Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 165
Členov: 0
Spolu: 165

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Prilba
Obsah fóra WarGames -> Výstroj
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  
 Prilba Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

adno
Práporčík

Založený: Oct 14, 2003

Predmet: Cistenie Odpovedať s citátom

Odporucam zajst do obchodu s optikou a popytat nieco na cistenie okuliari... Ale pocul som ze UVEX vyraba nejake handricky a spreje ktore su na to najlepsie 8)

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Ut Okt 28, 2003 9:02 pm

Ico_
Čatár

Založený: Jun 23, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

Zaujimalo by ma v com su dobre zlte skla, videl som napriklad ze ich mal Umbo, len som moc dobre nepochopil preco ma zlte sklo a nie normalne

Príspevok Zaslal: Ne Nov 23, 2003 7:39 pm

Killian
Poručík

Založený: Nov 09, 2003

V Airsofte na nic. V reale asi proti crepinam z granatu, rukam z teroristov a strelam z pistoli (ale asi len do nizkeho kalibru, 6 mm...).
Take nieco sa v CQB velmi nepouziva, maju to akurat pyrotechnici icon_smile.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ne Nov 23, 2003 8:09 pm

Tom
Sewer Explorer First Class
Sewer Explorer First Class

Založený: Sep 03, 2003

farba skiel s vydrzou skla nema vobec nic spolocneho... americke armadne okuliare pre pesiaka (jedno akej farby) naozaj maju vydrzat zasah z brokovnice (tych 6mm guliciek, nie jednotnej strely). minule som sa pytal umba, ze ci naozaj lepsie vidi (to ma byt ucel zltych skiel), ale odpoved si uz nepamatam... myslim, ze lepsie vystupuju obrysy (lyziari ich pouzivaju v hmle...).
tom

I don't get strokes you motherfucker, I give them! Jim Brown

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
 Príspevok Zaslal: Ne Nov 23, 2003 8:40 pm

adno
Práporčík

Založený: Oct 14, 2003

Predmet: Biele Odpovedať s citátom

Najlepsie su klasicke priesvitno biele icon_lol.gif A na noc je naj termovizia icon_smile.gif))) Videl z Vas uz niekto termoviziu (infracervene, mal to aj Predator z filmu Predator icon_cool.gif ) ??? Chcel by som to vidiet... Ale niekde som pocul ze minule si kupili nejaky SR policajti infrak a ze to stalo cez 100 litrov icon_redface.gif (tak sa mi zda ze 320 tisic)

Príspevok Zaslal: Št Nov 27, 2003 8:45 pm

pastir
Čatár

Založený: May 13, 2003

adno: termovizia je nieco ine ako infra (nocne videnie, noktovizor a pod), je to objemnejsie zariadenie pretoze vyzaduje chladiace medium. A na iny princip ako infra, aj ked je suvis medzi infra ziarenim a teplotou.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Pi Nov 28, 2003 7:37 am

fightingreporter
Drill Instructor

Založený: May 10, 2004

Predmet: Macacie oci Odpovedať s citátom

Chlapi ma z Vas niekto na prilbe macacie oci? Ako ste ich vyrobili? (pre nezasvatenych su to odrazove plosky aby Vas spolubojovnici v sere nepovazovali za nepriatela a nepicli vas do zatylku ako kolaboranta) ma niekto DELTA helmu? Ako na nej mate spravene lepenie? Je tu niekto kto tam ma prifaranu dokonca nejaku kamerku? Kde sa da zohnat Matt Metal Grey sprej?

Príspevok Zaslal: Št Máj 13, 2004 4:13 pm

Scorpion
1st Lieutenant

Založený: May 07, 2003

Cat Eyes sa "nevyrabaju", ale kupia sa original a su icon_wink.gif
a co rozumies pod pojmom "DELTA helma" ?? icon_lol.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Máj 13, 2004 4:54 pm

fightingreporter
Drill Instructor

Predmet: DELTA Helma Odpovedať s citátom

Myslim tu ochrannu prilbu od Pro-Tecu co teraz zavadzaju pre specialky. Je to len plast, ale dost odolna skrupina a ked si klepnes sisku o mur tak neupadnes do komy icon_smile.gif Vidiet ju bolo aj v Black Hawk Down.

Macacie oci kupis origos aj s prilbou ale chcel som vediet, ze ci nejaky Airsoftak nieco take vobec pouziva. Tebou som si viac nez isty... a ze macacie oci maju clenovia vaseho teamu... o tom nepochybujem icon_smile.gif Mate vsetci originalne U.S. helmy?

Príspevok Zaslal: Št Máj 13, 2004 9:36 pm

Scorpion
1st Lieutenant

no, tak aby si bol v obraze, tie Pro-Tec helmy sa pouzivaju LEN pri treningox, nakolko ti je v boji helma bez balistickej oxrany akurat tak na 2 veci... icon_wink.gif

orignal macacie oci kupis aj bez helmy, ale nakolko nikto v nasom teame este nema helmu, tak ani oci nepouzivame. helmy su totizto financne trooosku narocnejsia zalezitost a momentalne mame ine starosti... ja som rad, ze mam konecne origo capicu a ked si kupim do rezervy dalsiu, tak na tu si asi nasijem okrem menovky aj macacie oci icon_smile.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Máj 13, 2004 10:09 pm

fightingreporter
Drill Instructor

[quote="Scorpion"]no, tak aby si bol v obraze, tie Pro-Tec helmy sa pouzivaju LEN pri treningox, nakolko ti je v boji helma bez balistickej oxrany akurat tak na 2 veci... icon_wink.gif

balisticka ochrana je fajn icon_smile.gif Mal si na sebe niekedy najsilnejsiu nepriestrelnu vestu aj so stitmi? Pro-Tecy v roznych prevedeniach pouzivaju jednotky v zavislosti od misie, ktoru plnia. Ono totiz DELTA team pri zachrannej akcii musi casto volit kompromis medzi ochranou a plnenim uloh icon_smile.gif Ja mam potvrdene info, ze ich pouzivaju a vcelku tomu verim, pretoze na akrobaciu zrovna balisticke helmy nie su stavane icon_smile.gif

Urob 6 kotulov za sebou s balistickou helmou a budes mat pocit ze Tvoja hlava je prasknuty sifon popripade domcek na stracej nozke Ha Ha Ha.

Mas niekde adresu, kde sa tie macacie oci daju zohnat?Dik

Príspevok Zaslal: Št Máj 13, 2004 10:31 pm

Scorpion
1st Lieutenant

mozem sa spytat, odkial mas "potvrdene info", ze "DELTA" pouziva zrovna taketo skejtacke helmy v akcii?? pokial viem, tak pentagon este ani oficialne nepotvrdil existenciu tejto jednotky (alebo mozno hej, ale tiez asi len tak,aby sa nepovedalo), tak tvrdit, ze mas "potvrdene info" o pouzivani konkretnej vystrojovej suciastky sa mi zda troska odvazne...

su totiz aj helmy, ktore sa kapku dooost podobaju na tie pro-tec ale maju aj balisticku ochranu... staci sa kuknut napr. sem: http://www.specwargear.com/helmet-1.html

Príspevok Zaslal: Št Máj 13, 2004 10:46 pm

fightingreporter
Drill Instructor

Tak to cumim... asi mas pravdu s tou polovicnou balistikou to by mohlo byt ono. Samozrejme "info" pochadza od jedneho amika, ktory sice nie je prislusnikom DELTY ale povedzme ze ma bohate vojenske skusenosti. Vyslovene som sa pytal ze ci to je len plast a on povedal, ze je to plast. Inak neviem ci poznas adresu: www.specialoperations.com obcas sa tam objavia dost zaujimave veci

Len tak pre info... kupil som skejtacku helmu (kopia Pro-Tecu) a chcem ju trosku prerobit tym smerom. Ja viem, ze to nie je origos, ale lepsie asi nic nezozeniem a ked preletim krikom alebo mi sadne na hlavu datel tak to potesi. Ortodoxni Ti aj tak povedia ze najlepsi je kovovy plembak, lebo z neho mozes urobit kotlik. Ale kaslem nato... predsa kvoli gulasu nebudem nosit na hlave taku tazobu icon_smile.gif Dik za odkaz presmejdim to tam hnedkaj:)

Príspevok Zaslal: Št Máj 13, 2004 11:00 pm

Bacardi
Plukovník

Založený: Jul 30, 2003

no ja len tak okrajovo dakujem to typkovi co mi BFO ukazal plastvu helmu "HOLAND" kupil som si ju (330) natrel original voj. kamuflaznou farbou na lietadla a potihol som ju bavlnenou sietkou s okami cca1x1 vyzera dost cool! este dnes dodam foto !

Príspevok Zaslal: Pi Máj 14, 2004 6:45 am

Bacardi
Plukovník

Založený: Jul 30, 2003

to foto uz tam je !

Príspevok Zaslal: Pi Máj 14, 2004 12:41 pm
  Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5