Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 147
Členov: 0
Spolu: 147

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Novinka – funkčné prádlo Moira
Obsah fóra WarGames -> Informácie od predajcov
Odoslať novú tému Odpovedať na tému      
 Novinka – funkčné prádlo Moira Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

UPIR
Vodca proletariátu

Založený: Apr 29, 2003

Predmet: Novinka – funkčné prádlo Moira Odpovedať s citátom

Muničák rozšíril svoj sortiment o funkčné prádlo českého výrobcu Moira. Jedná so výrobky na báze polypropylénového vlákna, ktoré má veľmi malú nasiakavosť. To umožňuje rýchly odvod potu, ľahké schnutie a posun vlhkosti do vonkajších vrstiev preč od tela. Spôsob pletenia tohoto vlákna umocňuje jeho prirodzené vlastnosti a zaručuje výborné tepelno-izolačné či naopak chladiace vlastnosti podľa druhu produktu. Detailné informácie nájdete na weboch http://www.moira.cz alebo http://www.moira.sk. Momentálne sa v Muničáku nachádza soriment vhodný na letné obdobie.

Z neho by sme radi upozornili na nasledovné výrobky:

Ponožky PROFI
Polypropylénové ponožky s funkciou maximálneho odvodu vlhkosti určené pre letné obdobie. Výborná voľba do bojovej obuvi šetriaca vaše nohy.

Tričko TROPICO
Olivové polypropylénové tričko pletené ako sieť. Najlepšia voľba ako prádlo teplých letných dní. Bráni prehriatiu organizmu a odvádza pot od tela najrýchlejšie zo všetkých dostupných pletenín. Ďaľšou zváštnostou je jeho funkcia moskytiéry, kde spôsob pletenia neumožňuje napriek minimálnej hrúbke vlákna poštípanie komárom.

Kukla TROPICO
Olivová ochrannná kukla z materiálu Tropico vyrobená špeciálne na zakázku Muničáku. Najvhodnejšia kukla do teplého počasia. Obmedzuje účinok airsoftového Bbčka, chráni ako moskytiéra a nespôsobuje prehrievanie.

Okrem štandartných cien je možné, tak ako aj na ostatný tovar v Muničáku dostať na Moiru zľavnené ceny za štandartných podmienok veľkoobjemového nákupu.

[east response to delta force]

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Po Máj 30, 2005 8:12 pm

prox
Práporčík

Založený: Aug 13, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

jo, so spodnym pradlom z Moiry mam dobre skusenosti pri roznych outdoorovoych aktivit v zime (hlavne z lyzovania a skialpinizmu) ale dobra je aj pri airsofte, kedze clovek sa snazi co najteplejsie obliect a pritom nemat na sebe kopec vrstiev, ktore len obmedzuju v pohybe... icon_cool.gif
...ta kukla moze byt super, dobry napad... aspon bude menej zakrvavenych CQBckarov icon_smile.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: Po Máj 30, 2005 8:27 pm

Jameson
RQMS

Založený: Apr 20, 2003

Upir: nejake info o cenach? V cenniku som nevidel nic, v sortimente tiez nie, mozno som zle pozeral... Moira je skvela vec, pokial by bola za dobre ceny, tak na zimu nie je o com, s letnou moirou skusenosti nemam, mozno by to stalo za pokus... Inak zhanal som moiru v beznych outdoorovych a sportovych obchodoch a celkom to bol problem, ked ma dakto vlastne skusenosti, nehc sa ozve...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Máj 31, 2005 10:42 am

Mitch
Corporal

Založený: May 12, 2003

akoze vy neviete nic ... je na sklade v Ziline aj v Blave a okrem tropico , mimochodom vyborna vec, mal som na sebe v Sobotu a osvedcilo sa - je to unikatny vyrobok od Moiry , akych je na trhu velmi malo....,
je nasklade aj MONO vrch + spodky, TRIO vrch + spodky a mnou uz davno z oblubou pouzivany IMARION spodna vrstva na zimu vrch + spodky ( vsetko v oliovej vojenskej - na trhu dost tazko zohnatelnej farbe , lebo vacsina predajcov okrem municaku preferuje vselijake kriklave modne farby ) + sportovy ultralight v modrej farbe ... vsetko vo vybornych cenach.....a sortiment sa bude rozsirovat....

z termopradlom mam bohate skusenosti a ochotne poradim

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Ut Máj 31, 2005 2:45 pm

UPIR
Vodca proletariátu

Založený: Apr 29, 2003

Jameson Napísal:
Upir: nejake info o cenach? V cenniku som nevidel nic, v sortimente tiez nie, mozno som zle pozeral...

Veru, zle si pozeral, ceny jednotlivych vyrobkov Moiry su v cenniku Military Sortimentu na adrese: http://www.akcnesporty.sk/shop/military.zip (je to ta linka ze STIAHNUT CENNIK .ZIP), kategoriu tohoto pradla do sortimentu na webe musime dorobit, nechcel som to pchat do nejakej existujucej.

[east response to delta force]

Príspevok Zaslal: St Jún 01, 2005 5:17 am

Joco
Generálporučík

Založený: Sep 02, 2003

2Jameson: V Municaku najdes katalog Moiry. Ak nieco nebude skladom, neni problem ti zobrat na objednavku.

Príspevok Zaslal: St Jún 01, 2005 1:51 pm

desan
Čatár

Založený: Jan 23, 2005

UPIR Napísal:
Jameson Napísal:
Upir: nejake info o cenach? V cenniku som nevidel nic, v sortimente tiez nie, mozno som zle pozeral...

Veru, zle si pozeral, ceny jednotlivych vyrobkov Moiry su v cenniku Military Sortimentu na adrese: http://www.akcnesporty.sk/shop/military.zip (je to ta linka ze STIAHNUT CENNIK .ZIP), kategoriu tohoto pradla do sortimentu na webe musime dorobit, nechcel som to pchat do nejakej existujucej.

a ked niekto nema excel tak to ma ako riesit? suicidalne? eusa_naughty.gif

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: Št Júl 07, 2005 7:58 am

Budo
The One

Založený: May 12, 2003

bud tak alebo si stiahne
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=c8378bf4-996c-4569-b547-75edbd03aaf0&displaylang=EN

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
 Príspevok Zaslal: Št Júl 07, 2005 8:15 am

Petko
Čatár

Založený: Jan 14, 2004

Pripadne OpenOffice: http://sk.openoffice.org/

Príspevok Zaslal: St Aug 23, 2006 8:06 pm
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
 Časy uvádzané v GMT | Strana 1 z 1