Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 180
Členov: 0
Spolu: 180

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

• lucia
  •  
    Plánovač akcií
    Najbližšie plánované akcie:
    07. 09. 2018
    pre LIBERATION OF FRANCE - airsoft event

Posledné inzeráty
    Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
    Stav objednávok:
    Bratislava
    Suma: 408 (24%)
    Košice
    Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - UTEČENCI
    Obsah fóra WarGames -> Pozvánky na akcie
    Odoslať novú tému Odpovedať na tému     1, 2, 3, 4, 5  Ďalší  
     UTEČENCI Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

KenaiWolf
    Kapitán

Založený: Mar 20, 2005

Predmet: UTEČENCI Odpovedať s citátom

Pani, chcem vas touto cestou pozvat na tuto jedinecnu akciu.
    Dalej by som rad ak by ste sem uviedli vase navrhy a pripomienky. Vela mi toho pisete do mailov, preto si myslim, ze bude fajin ak sa o tom pobavime takto verejne.

http://www.pathfinder-platoon.sk

Instruktor http://www.confidence.sk/

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Po Jan 02, 2006 11:15 pm

Tomik99
    Generál

Založený: Oct 27, 2004

Predmet: Odpovedať s citátom

Zaujimavy napad. Co tak ozbrojit aspon cast utecencov. Ved pri uniku sa mohli zmocnit nejakych zbrani.... Aspon to potom nebude len lov na kacice a pozor si budu musiet davat aj prenasledovatelia nie? Chcem sa spytat ci zly chlapci budu len cakat rozmiestneny na nejakej linii alebo budu tlacit spredu aj zozadu??? Proste by som uvital trochu viacej detailov ohladom planovanej hry.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: St Jan 04, 2006 9:42 am

Dufi
    Sergeant Major of the Army

Založený: May 18, 2003

Napad to nie je az taky novy, len to teraz organizuje niekto iny, ze? icon_wink.gif

Pre utecencov z mojho pohladu dost nudne a v podstate budu robit len "zver" pre lovcov/straznikov.

V pripade ze sa na strane prenasledovatelov objavi este aj niekto s kvalitnym vystrojom (aka dobre NV) tak vela utecencov nema velke sance na uspech. icon_wink.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
     Príspevok Zaslal: St Jan 04, 2006 5:04 pm

Budo
    The One

Založený: May 12, 2003

nemyslim, ze robit takuto akciu na snehu ma velky zmysel. este aj ta nepatrna sanca pre utecencov sa snizuje

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
     Príspevok Zaslal: St Jan 04, 2006 5:35 pm

KenaiWolf
    Kapitán

Tomik99 Napísal:
    Zaujimavy napad. Co tak ozbrojit aspon cast utecencov. Ved pri uniku sa mohli zmocnit nejakych zbrani.... Aspon to potom nebude len lov na kacice a pozor si budu musiet davat aj prenasledovatelia nie? Chcem sa spytat ci zly chlapci budu len cakat rozmiestneny na nejakej linii alebo budu tlacit spredu aj zozadu??? Proste by som uvital trochu viacej detailov ohladom planovanej hry.

Utecencom sme zbrane nepovolili a ani nepovolime. Hned vysvetlim pre co.
    1. chceme aby sa mohli zucastnit aj ne-airsoftaci
    2. nechceme aby nikoho napadlo sa skratka prestrielat, to by bola akcia uz o niecom inom (niekedy mozeme zrealizovat)

Co sa tyka aktivity strazi nechaj sa prekvapit... v reali ti to tiez nikto nebude predom hlasit. Ak budes tiez straz, vcas sa to dozvies....

Detaily budeme riesit individualne so strazcami a utecencami zvlast. Az bude definitivne jasne, kto patri kam. Nie je cielom, aby vedeli utecenci kolko ludi ich bude chytat a dalsie, verim ze prakticke icon_wink.gif , podrobnosti.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: St Jan 04, 2006 8:41 pm

KenaiWolf
    Kapitán

Dufi Napísal:
    Napad to nie je az taky novy, len to teraz organizuje niekto iny, ze? icon_wink.gif

Pre utecencov z mojho pohladu dost nudne a v podstate budu robit len "zver" pre lovcov/straznikov.

V pripade ze sa na strane prenasledovatelov objavi este aj niekto s kvalitnym vystrojom (aka dobre NV) tak vela utecencov nema velke sance na uspech. icon_wink.gif

Ano, nic moc nove ... vieme svoje.

Tvoj pohlad ti neberiem, ale ver mi, ze keby nebolo chytacom treba kazdeho tak idem k utecencom. Pre mna je vacsia vyzva prejst strazene uzemie a nenechat sa pri tom zbadat, ako niekde stat a kazdych 10 min hlasit, v mojom sektore ziaden pohyb... pripadne 200 krat prejst ten isty usek cesty bez toho aby som niekoho zazrel.

No skor by sa hodilo termo nez NV je sneh a bude mesiac tak vidiet bude aj bez NV. A co sa tyka sanci... no myslim ze ak niekto nepojde po ceste ako karavana a nebude svietit do kazdeho kriku, ci tam nahodou nie je hliatka, tak maju sakra velku sancu, ze ho nikto ani nezazrie. Povecme ze mame 20 strazcov (neverim ze nas tolko bude ale dufajme). Plocha cca. 8x16 km t.j. 128km2 cize cca 6.4 km2 na cloveka to je ako keby mal jeden strazit 6 jaroveckych bazantnic vedla seba. Myslis ze namaju sancu prejst ? icon_wink.gif a keby som len vytvoril liniu tak je to cca. 800m lesa na hlavu. To je tiez neustrazitelne. V noci ta kludne obidem na vzdialenost 20m. icon_cool.gif

Príspevok Zaslal: St Jan 04, 2006 8:54 pm

KenaiWolf
    Kapitán

Budo Napísal:
    nemyslim, ze robit takuto akciu na snehu ma velky zmysel. este aj ta nepatrna sanca pre utecencov sa snizuje

Ja si myslim, zo skusenosti... ze utecenci vzdy prejdu (ak nie su uplne duty). Ten sneh nam prave dava sancu nieco ustrazit, ale ak ho bude viac ako 50cm na ceste sme uplne v ... lebo autom sa ani nehneme.

Príspevok Zaslal: St Jan 04, 2006 8:57 pm

Sabro
    Rotmajster

Založený: May 09, 2005

Je to zaujimava exn beriem ze utecenci nebudu mat ziadne buchacky. Oto to bude adrenalinove ale osobne by sa mi pacilo keby sme mali cvicne gumene noze pretoze nic nieje krajsie ako dakoho dat dole zozadu ked sa knemu plazis 20min a netusi otebe. My zo 4GDP vieme ako sa to riesi a hlavne nejaky clenovia odnas. Skus ndtym pouvazovat.

Silver Squad

Príspevok Zaslal: St Jan 04, 2006 10:20 pm

KenaiWolf
    Kapitán

Sabro Napísal:
    Je to zaujimava exn beriem ze utecenci nebudu mat ziadne buchacky. Oto to bude adrenalinove ale osobne by sa mi pacilo keby sme mali cvicne gumene noze pretoze nic nieje krajsie ako dakoho dat dole zozadu ked sa knemu plazis 20min a netusi otebe. My zo 4GDP vieme ako sa to riesi a hlavne nejaky clenovia odnas. Skus ndtym pouvazovat.

Ano suhlasim krasna idea myslel som na to, ale to by chcelo gumenne noze aj pre straze a partu co sa dobre pozna... ziadny sialenci alebo "holky" co sa urazia ked s nimi slahnes o zem. Ja som napriklad zviknuty hned ako ma nieco vylaka ist po nozi a samozrejme mam ostry.... to by neskoncilo dobre ak by na mna niekto skocil... nehovoriac o tom ze este vzdy to nemusi byt niekto z party a moze mat ostry noz a ja sa budem branit gumennym....

Ale v malej skupine by som do toho rad isiel. (trebarz dat akciu niekde v kukurici len na noze icon_smile.gif)

Príspevok Zaslal: Št Jan 05, 2006 12:01 am

UPIR
    Vodca proletariátu

Založený: Apr 29, 2003

Sabro Napísal:

Tiez som uvazoval o niecom podobnom, ale napadlo ma, ze airsoft je bezkontaktny sport, takze seknut s niekym o zem by bolo tak trochu v rozpore s tymto pravidlom. Navyse nahoda je blbec a pri tom 'utoku' poskodis svojej obeti vyzbroj, alebo vystroj a bude bitka.

Skor ma napadlo, ci by niekolko utecencov nemohlo dostat do ruk obycajne manualne pistole trebars so 7 nabojmi v zasobniku (pri uteku napadli straz a zbran ukoristili - videli ste film Prezili sme Ardeny (v originale Saints and Soldiers)? Tam mala skupinka US vojakov v snehu unika pred nemeckymi prenasledovatelmi, pricom ukoristili jednu nemecku pusku s par nabojmi.). S manualom by teda tiez museli bojovat podobne ako s nozom (nablizko a potichu) a vedeli by vyuzit pripadny moment prekvapenia. Pritom by museli taktizovat, aby o zbran neprisli (nebola by prenesitelna na ineho vojaka).

Inak ja by som sa hlasil k lovcom, ale viem si predstavit aj aj opacnu stranu. Ako dieta som sa rad hraval nahanacky a pacilo sa mi s strese vymyslat unikovu cestu, zvlast ked ti na krk dycha prenasledovatel. Nieco podobne sme si vyskusali aj na Michalovej, kde traja partizani unikali lesom siestim prenasledovatelom. Kombinacia uniku, skryvania sa, obcasneho rychleho utoku a okamziteho stiahnutia sa bola fantasticka...

[east response to delta force]

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
     Príspevok Zaslal: Št Jan 05, 2006 10:36 am

Majacik
    Slovakia SWAT Alliance

Založený: Sep 26, 2003

Sabro, Kenai a ked uz chcete kontakt napadlo vas ze niektori clenovia AS komunity sa mozu venovat i bojovim umeniam a tvoj utok s nozom moze skoncit pre teba fiaskom? icon_smile.gif podla mna je to fajn idea len upir uz spomenul dovod preco nikoho nehodim o zem ja osobne na chrbte tiez nesiem daco a nerad by som to vysypaval po kuskoch. Ale tie noze su fajn ak ich vies pouzit.

Príspevok Zaslal: Št Jan 05, 2006 10:59 am

UPIR
    Vodca proletariátu

Založený: Apr 29, 2003

Kenai skus sa nad tymi manualmi s par nabojmi zamysliet, mohlo by to byt zaujimave...
    [east response to delta force]

Príspevok Zaslal: Št Jan 05, 2006 3:55 pm

KenaiWolf
    Kapitán

UPIR Napísal:
    Sabro Napísal:

Tiez som uvazoval o niecom podobnom, ale napadlo ma, ze airsoft je bezkontaktny sport, takze seknut s niekym o zem by bolo tak trochu v rozpore s tymto pravidlom. Navyse nahoda je blbec a pri tom 'utoku' poskodis svojej obeti vyzbroj, alebo vystroj a bude bitka.

Skor ma napadlo, ci by niekolko utecencov nemohlo dostat do ruk obycajne manualne pistole trebars so 7 nabojmi v zasobniku (pri uteku napadli straz a zbran ukoristili - videli ste film Prezili sme Ardeny (v originale Saints and Soldiers)? Tam mala skupinka US vojakov v snehu unika pred nemeckymi prenasledovatelmi, pricom ukoristili jednu nemecku pusku s par nabojmi.). S manualom by teda tiez museli bojovat podobne ako s nozom (nablizko a potichu) a vedeli by vyuzit pripadny moment prekvapenia. Pritom by museli taktizovat, aby o zbran neprisli (nebola by prenesitelna na ineho vojaka).

Inak ja by som sa hlasil k lovcom, ale viem si predstavit aj aj opacnu stranu. Ako dieta som sa rad hraval nahanacky a pacilo sa mi s strese vymyslat unikovu cestu, zvlast ked ti na krk dycha prenasledovatel. Nieco podobne sme si vyskusali aj na Michalovej, kde traja partizani unikali lesom siestim prenasledovatelom. Kombinacia uniku, skryvania sa, obcasneho rychleho utoku a okamziteho stiahnutia sa bola fantasticka...

V podstate nic proti, ale je tu este jeden problem k manualom. Strazcovia budu pouzivat auta, a teda nechceme preliaciny od BB a ani riesit ci je posadka ziva alebo nie... Dalsia vec je ze utecenci maju byt 2-3 clenne skupinky, teda kazdej skupine dat jednu zbran ? To je uz trocha vela, maly by chut skor sa drzat po kope a to nie je ciel...

Ale niekedy mozeme dat aj nieco take.

PS: Vdaka za uputavku, dobra praca.

Príspevok Zaslal: Št Jan 05, 2006 10:10 pm

KenaiWolf
    Kapitán

Majacik Napísal:
    Sabro, Kenai a ked uz chcete kontakt napadlo vas ze niektori clenovia AS komunity sa mozu venovat i bojovim umeniam a tvoj utok s nozom moze skoncit pre teba fiaskom? icon_smile.gif podla mna je to fajn idea len upir uz spomenul dovod preco nikoho nehodim o zem ja osobne na chrbte tiez nesiem daco a nerad by som to vysypaval po kuskoch. Ale tie noze su fajn ak ich vies pouzit.

No ja som tiez robil nejake bojove umenie, tym skor by som si to skusil... ale problem je presne to co pises.... preto som navrhol kukuricu v lete a bez zbrani .... Nemas co znicit, teda okrem tej kukurice. icon_biggrin.gif

Príspevok Zaslal: Št Jan 05, 2006 10:24 pm

KenaiWolf
    Kapitán

UPIR Napísal:
    Kenai skus sa nad tymi manualmi s par nabojmi zamysliet, mohlo by to byt zaujimave...

No ako som uz pisal... je tam par problem co chce doriesit. Ako chces napr ustrazit tych par nabojov. Povolit len kratke, alebo aj dlhe?

Príspevok Zaslal: Št Jan 05, 2006 10:28 pm
      Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
    1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
     Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 5
    Prejdi na: