Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: Bryndza
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12229

ľudí online:
Návštevníkov: 8
Členov: 0
Spolu: 8

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Prilba
Obsah fóra WarGames -> Výstroj
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí     Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší  
 Prilba Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Budo
The One

Založený: May 12, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:
Muj arogantni pristup??? to uz snad ne...fakt ...a o tomhle jsem mluvil...misto vecnych argumentu a polemiky ... tenhle konfrontacni pristup...

to urcite nebolo myslene nateba, nepoznam ta, preto ta nebudem hodnotit. ja len ze poznam Vampira aj Scorpiona a uz mi lezu na nervy. nebolo to zdaleka prvy krat co sa navazaju do ludi s nejakymi nepodstatnymi hovadinami, platilo to im. nejde ani tak o to, ze vedia viacej o takychto veciach a upozornia ma na nejaky fakt, ale o ton "to si ma ale pobavil" a pod
BTW mame v tyme vz.95

Naposledy upravil Budo dňa St Sep 10, 2003 5:32 pm, celkom upravené 1 krát

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: St Sep 10, 2003 12:56 pm

W.B. Barlow
Anonymný

FOR BUDO>>>
OK...vysvetleno..treba se i nekdy pozname :)))
Chceme pristi sezonu zacit jezdit na SK...
Teda jestli nas nekdo pozve..:))))
Ja tam soukrome jezdim furt, ale ne hrat :)))

Ten vz.97 jsem videl u Vas jako v SR na prislusnicich Vasi armady :))
BTW. co ma vase Armada za nosnej system, ted se o tom dohadujeme...vidil jsem u Vas nase MNS2000 a Britskej system (coz je skoro to samy, kdyz to nasi voprali od SASanek..:)))

Príspevok Zaslal: St Sep 10, 2003 3:11 pm

Scorpion
1st Lieutenant

Založený: May 07, 2003

W.B. Barlow: z akej si jednotky? daj o vas nejake info! my (1st SWTG(A) - http://swtg.armada.sk) a 1/10th SFG(A) - http://www.sfg.sk uz s niektorymi ceskymi jednotkami spolupracujeme... a urcite radi privitame aj nejaku cesku jednotku na Slovensku! icon_wink.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: St Sep 10, 2003 7:07 pm

Anonymný

Velmi podobne prirovnanie co sa tyka aut napadlo aj mna.
Je to ak okeby typek s Mercedesom SL 55AMG dosiel pred tesco, a smial sa kazdemu kto tam je na nejakom japoncovi, ze co to ma za ***** auto, a ze on by to autom nenazyval (napodobenina, to bolo to slovo, co ste pouzivali,vsak?) a radsej by jazdil elektrickou, alebo chodil peso...
Lebo ti, co jazdia take lacne kramy ROBIA HANBU SLOVENSKYM VODICOM (takto ste to pani nazvali vy, nie ja).
Pravda je ale taka, ze Vas, hardcore militaristov je asi tolko,ako tich SL55AMG-cok,a tich, co to robia iba pre zabavu ako tich vodicov japonskich/azijskich aut......
Takze, pytali ste sa preco konfrontacia...Nie je ziadna,akurat tak ako BUDA,aj mna dost serie ten trosku namysleno/opovrzivy ton niektorich ludi v airsofte, ked sa bavia na temu airsoft.
Mozno niesom dlho v Airsofte( asi tak pol roka) ale so zbranami som vyrastol od malicka, myslym, ze mam s nimy viac PRAKTICKICH skusenosti, ako vacsina ludi, co si hovoria militaristi...Toto chcem povedat iba ako reakciu na to, ze my "novacikovia" mame drzat hubu, a pocuvat tich starich harcovnikov, co PODLA MOJHO NAZORU maju vecsinu veci nacitanich na internete, a v knizkach,ale realita im trochu unikla.
Nemam najmensi zaujem stravit 5 dni v plnej polnej v stane v lese-to ale zo mna este nerobi neinformovaneho idiota.Ja radsej tich 5 dni stravim na horach v stane,to je pre mna alternativa...Viete, kazdemu co jeho je.
A dalej, cestu, ktoru ste zvolili, chalani, nieje dobra, pozrite sa, OMEGA BLACK nepresadzuje svoje takou cestou ako vy (ano, mam s nimy obcas rozdielny nazor,ale o tom to je) a myslym,ze ich ludia viac respektuju, a vypocuju si ich nazor, a casto aj posluchnu,ako VAs, mozno skusenejsich.
Viete, bol som taky aj ja,myslel so msi, ze mam vzdy pravdu, a snazil som sa ju nanutit inym(to som mal ale 16, a hormony somnou mavali), ale casom som pochopil(mozno v praci),ze su aj ine, a presvedcivejsie cesty, ako chodit s vypucenou hrudou, a hrat sa na tvrdaka.
Akurat si narobis nepriatelov.Raz mi niekto povedal, chovaj sa tak, aby si sa jedneho dna mohol vratit po svojich stopach spat.
Ano teraz si vravis, srat na nich, ale to potom bubes musiet stravit v tom lese zbytok svojho zivota...
IGOR, D-Force

Príspevok Zaslal: St Sep 10, 2003 9:28 pm

Scorpion
1st Lieutenant

kua, o com to tu pisete!?!? icon_exclaim.gif icon_question.gif
zacalo to tym, ze ja som s usmevom utrusil poznamku na budov vyrok, ze je odvazne nazvat MIL-TECy "woodland US army"... ja som sa nikomu (ziadnej osobe ani skupine ludi) nevysmieval ani som nikoho nexel urazit. reagoval som cisto na to OZNACENIE, lebo fakt je, ze MILetic-TECy sa ani zdaleka na woodland US army nepodobaju (to co produkuje Strum je uz (farebne) lepsie, ale aj tak to neni celkom ono). tj. xel som buda upozornit na "mensiu xybicku" v inzerate. vampir to pochopil rovnako ako ja, a reagoval tiez iba to OZNACENIE, lebo takisto ako mne sa mu nepozdava, ze niekto oznacuje MILetic-TECy za "woodland US army"...

nam je principialne uuuplne u riti, ako hravaju ostatni, my mame vlastny styl a vlasne pravidla a podla nix hrame. nikoho nexeme do military-stylu nutit, akurat tiez suhlasim s vampirom v tom, ze vela ludi (hlavne novacikov) nie je moc informovanyx co sa tyka vystroje, tak sem-tam poukazeme na fakt, ze su tu aj original-veci a ze su lepsie ako tie kopie. ked to je niekomu jedno, v com beha po lese... pre mnazamna nex si v tom beha, ale nex sa laskavo neurazi, ked vyjadrime nazor, ze to v com beha neni zrovna to najlepsie! a potom nex si take teamy nedavaju nazvy skutocnyx jednotiek, lebo tym fakt robia len hanbu.

a co ma uz FAKT SERE: preco nas (militaristov) isti ludia oznacuju za "tvrdasov" alebo "hardcore militaristov"!?!? icon_evil.gif
hlavne taki ludia, ktori ocividne o miliary-airsofte absolutne nemaju sajnu (ze IGOR), lebo hlasky typu "Nemam najmensi zaujem stravit 5 dni v plnej polnej v stane v lese" alebo "so zbranami som vyrastol od malicka, myslym, ze mam s nimy viac PRAKTICKICH skusenosti, ako vacsina ludi, co si hovoria militaristi" by clovek, ktory o military-style nieco vie nikdy nevypotil...!
nikto z nas sa za "tvrdasa" alebo "hardcore militaristu" nepovazuje!!!

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Sep 11, 2003 12:43 am

goodoldalex
Major

Založený: Jul 28, 2003

Prichadza zaujimave rozuzlenie: Budo inzeroval BDU US, pretoze mi chcel predat komplet. Tomu sa hovori marketing (cize je to odpustitelne, ci ne). Nakoniec som kupil taky komplet od Scropiona, lebo mohol prist na ZS.

Original to nie je, ale je zeleny, ked sa plazim okolo potoka na ZS tak vyplasim protihracov (=maskuje) a je to super pohodlne IMHO. Proste parada :)

Original by som ale bral baterku, ta miltecacka je trochu divna :)

A uz s tym prestante :)

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Št Sep 11, 2003 2:52 am

Budo
The One

uznavam, ze stacilo nazvat to "woodland", US army to nie je. ale zas take odlisne to nie je, ruzova je uplne ina farba, ten Mil-Tec je akurat tmavsi ako woodland. upozornenie na to mi nevadi.
co ma nahnevalo, bol ten ton, ktory nebol pobaveny, ale vysmesny, tak ako mnohokrat predtym v nasej komunikacii. aspon taky dojem z toho mam ja. ak si to tak nemyslel, tak si to mal napisat inac

Príspevok Zaslal: Št Sep 11, 2003 8:23 am

Scorpion
1st Lieutenant

nuz, to je ta nevyhoda netu... slovami sa niekedy dost takzo vystihne ten spravny "ton"...
bola to len okrajova poznamka, lebo hlavnu msg som pisal goodoldalexovi a fakt som sa ti nexel vysmievat, ved ta poznam a viem ze nejsi padnuty na hlavu... len ja som tak troxu detailista a sem-tam mi to neda poopravit tu ci onu xybicku... icon_wink.gif

Príspevok Zaslal: Št Sep 11, 2003 10:45 am

tiouem
Poručík

Založený: Jul 10, 2003

a nakoniec sa fsetci pomerili a zili stastne az kym nepomreli icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

ale inak s tymi kecmi ste si nahonobili skore, co? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

jj majte sa,

tiouem

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Sep 11, 2003 3:44 pm

Budo
The One

ti dam keci, sme tu riesili globalne problemy ludstva :)
ale uz by som mal poskocit v hodnosti, to je pravda :)

Príspevok Zaslal: Št Sep 11, 2003 3:59 pm

Anonymný

2Scorpion: Hovoril som velmi vseobecne.(aj ked je zaujmave, ze si sa na to chytil....). Nemusis brat vsetko osobne, vidis, opat utocis.Mozem ta urazat aj ja, ale nemienim sa k tomu znizit.To bola MOJA OSOBNA SKUSENOST s niektorimy ludmi v As, ktori si tak hovoria.
Jedine, co som myslel smerom k vam bola NAOZAJ dobre myslena rada, skuste iny ton, a ludia si vas skor vypocuju a posluchnu...
A co sa tyka toho 5 dni v stane, naschval som prehanal, aby vyznela pointa...Aby som bol konkretny, preco niektory tim pise, ze zakladnou zbranou je noz, ked As je nekontaktny sport????( vidis, asi predsa som nebol tak daleko od pravdy).
Asi to uz tak velmi as ani nebude.
Chalani, ja si necham rad poradit, a nehanbim sa za to, ze neico neviem,nespadol som z neba uceny, ale zase niesme na vojne, ked ten, co tam je o pol roka dlhsie ma pravo sikanovat novacikov...
takze paece, rad si od vas jedneho dna necham vysvetlit, o com to naozaj je, mozno ma aj presvedcite, a pojdem na "manevre".
Tak zatial,a naozaj, neberte vsetko ako utok na svoju osobu.
IGOR, D-Force

Príspevok Zaslal: Št Sep 11, 2003 5:39 pm

Scorpion
1st Lieutenant

hovoril si vseobecne o militaristox a nazval si ich "tvrdasmi" a "hardcoremilitaristami" ... a to my nie sme!!! sme normalni xalani, ktori sa zaujimaju o US Army a podla toho smeruju svoju cinnost.
neber to ako utok, len ako upozornenie, ze nemame radi, ked nas tak ludia nazyvaju (co sa stava dost casto), lebo hardcore-military je uplne nieco ine...

z mojej strany koncim tuto debatu!
over&out!

Príspevok Zaslal: Št Sep 11, 2003 9:09 pm

Leon
Nadporučík

Založený: Jun 06, 2003

Super pokec :-) , len to všetko malo byť o prilbách...

A čo sa ostanej výstroje týka, tak ja od samého začiatku používam originál nové maskáče SR (neviem z jakého roku či 97 alebo 95) - vydel som ich u kolegu v akcii a perfektne maskovali. Po ročných skúsenostiach s nimi (a s niekoľkých celodňových akcií) môžem zodpovedne povedať že mi viackrát zachránili krk. Protivník išiel niekoľkokrát odomňa asi na 4 kroky a absolutne ma nezbadal - spomínam si hlavne na akciu kde už bolo mierne šero a bol som len za obyčajným riedkym kríčkom a za mnou bol hradný múr - sám som bol zvedavý ako sa maskáče osvedčia.

Osvedčili sa, a ktomu v ten deň mrholilo miestami aj spŕchlo - sú super vodovzorné. Vyjadrím sa ešte k ošetrovaniu maskáčov. Zásadne neprať! Dodržiavať pokyny na štítku, t.j. čistiť iba chemicky alebo benzínom...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: St Sep 17, 2003 12:22 am

Ico_
Čatár

Založený: Jun 23, 2003

Predmet: Cistenie okuliarov uvex a termalnych skiel zvnutra Odpovedať s citátom

Zaujimalo by ma cim sa moze cistit vnutorne sklo a cim nie. Dik

Príspevok Zaslal: Ut Okt 28, 2003 8:22 pm

adno
Práporčík

Založený: Oct 14, 2003

Predmet: POZOR !!! Odpovedať s citátom

POOOZOOOR!!!
Ja som moje UVEX ULTRASONIC (650 SK) umyl poriadne zvnutra aj zvonku normalnou vodou a doteraz to lutujem !!! V manuali je napisane ze vnutri je vrstva proti mlzeniu a vonku ,,folia proti poskrabaniu,, ja som to ignoroval a pri utreti a nasadeni na oci som bol zhrozeny - ta folia sa na roznych miestach roztrhla alebo pokrcila a bola takpovediac nanic,, preto som ju zoskrabal uplne a vysledok- vidim cez ne ako som videl predtym ale uz nemam vo vnutri protimlziacu vrstu (bezne sa da kupit v optike) a na vonkajsej vrstve staci jeden mikroskopicki kamienok a uz tam mam mikroskopicku ryhu 8) Pri normalnom svetle to ani neregistrujem ale ked sa pozriem do svetla tak je to otrasne... icon_rolleyes.gif icon_cry.gif

Príspevok Zaslal: Ut Okt 28, 2003 8:57 pm
  Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky  

Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí  
Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Časy uvádzané v GMT | Strana 4 z 5
Prejdi na: