Zaregistrujte sa
:: Návrat na začiatok  ::  Online chat  ::  Nastavenia  ::  Fórum  ::  Galéria  ::  Plánovač  ::  Bazár  ::

Hlavné menu
 Články :
 Novinky
 Zaslať príspevok
 Archív článkov
 Galéria
 Hľadať
 Témy

Užívatelia :
 Zoznam členov
 Vaše nastavenia
 Privátne správy

Spoločenstvo :
 Fórum
 Burza
 Plánovač akcií
 Online chat
 Zľava v muničáku
 Zľava v CATUSe
 Formulár
 Odporučenie

Odkazy

Downloady

Štatistika :
 Štatistiky
 Naj 10
 Ankety

Dokumentácia :
 FAQ
 Odkazy

Užívatelia
Vitajte, Anonym
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód:
Bezpečnostný kód
Opíšte bezpečnostný kód:

(Registrovať)

Členstvo:
Najnovšie: marskolcak
Nové dnes: 0
Nové včera: 0
Celkove: 12227

ľudí online:
Návštevníkov: 145
Členov: 0
Spolu: 145

Reklama z Googla

Online Chat
Pripojte sa na chat

Plánovač akcií
Najbližšie plánované akcie:

Posledné inzeráty
Navštívte burzu:

Zľava v Muničákoch
Stav objednávok:
Bratislava
Suma: 408 (24%)
Košice
Suma: 0 (0%)

Vyhľadať

WarGames - Airsoft Portal: Forums

WarGames :: Zobraziť tému - Airsoft Reverz
Obsah fóra WarGames -> Airsoft všeobecne
Odoslať novú tému Odpovedať na tému     Predchádzajúci  1, 2, 3  
 Airsoft Reverz Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

kiwarius
Poručík

Založený: Jun 02, 2007

Predmet: Odpovedať s citátom

nic v zlom pri tych okuliaroch si ale myslim ze je to blbost len a len toho dotycneho co ich nemal. pretoze je to povinna vybava hraca, ktoru musi mat pocas hry na ociach. okrem toho sa majak zachoval ako strelec tak ako sa mal. videl ze nemoze strielat kvoli okuliarom tak nevystrelil. dotycny mohol byt civil, nezucastnena osoba, nema okuliare "no go". a je jedno ci ma 550fps alebo len 350fps.

takze toto neni u mna dovod zatracovat high fps. vzdy je to o hracovi ktory s tym hra. pretoze on je ten co stlaca spust. nemyslim si ze niekto s highend zbranami co tolko strielaju v zaklade mieri na hlavu aby niekomu umyselne ublizil alebo sa hral na counter-strike. toto je styl 18- hracov s "vytuningovanymi" cinskymi metlami, ktori bud doma sedia za pocitacom, alebo lincuju ucitelov v skole alebo behaju po svete s vecami, ktore im do ruky nepatria.

myslim ze debatu o fps tu nema zmysel riesit pretoze aj v ramci dospelych hracov su dva tabory, ktore aj tak nic nevyriesia icon_smile.gif. ked je fps limit treba ho dodrziavat, ked neni je kazdy strelec zodpovedny za to co s puskou robi a co v nej ma.

HOWK.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
 Príspevok Zaslal: St Apr 25, 2012 11:51 am

Majacik
Slovakia SWAT Alliance

Založený: Sep 26, 2003

Predmet: Odpovedať s citátom

Je mi ukradnute ci si niekto mysli ze je to vela fps, mam doma 8 zbrani od 350fps po 550fps a ked je to no limit tak vzdy sa tam najde manik s cinou so super strunou... tak sa predsa nebudeme stahovat s5 len preto ze nemame dostrel... niekto sahne po SL-8 a da ho dole a je po starosti a ak ma chce niekto sudit tak nikdy som nestrielal omylom ci nahodou alebo na blizko, nemusim ani zatvarat oko ked pozeram do puskohladu cize mi nikto nemoze z boku vybehnut a predstav si ze ked by sa ku mne moc priblizil pouzijem GBB kratku ci dlhu vzdy mam na sebe aspom 2... Takze prepacte ale viem ako sa hra airsoft a ked je limit ideme na limit a ked je no limit vyuzijeme vsetky dostupne prostriedky v ramci pravidiel aby sme uspeli.
A uz vobec nechapem o co je potom "sniper" menej nebezpecny ako moja odstrelovacka.
Ale tu nie je debat o FPS, ale o hracoch ktory chcu strielat v rozpore zo zakonom a o ludoch ktori si to vezmu na triko...

A uz ked mame ist domov len preto, lebo tam hra banda kretenov co nevedia co od radosti, tak si tu radost spravime taktiez len nebudeme mat take pehave nohy kedze oni sa hraju na rambov...

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
 Príspevok Zaslal: St Apr 25, 2012 1:11 pm
  Odoslať novú tému  

Odpovedať na tému  
Predchádzajúci  1, 2, 3
 Časy uvádzané v GMT | Strana 3 z 3
Prejdi na: