Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 182
Členov: 0
Spolu: 182

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - intek 4040d
Obsah fóra WarGames -> Komunikácia
Odoslať novú tému Odpovedať na tému     1, 2  Ďalší  
 intek 4040d Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

atr30
Plukovník

Založený: Nov 27, 2003

Predmet: intek 4040d Odpovedať s citátom

rad by som od vas pocul nejake skuenosti s touto vysielackou. najviac by ma zauimalo ako sa prejavy ten zvyseny vykon na dosahu (vzhladom k tomu ze antena vyzera kvalitne) a taktiez aka je vydz tejto vysielacky pri vyssom vykone

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Ut Feb 14, 2006 11:04 am

sid
Poručík

Založený: Aug 25, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

atr30: u nas v time su 2 ks, ale kupovali sme ich na sklonku minulej sezony, cize na nejake relevantne zhodnotenie je priskoro. Ale prve dojmy su priaznive. Ak sa nemylim, tak vykonovo je na urovni klasickych PMR, ale dlhsia antena zvysuje citlivost, takze pokrytie je s nou o cosi vacsie.
Vydrz dostatocna (vikend vydrzi stopro. myslim ze aj ovela viac).
Co sa tyka toho zvysovania vykonu, pozri si ceske diskusne fora, su tam na to dost protichodne reakcie.
Momentalne na nu zhaname HF (nie je sucastou balenia)
Ak si ju chces osahat, uvidime sa na DK icon_smile.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Feb 14, 2006 11:17 am

juradeus
Práporčík

Založený: Mar 03, 2005

taktiez mam danu vysielacku a som s nou spokojny. pouzivam ju prakticky stale na High vykon a urcite vydrzi celu akciu. Cely vikend mi vsak nevydrzi, samozrejme zalezi od pouzivania. Ma dobru modulaciu a spolahlivy vykon. Pri 2W mi dokaze pri vysielani vypnut televizor .-) Co sa tyka toho dosahu, testovali sme ju v meste(zastavane panelakmi), priblizne 1,5km dosah. Pri testovani z Bojnic(su vyssie polozene ako PD) do Prievidze nebol ziadny problem, dosah bol priblizne 3-4 km. Original HF k nej (s mikrofonovou tvarovatelnou tyckou) som kupil za 1200sk. Kolega z teamu k nej kupil originalne HF(bez mikrof.tycky) za cca 200-500 sk. Vysielacka v CBone Handlova stale 2300sk.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Feb 14, 2006 11:42 am

SPECNAZorol
Kapitán

Založený: Feb 21, 2005

Predmet: Re: intek 4040d Odpovedať s citátom

atr30 Napísal:
rad by som od vas pocul nejake skuenosti s touto vysielackou. najviac by ma zauimalo ako sa prejavy ten zvyseny vykon na dosahu (vzhladom k tomu ze antena vyzera kvalitne) a taktiez aka je vydz tejto vysielacky pri vyssom vykone

ja tiez spekulujem na tejto vysielacke. neviem sa rozhodnut.motoroli su moc drahe??

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: St Feb 15, 2006 12:16 am

atr30
Plukovník

2orol podla cennika co my poslali tak stoji 2600 s DPH

Príspevok Zaslal: St Feb 15, 2006 9:31 am

juradeus
Práporčík

V podstate mne bolo vysvetlene, ze dane inteky sa ani neblokuju a su pristupne na 2W priamo ked ju prepnes na high vykon. Jeden radiomater mi aj potvrdil, ze malo by to tak byt pri danom inteku 4040. Mohla by to byt aj pravda, pretoze po prepnuti je rusenie tv, radia podstatne silnejsie.

v handlovej ich maju za 2300sk aj s dph..

Príspevok Zaslal: St Feb 15, 2006 10:30 am

atr30
Plukovník

oébjedname kupime otestujem a uvidime icon_wink.gif

Príspevok Zaslal: St Feb 15, 2006 7:07 pm

atr30
Plukovník

no takze vysielacka je uz doma pekne krasne aj s handsfree,baterkou a nabijackou. milo potesilo ze my slovenska pošta dorucila pekne až domov v relativne kratkej dobe(sa my este nestalo). ale o inom. po rozbaleni troch vrstiev krabíc skladam vysielacku, pustam a vcelku intuitivne nastavujem na rychle preskesanie funkcnosti a funkcii. vsetko fici ako ma a tak len zo zvedavosti ci som uz vsetko "omakal" hladam muddru knižku. hmm problem, este dobre ze ako tak ovladam anglicky jazyk bo navod je iba v nom. reku OK mohlo byt aj slovensky ale co uz. a tak pri listovani narazam na kapitolku nabijanie. az vtedy som si vsimol ze na dispeji nie je indikator stavu baterie (co uz ja ked mohol byt) ale v navode sa pise ze pri vybijani sa zobrazi ikonka symbolizujuca low bat. a rovnako sa objavi aj pri nanabijani. zvedavost neda a tak (sice proti rozumu ale) podla navodu davam vysielacku nabit a ...nic
moja otazka na vas : kde sa indikuje nabijanie pri pouzivani "stenovej" nabijacky(zapaja sa na miesto mikrofonu HFka)?

Príspevok Zaslal: Pi Feb 17, 2006 3:17 pm

sid
Poručík

Založený: Aug 25, 2003

nikde icon_smile.gif to je jedna z musiek tejto masinky...

juradeus: kde ste zohnali origo HF za 200-500,- ?

Príspevok Zaslal: Pi Feb 17, 2006 3:25 pm

juradeus
Práporčík

na tom inteku sa mi este nejak extra nepozdava material, z ktoreho je vyrobena, i ked som si uz nan zvykol, tvar pismenok kanalov na displayi je tiez prapodivny, nevyvazenost volume - ta moja intek4040d meni hlasitost iba v troch urovniach (ma ich 8 or 9), pri mojom HF je pomerne vysoka hlasitost aj pri mimimalnej hlasitosti..selest na srdci chytam pravidelne, ked na akcii pravidelne niekto prezvana (prijem vysielania (hlasu) je vsak vynikajuci. mozno by sa este par nedostatkov naslo, ale pri slusnom a spolahlivom vykone a pri dobrej cene su tie nedostatky zanedbatelne.

sid:mame v teame radioamatera, ktory to zohnal na nejakej radioamaterskej akcii, hadam bude aj v handlovej a tak ti mozno poradi presne kde co.

Príspevok Zaslal: Pi Feb 17, 2006 5:47 pm

kiwinr
Vojak

Založený: Mar 21, 2005

Mozem len dodat,ze vysielacky typu PMR maju u nas aj v CR povoleny vykon maximalne 0,5W
Dalej mozem povedat,ze znacka INTEK=kvalita kamarat mal 2040-ku -porovnavali sme ju s mojimi HOFFER-kami 508 no a zatial co on ma pocul uplne cisto ja s problemami(a to som si na jednej aj upravil antenu-nebite ma ja viem , ze to nie je legalne icon_redface.gif )

Príspevok Zaslal: Pi Mar 24, 2006 6:32 pm

zabijem
Poručík

Založený: Aug 30, 2003

To atr30:

Tato vysielacka je to iste ako intek 4000, co je starsia verzia, avsak creva su tie iste. Ja ti vsak doporucujem nie 4040 ale 4000, pretoze je to to iste ale 4000 ma podstatne lepsie prevedenia puzdra, mam ju doma a mozem ti zodpovedne povedat ze lepsi kryt za tuto cenu neexistuje. Vode odolny a hlavne narazu vzdorny plast solidnej kvality.

http://www.cbradio.cz/pmr/img/inmt4k.jpg

Kill Em All

Guerilla De Los Handlos

Príspevok Zaslal: Pi Mar 24, 2006 7:58 pm

atr30
Plukovník

mm skoro pises uz ju mam doma ale dik za info aspon na buduce budem vediet icon_biggrin.gif

Príspevok Zaslal: Pi Mar 24, 2006 8:28 pm

kiwinr
Vojak

Založený: Mar 21, 2005

zabijem:Intek 4000 nema zabudovane pasmo LPD (nehovorim,ze sa to neda spravit-ale stratis tym zaruku a vela ludi to ani nevie upravit
)

Príspevok Zaslal: Pi Mar 24, 2006 11:14 pm

maroxx
Nadporučík

Založený: Feb 05, 2008

.. vie mi niekto hodit link, kde najdem nejake cenovo dostupne headsety na intek 4040D ? alebo aspon link na konektor ak by som sa rozhodol si to nechat vyrobit ( moj odhad..je to ten 2,5" + 3,5" jack ? )

vdaka pekne

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Št Mar 20, 2008 7:31 pm
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
1, 2  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 2
Prejdi na: