Major of the Army

Založený: May 18, 2003

aranai Napísal:
Odhliadnuc od faktu že sa téma uberá nesprávnym smerom by som rád upozornil na to že zatiaľ čo v prípade maskáčov som ochotný a schopný akcepovať akékoľvek rozhodnutie, v prípade zbrane sa najmä z finančných dôvodou odmietam podriadiť akejkoľvek unifikácií.

Aranai ked napisem ze sa secia budeme oznacovat capicami so zajacimi uskami tak tomu tiez bues verit a bues protestovat ze ty neches zajacie ale mysacie? icon_wink.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 7:10 pm

aranai
Plukovník

Založený: Jun 27, 2004

Zobral osm to vážne lebo tu takéto snahy už boli ale aj preto že som tam nevidel smajlíka icon_smile.gif

Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 7:15 pm

Dufi
Sergeant Major of the Army

Založený: May 18, 2003

Podla mna by to bolo konecne treba zacat razi tym mathewovim smerom, ak ma armada a jej velenie pocit ze sa jej vojaci nedokazu rozoznat tak nech si ich oznaci.

Vzdy je princip to ze nechceme predsa aby nas rozoznal nepriatel a zastrelil, ale aby nas spoznali vlastny a nezastrelili nas oni.

Ja by som dokonca povedal ze budem radsej ak si ma ten nepriatel popletie s vlastnymi a tym mi da vyhodu a ja ho mozem pekne dostat, hold zivot je svina, nabuduce si musi davat vacsi pozor. icon_wink.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 7:36 pm

atr30
Plukovník

Založený: Nov 27, 2003

mathew - čista pravda.
je to iba na armade ako sa sama zariadi s rozpoznavanim. taktiež pevne verim že si aj ludia uvedomia na čo služi briefing pred akciou bo niekedy my vazne pripada že služi iba na opaskovani a hor sa do akcie (a pritom scenar, "čaro hry", ide ta tam)

Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 9:46 pm

skrki
Práporčík

Založený: May 03, 2004

dalsi (bezvyznamny icon_smile.gif) hlas
pre "mathew"-ho pristup

Príspevok Zaslal: Št Feb 23, 2006 10:35 pm

autogen
Podplukovník

Založený: Aug 04, 2003

no jo.prvada to je ale........
AS hram 4 roky a poviem vam ze to takto nepojde....
Aspon v BF, neviem ako v WTF.......
Pokial sa nepoznate osobne tak sa nerozoznate pri tych rychlych presunoch co v AS funguju....
Ludi ktorych nepoznam a su z mojej armady a nebudu oznaceny ako ´moji´ nemam ako odlisit od enemy.pokial si zavolam na velenie a budem zistovat ci sa nejaka jednotka nachadza v mojom okoli/ identifikujem sa, udam svoju polohu,udam smer kontaktu-pockam kym to velenie pochopi a v lepsom pripade mi hned odpovie e nebude zistovat polohu inych jednotiek.../ .....no nazdar , to je dlho aj pisat a nie vykonat.......
Zrejme takto nejako to funguje real ,ale v AS neviem,neviem....

A k som napisal somarinu tak sorry........opravte ma....

Príspevok Zaslal: Pi Feb 24, 2006 6:48 am
  Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 4 z 5
Prejdi na: